Умею мерить лучше всех• 18 мая 2020
Допоможіть підібрати стільницю
Допоможіть, будь ласка, визначитися зі стільницею. Фасади кухні будуть матовими: білий верх, бежевий низ (фото 1).
Підлога і фартук - сіробежевий керамограніт, однакові (ф.2).
Стільниці обираю з ф.3.
Стіни пофарбовані в колір «кава з молоком» (дуже багато молока))) Тобто - світлий колір)
Стільниці обираю з ф.3.
Результат:
вже голосів:
10 (37.04%)
6 (22.22%)
4 (14.81%)
2 (7.41%)
тиць
1 (3.7%)
0 (0%)
Фея_3уровень• 18 мая 2020
Ответ дляУмею мерить лучше всех
Уся техніка і мийка - білі.
якщо у вас стіни і підлога з сірим, то і стільницю обирайте з сірим. але світлу.
темна не дуже в використанні
Умею мерить лучше всех
• 18 мая 2020
Ответ дляФея_3уровень
темна не дуже в використанні
стіни завсім не з сірим - «кава з молоком, Як на картинці, навіть трохи світліші.
Підлога бежевосіра, більше до бежевого. Фартук з такого ж керамограніту ( у старпості фото)
Чоловік більше схиляється до 1-го варіанту, я - до 5-го. 2-ий подобається на картинці в інтер´ері виробника, але в каталозі якийсь він занадто холодний сірий.
Робот Вертер• 19 мая 2020
Мені теж 5 бо не буде зливатися з інтер´єром,перший буде з бежевим зливатись