Зарядка для хачапури• 08 мая 2020

чай/кофе с сыром. остается ли польза от сыра в такой комбинации?

знаю, что очень многие любят чай ил кофе в прикуску с сыром а то и творогом. не теряется ли при этом польза сыра. где-то слышала что кальций хуже усваивается в присутствии кофеина.

только просьба не писать, что кальция в сыре мало, и вообще его куча в кунжуте и т.п.. интересно именно про эту комбнацию чай+сыр.
Ряженка• 08 мая 2020
Та какая нафиг разница, че там остаётся . Вкусно же . Особенно если сыр завернуть в горячий блинчик , чтоб он подплавился
Муркамурковна• 08 мая 2020
я точно знаю, шо жить вредно
від жизні помирають
от і не заморачуюсь настільки шо прям кусок сира буду їсти голесенький без любімого кофе
кошкомышь• 08 мая 2020
Нет, с чаем кальций не усваивается
автор Зарядка для хачапури • 08 мая 2020
Ответ дляМуркамурковна
я точно знаю, шо жить вредно
від жизні помирають
ну Вам тогда не место в этой теме))
спасибо конечно за Ваше мнение, но оно не по теме
Ответ длякошкомышь
Нет, с чаем кальций не усваивается
вот тоже интересно: прям совсем-совсем не усваивается, или просто в несколько раз хуже?
Green_Cat• 08 мая 2020
Купіть хлористого кальцію і столовій ложці на ніч, чи крейди і гризіть полегеньку ...
***
Те, що к чаєм чи кавою кальцій не засвоюється придумали ’дефективні менеджери’ - і кальцію воно мішає і залізу. На самому початку ж були геронтологічні дослідження і те, що у людей старших 80 років при споживанні кави росте мінералізація мочі, ото і все.
Ответ дляGreen_Cat
***
не зрозуміла зовсім 2й абзац((
тобто все добре засвоюється? і що означає зростання мінералізаціі мочі у 80-річних.. ну тобто що це каже про засваєння

перший абзац - не цікавить таке. питання було не про добавки, а просто про факт засвоєння у присутності чаю,
Green_Cat• 08 мая 2020
З самого початку було виявлено факт, що у людей старшого віку при регулярному споживанні кави спостерігається деяке вимивання кальцію. При цьому преамбула досліджень була досить таки спірна - нечітко описана карта хвороб людини і т.п.
Потім це перебрехали і вийшло, що кава мішає всьому чому тільки можна...
Муркамурковна• 08 мая 2020
Ответ дляЗарядка для хачапури
ну Вам тогда не место в этой теме))
аа ржу... відать соображеніє від кальція завісет) ну ну
Ответ дляGreen_Cat
тобто таки кофеін (чай також, бо там він є, так?) перешкоджає?
Green_Cat• 08 мая 2020
Ответ дляЗарядка для хачапури
Не перешкоджає.
Зафіксоване вимивання - це вторинний процес, де бере участь уже засовєний кальцій.

І взагалі, кофеїн - це алкалоїд, а не фосфорна кислота (вона таки перешкоджає - хе-хе - не запивайте сир дешевим пральним порошком ).
Ответ дляGreen_Cat
Не перешкоджає.

о! то значить сир з чаэм зовсім не перешкоджає кальцію..
Я_и_моя_собака• 09 мая 2020
Пользы никакой, танины всю полезность уничтожают, не усваеваються витамины и минералы