Чики-брык• 10 мая 2020

Нехай у гугл транслейт ламають голову ,щоб прочитать мій комент

З цієї секунди буду писать теми та коментарі тільки українською мовою. Набридло це засилля сайту. 21 століття на календіра, а й досі здихаться не можем, постійно оце стеження за нами, чи в них свого життя нема, чи таке не цікаве, що вони всі тут??
Совбез• 10 мая 2020
Ответ дляТарабарщина
Уті-путі
Ну хоть не уйти- Путин
автор Чики-брык • 10 мая 2020
Ответ для120-120-120 (не худею)
Та щаааз, сами валите на версию/pl
а вам тут медом помазано?Чого з сородичками не тусуєтесь?
Постель-ка• 10 мая 2020
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-2609669
Це ви шукали тоді? 🤣
Блины со смайликами• 10 мая 2020
тут пишут в основном если из РФ. то те кто знает украинский - как я, например.
На иголках• 10 мая 2020
Ответ дляУхтышка_малышка
Гуглу транслейту на вас накакать на каком языке вы решили какнуть свое фе
Нещодавно одна ’на зарплаті’ намагалася писати через гугл трансліт. Кумедно вийшло - хотіла написати:
’У нас лохами считают там кого-то...’.
Але автоматичний транслейт переклав як російську кальку, і вийшло:
’ У нас лохами рахують...’
Оце насміялися - хтось в папугах міряє, хтось у мавпах рахує, а вона у лохах.
Тарабарщина• 10 мая 2020
Ответ дляСовбез
Ну хоть не уйти- Путин
Ага, привет ему передавайте
buterfly_2013• 10 мая 2020
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Я целый день на сайте , но никакого срача по поводу 9ого мая не видела ,видимо ,не в тем темах сижу
аналогично
Блины со смайликами• 10 мая 2020
Ответ дляЧики-брык
это не ваша кухня , чтобы указывать
Черпак_для_фантазий• 10 мая 2020
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Утром тему кто-то создавал, вопрос был’почему не считаете праздником 9 мая’, там такое началось что не дочитала первую страницу. Может заблочили уже
Автор на ночь глядя решила вторую создать ,видимо .
hrushyk• 10 мая 2020
Ответ дляНа иголках
Я коли перейшла на українську - стільки лайна тут у свій бік вислухала! Жах!
Пишеш російською - ’ А шо ото ви така патриотка не державною?’, пишу українською - ’Ааааа ви бЕндеровка, єто ваш дед людей резал’...
Кажу - ’ та можу і польською пшекати - ’аааа ви там унітази миєте і трускавки збираєте’...

Якою мовою не напишеш - то все одно гидот назбираєш...
Та ну
Я тут 5 років виключно українською пишу,жодного разу якихось траблів в мою сторону щодо мови не було і зараз вже досить багато дівчат українською пишуть,теж не помічала якогось упередженого ставлення до них
автор Чики-брык • 10 мая 2020
Ответ дляБлины со смайликами
это не ваша кухня , чтобы указывать
авжеж моя, я українська жіночка,а хто ви-одному Богу відомо під кого ви косите
Совбез• 10 мая 2020
Ответ дляТарабарщина
Ага, привет ему передавайте
Вам надо - вы и передавайте)
На иголках• 10 мая 2020
Ответ дляСовбез
Ой, сказки не рассказывайте)
Та які там казки... Ви самі подивиться скільки негативу до української навіть у цій темі...
120-120-120 (не худею)• 10 мая 2020
Ответ дляЧики-брык
на смайліки ,яки ви тицяєте у кожному реченні, подивіться
які ви тицяє, подивитися
автор Чики-брык • 10 мая 2020
Ответ для120-120-120 (не худею)
які ви тицяє, подивитися
ваш гугл транслейт зламався, упс...
Комиссия50%• 10 мая 2020
Ответ дляМоль Молливна
Невірна відповідь.
відповідь не може бути вірною, чи невірною, вона не жінка.)

https://ukr-mova.in.ua/library/sunonimu/virniy
Совбез• 10 мая 2020
Ответ дляНа иголках
Например? Вы считаете ненависть к победе предков признаком украинца?
120-120-120 (не худею)• 10 мая 2020
Ответ дляЧики-брык
ваш гугл транслейт зламався, упс...
Вы бы родной язык выучили, если уж считаете его родным, не позорились суржиком.
Совбез• 10 мая 2020
Ответ дляНа иголках
Я вижу ненависть только внутри вас
А я с Рио-де-Житомира!• 10 мая 2020
Ответ дляМоль Молливна
Невірна відповідь.
Вона буває любов, жінка, друг, собака. А відповідь ПРАВИЛЬНА ☝️
Наращиваю_Интелект_Дорого• 10 мая 2020
Ответ дляВездевлазиющая
Можно разъяснить при чем Гугл и транслейт и слежка и укр мова?
Это не для нашего ума))
На иголках• 10 мая 2020
Ответ дляhrushyk
Та ну
Ну вважайте вам пощастило. А мені багато разів закидували ’бЕндерівка з ЗУ’, якщо анонімно. Особливо якщо діалектичні слова використовувала. Якщо аноніма знімала, то починалося - ааа ви до майдана російською писала, я пам`ятаю! Навіть колись навели мою цитату з якогось форума для вагітних десятирічної давнини...
А я с Рио-де-Житомира!• 10 мая 2020
Оце правильно! Підтримую Вашу позицію. Шкода, що Київ у нас не український ((
120-120-120 (не худею)• 10 мая 2020
Ответ дляСовбез
Она не знает признаков украинца, т.к. не украинка, а тролль ночной. Банальный срач развести решила. Теперь языковой.
Разделяй и властвуй!
Тарабарщина• 10 мая 2020
Ответ дляСовбез
Вам надо - вы и передавайте)
Фу, яка бука)))
Да Щас же• 10 мая 2020
Ответ дляНа иголках
Ну сказки :) В любой теме на двух языках спокойно общаются - и если начинается шкандаль, то явно не из-за языка, на котором написан пост.
hrushyk• 10 мая 2020
Ответ дляНа иголках
Комедія
Совбез• 10 мая 2020
Ответ дляНа иголках
Закон Вселенной- что излучаете, то и получаете.
автор Чики-брык • 10 мая 2020
Ответ для120-120-120 (не худею)
ви і двох слів зв´зати вашою рідною мовою не можете,то ж арівідерчі,шановна
Пишущаяся• 10 мая 2020
Ответ дляВездевлазиющая
Партизани