ФФФФристайла• 26 мая 2020
До вас повернулось бажання сексу з вашим чоловіком?
Після пологів у багатьох пропадає бажання сексу. В мене так само. Але нещодавно зрозуміла, що не хочу саме чоловіка, а не сексу. Є такі, у кого бажання повернулось? Через скільки ?
Результат:
вже голосів:
84 (43.52%)
досі його хочу, одружені давно
70 (36.27%)
вже давно не хочу
39 (20.21%)
інші варіанти
ФФФФристайла
• 26 мая 2020
Ответ дляЛасунка
Десь у ваших відповідях тягнеться ниточка, що ви не свого чоловіка хочете, а чужого.
Та я зразу написала, що сексу вже хочу, але не чоловіка((
Ласунка• 26 мая 2020
Ответ дляФФФФристайла
Я не про те. Ви хочете когось конкретного.
Интернет Бродилкин• 26 мая 2020
Как только начала высыпаться и меньше кормить грудью, постепенно и наладилось) Но обнимашки-поцелуи были всегда.
ВыФсеВрете• 26 мая 2020
Ответ дляФФФФристайла
Так він і так зараз вже все для мене робить, і обіймає і допомагає..
Ну, Галя балувана))
В общем , мне кажется все наладится.
Или вы конкретно запали на другого мужчину?
В общем , мне кажется все наладится.
Безпринципная• 26 мая 2020
Ответ дляКоролева Сарказма
25 лет. Смогли вернуть страсть при помощи извращений.
Свинг?)
ФФФФристайла
• 26 мая 2020
Ответ дляВыФсеВрете
Ну, Галя балувана))
В общем , мне кажется все наладится.
Ні, вже більше 3х років не хочу
Місць назад з´явився такий, що хотіла би з ним, його жінка теж не хоче сексу, вже рік після пологів. От це і навело мене на питання чи повертається до жінок бажання..
На морозе• 26 мая 2020
После родов быстро желание ввернулось, все было хорошо. А потом наступил сложный период, ещё и сама его сделала подлянку нехорошую. В общем, был конфликт и после этого как-то закрылась, до сих пор не могу расслабиться, довериться, «захотеть». Секс бывает, но редко и без особой радости. Муж обижается, иногда ругаемся по этому поводу, но я просто не могу ему объяснить, что именно «не так», почему не хочу.
ВыФсеВрете• 27 мая 2020
Ответ дляФФФФристайла
Ні, вже більше 3х років не хочу
Повертається
забиякина• 28 мая 2020
У меня было. И криз в отношениях был. Казалось больше никогда его не буду хотеть. Желание конечно не такое как 10 лет назад, но все же есть.