Остановщица• 27 мая 2020
Що мені робити??
Немаю раз з ким порадитись.. Від серпня місяця кровотеча сильна біль з правого боку біля матки при місячних пила трави лікувалася ними зовсім не помогли. В жовтні пішла в лікарю сказали запалення покапалась, покололась на 4000гри зовсім нічого не помогло кровотеча дальше.. Біль залишилась дальше з правого боку постійно щось ниє.. Пю постояно від гемоглобін таблетки.. Що це таке може бути??
Боюсь признаться• 27 мая 2020
Устранить кровотечение и боль пройдёт ,сходит к гинекологу эндокринологу здесь проблемы с гормонами
Забагаловка• 27 мая 2020
Вас так просто отпустили с кровотечением без стационара? Какие обследования делали?
Наращиваю_Интелект_Дорого• 27 мая 2020
Ответ дляАнти-аноним
Брали на крісло і узд і все
диагноз есть?
Остановщица
• 27 мая 2020
Ответ дляДа, я блондинка!
Менять врача, конечно.
Міняла один придлагав зробити чистку під наркозом я відмовилась.. Тепер думаю може дійсно потрібно було
Остановщица
• 27 мая 2020
Ответ дляСеточка
Да, что УЗИ показало ?
Місяць тому робила все добре тільки
аденомиоз. Як думаєте в мене може бути рак? Чи тоб б на узд показало??
Сеточка• 27 мая 2020
Ответ дляАнти-аноним
Місяць тому робила все добре тільки
Показало б. У меня так полип обнаружили
Забагаловка• 27 мая 2020
Ответ дляАнти-аноним
Місяць тому робила все добре тільки
Вы с кровотечением доводитесь до трагедии. Не шутите. Какой гемоглобин?
Закусенец• 27 мая 2020
Ответ дляАнти-аноним
Місяць тому робила все добре тільки
Як це добре?! Якщо є аденомиоз. Скільки вам років?
Остановщица
• 27 мая 2020
Ответ дляЗакусенец
Закусенец• 27 мая 2020
Ответ дляАнти-аноним
Погугліть, це не дуже хороша хвороба, тільки в період менопаузи все налагоджується. В вашому віці тільки гормональна терапія показана.