Я_уеду_жить_в_Лондон!• 14 мая 2020
Син привів дівчину до хати
Син студент, живемо у Львові. Купили йому квартиру на окраїні маленьку, бо уже на останньому курсі і не хочемо щоби їхав. Але він тільки переїхав і вже привів туди якусь дівчину. Прийшла до нього в гості, а вона з брудними ногами. То нормально взагалі? За комуналку не платить. Сама з села під Самбором, я розумію що їй так вигідно квартиру знімати не треба, але батьки що собі думають? Вони планують взагалі вкладатися?
Я_уеду_жить_в_Лондон!
• 14 мая 2020
Ответ дляКу-кусик
А скільки років сину?
22 буде в грудні
Ку-кусик• 14 мая 2020
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
22 буде в грудні
А що в 22 - він собі їсти зварити не може, що Ви йому котлети привозите?)))
Я_уеду_жить_в_Лондон!
• 14 мая 2020
Ответ дляКу-кусик
Йому ще поки що 21
Ку-кусик• 14 мая 2020
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
студент)
А яке це має відношення для приготування їм?
А потім невісточці- у горлі кісточці передасть дитятко?))))
Але, вибачте, невістка - це не мама, а дорослий мужик у 21 рік вже має сам вміти мити підлогу і готувати їжу)
Ми жінки одружуємося, а не всиновлюємо!!!
ДелиВерка• 14 мая 2020
Ответ дляАнонимба
А сколько ей лет? Она ленивая или неумелая?
Она похоже наглая. Ну и молодая потому не думает что на чужие продукты упала
ДелиВерка• 14 мая 2020
Ответ дляОднозначно
Ну так сексом бесплатным и регулярным сыночек обеспечен.Вам что,котлет жалко?
Мне бы жалко было
ДелиВерка• 14 мая 2020
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
І що вам незрозуміло? Ви реально чи придурюєтесь?
Написано чорним по білому, що є 2 варіанти: або я везу йому їжу, або він приїжджає до нас і ість у нас. У другому скріні ви пишете, що він не клянчить їжу, а я йому нав´язую. А я відповіла, що не так, бо ж і сам приїжджає і їсть. А якби не хотів, то би не приїжджав. У мене завжди є заморожені котлети, вареники, пельмені коли я їду, то везу йому, коли він до нас - то бере з собою.
Вы не правильно сделали. Вам надо было сдавать эту квартиру, а сына туда заселить только тогда когда он на работу устроится. А так получается вы сейчас тянете на себе чужую девку.
Кусачая Я• 14 мая 2020
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Може й справді треба спробувать. Не знаю, чи дійде, але перед родичами червоніти не хочеться, що невістка не вміє голубців накрутити. Всі з неї сміятися будуть.
Мне 46 лет и я не умею крутить голубцы.
Не идет мне и все.Даже не заморачиваюсь над этим.
Ло Шарик• 14 мая 2020
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
А сынок ваш умеет голубцы делать, или ему прислуга нужна? И пол мог бы помыть в своей квартире
Ло Шарик• 14 мая 2020
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Ви в своєму розумі? То він їй має готувати? А вона нащо?
А вы в своем уме? Бытового инвалида вырастили,фу.
Женщина не прислуга, они сами разберутся, как им быт вести
Выступаю Я.• 14 мая 2020
Капец какой оо. Вы ему каартиру купили/значит, это его квартира, водит, кого хочет. Если вы материально его солержите/продолжайте это делать, сын сам решит, хватает ли ему этих денег, не хаатит-работать пойдет
мимАпроходила• 14 мая 2020
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Ну хочеться звичайно, щоб і з освітою була, і не бідна, хоча б також з квартирою. І точно не з брудними ногами і готувати не вміла. Щоб як у всіх була.
ООО я смотрю мои грабли)))) мій чоловік 15 років тому кинув жінку лікаря та одружився зі мною. А я, ну як... Гола боса і в вінку. І теж продавчиня була. Тільки що ноги чисті. Прийшла у його хату на усе готове. Ой як там мамо його шокувала. Та щей одружилися мовчки, через місяць сказали. Зараз маємо нормальну сімю, двох дітей. Але мама, ява вважала мене не кращою партією дізнається про усе останньою.
Так от автор, якщо ви хочете і далі спілкуватись з сином, не лізьте зі своїми порадами.
На-перекуре• 14 мая 2020
Ответ дляКусачая Я
Мне 46 лет и я не умею крутить голубцы.
35 и я не умею. Вот позор мне) автор, вы там все такие с приветом? Такое впечатление как из глухоооооого села! «Вкладатися» «шо скажуть»
Дали сыну квартиру ну и не лезьте. Лучше бы Про презервативы и ответственность поговорили, а не про ваши котлеты. Странные приоритеты.
мимАпроходила• 14 мая 2020
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Може їй набір для миття подарувати?
Закрити рота і не лізти. А як дуже свербить, мила в рота напхати і мовчати.
Швабристка• 14 мая 2020
Вона поживе там тимчасово.Уборка,готовка,секс і з’їде.Зараз,прямо таки вона буде вкладатися в ваше.В своє-самі вкладайте.
Таааак, ситуація.... Я теж мама сина і дещо вас, авторе, розумію. Погано не те, що дівчина бідна, бо це діло наживне. Погано, що засранка, це якщо вам вірити, бо, можливо, ви упереджено ставитесь до будь-якої дівиці, потенційної невістки. В мене син, слава богу, вибрав хорошу жінку, працьовита, чистюля, прекрасна мати. А в сестри син знайшов щось таке типу вашої. В плані достатку не з бідних, але як виявляється, багатство не є панацеєю для спільного життя. Засранка ще та. Лінива до безмежності. Ще й має диватства як куча тату, світле волосся малює в чорне, зачіска дивна... Схильна думати, що це в неї непорядок з психікою. Сестра вже незнає, як її вже обкультурити чи як то сказати? Оце треш. А ви, авторе, не дуже пиляйте сина, делікатнічайте. Якось легко натякніть на брудні ноги, на непорядок. Але легко, без нервів. Бо, можливо, ту дівчину ніхто і не навчив. То ви навчіть. По материнськи. А на бідність не зважайте. Це діло поправиме.
Секс-Бомба• 14 мая 2020
Ну не проституток же ему каждый день менять. Одна, постоянная, деньги целее.
Мама, а как вы хотели, гле Ваш сынка будет опыта сексуального набираться и главное с Кем ?
Мамаша в бигудях• 14 мая 2020
Ответ дляЯ не в теме
Кабуча с вонючки копытами
Про писю ваще страшно подумать
Баба на горошине• 14 мая 2020
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Я заміжня 19 років, а голубці не вмію крутити, ніколи і не прагнула, я їх не люблю. Та й борщ років 10 вже не готую. А в нас 3 дітей і ніхто не страждає.
Бауди на ауди• 14 мая 2020
Может ноги чистые, просто полиняли носки, кроссовки- жарко сейчас ).Квартиру купили сыну, он и распорядился- привёл девушку.Поговорите с ним, кто она ему, но и спросите за’ грязные ’ноги?
Я не в теме• 14 мая 2020
Ответ дляМамаша в бигудях
Про писю ваще страшно подумать
Не думайте о чужих писях

Мамаша в бигудях• 14 мая 2020
Ответ дляЯ не в теме
Не думайте о чужих писях

Это не я, а сестра из подобной темы. Ее там куни напугали.
Губы рыбы• 14 мая 2020
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Сину і мені.
Приходит еврейский парень к сексопатологу. Мол, доктор, мы женились недавно, а ничего не получается.
- Как вы делаете любовь?
- Как обычно. Я сверху.
- Наоборот не пробовали?
- Пробовали. Не получается.
- А на боку? Вы справа, жена слева?
- Не получается.
- А если она справа, а вы слева?
- Вы что, доктор! Лицом к маме!!!!
См. анекдот.
Вообще насмешили ))) приходит до достойных людэй
яке достойнэ жлобство
- Как вы делаете любовь?
- Как обычно. Я сверху.
- Наоборот не пробовали?
- Пробовали. Не получается.
- А на боку? Вы справа, жена слева?
- Не получается.
- А если она справа, а вы слева?
- Вы что, доктор! Лицом к маме!!!!
См. анекдот.
яке достойнэ жлобство
Однозначно• 14 мая 2020
Ответ дляКусачая Я
Мне 46 лет и я не умею крутить голубцы.
Пойти что ли капусты купить да рецепт нагуглить.Голубцы-это чертовски важно.Второе почетное место за котлетами.
ЭтаваНиМожетБыть• 14 мая 2020
Читаю і автора і молюся за ту дівчинку, тільки щоб встигла розгледіти сімейку і втекти... Бо така мама точно жити молодій сім’ї не дасть(((( Я сама колись була такою студенткою.... Переїхала жити до свого хлопця (з об’єктивних причин), він правда вже якраз завершив навчання тоді і квартира була зйомна, але я за зйом не платила і жодного разу не почула такого від нього. Це, певно мірою, для мене було перевіркою його, тому що поважаючий себе і кохану хлопець таке не запропонує. Потім я пішла на роботу і заробляла більше ніж він..... і далі не платила! Правда я купувала дуже часто продукти - хороші, дорогі, готувала смачно. Моя мама кричала, що я таке роблю... Але то була любов і хлопець був порядний, я це бачила на 100%. Зараз це вже 9 років мій чоловік. Так от, не знаю, що тоді собі думали його батьки, та й знати не хочу..... Дякую їм за те, що не зіпсували момент, за те, що ніколи не пхаються в нашу сім’ю, а сім’я у нас вийшла чудова!
Замыленная• 14 мая 2020
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Так я ще за кобітою не мила!
*Кобуча* ,*кобіта* и Вы говорите,что прошлая Тема Не Ваша?
Только там брат-здесь сын.
За троллинг
Только там брат-здесь сын.
За троллинг
Однозначно• 14 мая 2020
Ответ дляkornezka
А что,тату только с позволения родственников мужа можно сделать?Или у двоюродной сестры троюродного брата спросить в какой цвет волосы красить?Свекрови-мамо-мржно я подстригусь?Как сексом заниматься племяннику-консиллиум устраиваете всем семейством?