Царь-Матушка• 16 мая 2020

Як сказати чоловіку, що я хочу розлучення?-2

Ось і поговорили
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-2623864
Подзвонив вже підвипивший. Потім виявилось, була у нього причина. ( Але, найгірше, коли людина випиває, причина буде завжди)
Наїхав на мене.
Пішла жара... Слово за слово... Зазвичай, в таких випадках, згладжую все я, але не тут то було... Підкинула дровішок по-максимуму... Він, бідолаха, аж протверезів.
Закінчили розмову його словами "думай, чи тобі потрібна сім´я" і подумай про дитину, хоча слово "розлучення" з моїх вуст не звучало. Він сам підвів, думав, що я скажу \ні, ні, ти що\ а я сказала - доббі, ти відьний якщо я така х.. (звучало по іншому, суть та сама)
Ось так.
П. С. Руки досі трусяться, хоча розмова в обід була. Як це все пережити, і не загриміти в дурку?
Роза завяла• 16 мая 2020
Ви знову не поставили крапки. Ви граєтеся з ним і, здається, отримуєте від того задоволення. Ви не х..., А просто намагаєтеся звалити провину і відповідальність на нього. Будьте чесною з собою, і щ ним.
Просто ідіть, або просто залишайтеся. Все просто
Ромашка_Бегемотовна• 16 мая 2020
Спокойно пережить. Да, сейчас у вас эмоции и все такое. Но когда вы примете решение и будете четко по плану все делать - все пойдет как нужно вам. Я пережила тяжёлый развод с войной от бывшего мужа. Но пережила же. 4 года прошло, сейчас смешно все, чего я боялась. Это просто
новый опытт, неизвестность пугает, но по итогу все только к лучшему.
И нужно говорить как есть. Только очень спокойно и без обвинений и склоки. Без обливания и обвинения. Ваше решение такое. Причин полно. Все. Удачи
автор Царь-Матушка • 16 мая 2020
Ответ дляРоза завяла
наступної розмови буде моя відповідь. Питання залишилося відкритим - не по моїй вині, але буду чесною, і ця розмова далась мені нелегко. Так, все пішло саме так як мені потрібно.
Тепер залишилось поставити крапку.
Я не граюся.Мені дуже не легко. Повірте.
автор Царь-Матушка • 16 мая 2020
Ответ дляРомашка_Бегемотовна
Дякую. Я б дуже хотіла, щоб все так і було
Ромашка_Бегемотовна• 16 мая 2020
Ответ дляОсторожная
Ну, а как иначе. Возьмите себя в руки, выпейте успокоительное, и скажите свое решение. И назад уже не поворачивайте. Если решили - то путь один. Качели - это хуже некуда для всех участников процесса. Всем нужна определенность. Пусть она пока и кажется негативной. Вы решили, точно?
Мяо мой мяо• 16 мая 2020
нафиг эти качели....
автор Царь-Матушка • 16 мая 2020
Ответ дляМяо мой мяо
нафиг эти качели....
чому - качелі?
автор Царь-Матушка • 16 мая 2020
Ответ дляРомашка_Бегемотовна
так.
чому - качелі?
Блін, мене вже серце болить.

із заспокійливого - нічого, тільки Советчица...
автор Царь-Матушка • 16 мая 2020
Поговоріть зі мною...
Ромашка_Бегемотовна• 16 мая 2020
Ответ дляОсторожная
так.
чому - качелі?
Блін, мене вже серце болить.

Потому что вы не сказали ему, что готовы на развод. Чего вы ждёте? Он у вас висит на нитке и вы висите вместе с ним в неопределенности. Конечно, будет сердце болеть, если все на нервах, а решения нет, ничего не сказано толком, только ссоры по телефону.
Пейте валерьянку обязательно. И со спокойным сердцем решитесь - да или нет. И делайте шаги в направлении решения.
автор Царь-Матушка • 16 мая 2020
завтра куплю валер´янку.
Я все вирішила. Може воно і по-дурному виглядає збоку.
Але ось в обід ми поговорили, а він з того часу навіть в мережі не з´являвся.
пішов допивати полюбому.
З ким говорити?
Я вирішила. Думаю, може це і йому буде встряска, за розум візьметься.
++++++++++++++

Я не хочу його зробити винним. Я хочу, щоб це була його ініціатива. Щоб він себе мужиком відчував.
Так легше буде і йому, і мені.
УлыбАчка• 17 мая 2020
Ответ дляОсторожная
завтра куплю валер´янку.
пішов допивати полюбому.
З ким говорити?
++++++++++++++

Так легше буде і йому, і мені.
Не ссыте. Пол дела сделала: шкандаль забацать. Теперь надо написать смс и развестись. Все.
Ромашка_Бегемотовна• 17 мая 2020
Ответ дляОсторожная
завтра куплю валер´янку.
пішов допивати полюбому.
З ким говорити?
++++++++++++++

Так легше буде і йому, і мені.
Ахаха. То есть, вы ждёте инициативы от него и перекладываете ответственность за решение на мужа, с которым вы хотите развестись? Ну-ну. Это по-взрослому! Это как раз и называется ´я решила´