Колдунья-вещунья• 03 июня 2020
Не пустили маму к умирающему ребёнку
Охматдет. Как??? Как можно быть настолько бессердечными??? Просто слезы , просто непонимание, просто больно и за малыша,который звал мамочку, и за маму,которая не смогла проводить сыночка
Барышня кисельная!• 03 июня 2020
Ответ дляЛюбимка-анонимка
І справді, навіщо дивитись, головне, маму винною зробити
перечитайте мои сообщения. я ни разу маму не обвинила. более того я ей выразила соболезнования.
я просто защищаю врачей. в этой ситуации нет виноватых. умер ребенок. и это горе. но не виноват никто
кто виноват в том, что дети болеют онко?
Любимка-анонимка• 03 июня 2020
Ответ дляБарышня кисельная!
была бы
метр - это не много. для здорового человека. а если после операции и с открытыми ранами, то вообще
Ви ж самі пишете, що відстань півтори-два метри вище. Як вона у респіраторі і костюмі могла б заразити інших (не кашляючи і не розмовляючи з ними), враховуючи, що через поверхні вірус не передається?
Настя Снежок Воля• 03 июня 2020
Ответ дляЛюбимка-анонимка
А конкретну маму не пустили, як досі не пускають з часу введення закону в дію кожних 5 батьків, за статистикою.
а они время посещений учитывали? даже в обычную палату всегда были часы посещения а не когда захочешь, и в советское время и сейчас, подозреваю что и на западе есть часы посещения. а не когда хочу тогда приду
Настя Снежок Воля• 03 июня 2020
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Там інакше було написано, ви придумали про агонію.
нет там было написано именно так, слово агония это просто термин не более того, девушка писала про последние минуты
Любимка-анонимка• 03 июня 2020
Ответ дляБарышня кисельная!
Винні ті, хто не дозволив мамі попрощатись з дитиною. А у вас, вочевидь, синдром самозахисту спрацьовує, типу, з вами такого не станеться бо ви себе правильно поводите, якщо сталось з іншою мамою, то вона сама винна, все придумує,
Настя Снежок Воля• 03 июня 2020
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Блін, самі лікарі самі телефонували, що дитина скоро помре, а ви придумуєте, що вони не знали
когда маму типа первый раз не пустили, вы что притворяетесь что не понимаете что я пишу?
Любимка-анонимка• 03 июня 2020
Ответ дляНастя Снежок Воля
Ви така цікава. Тобто, якщо діти помирають в агонії без батьків, то нічого страшного, всі вмирають.А фотографування в останні хвилини вас лякає
Живчик-счастливчик• 03 июня 2020
Ответ дляНастя Снежок Воля
вы бред пишите поскольку совсем не вникли, а только на эмоциях пишите, без обид
мы заслужили нашу медицины, кстати думаю скоро нам и коновал за радость будет с такими темпами развала медицины и недобора медперсонала
это не обвинения а вопросы и только
я обговорюю
це ви пишете на емоціях
щодо медицини - ну, Супрун хотіла змінити систему, не встигла. але тут на цьому самому форумі я читала якісь дикі дописи, що система Семашко це добре - ну так оце вона і є - недоплачувати медикам, нести хабарі знизу наверх і вирішувати все за взятку і по блату, і щоб чиновники від медицини мали можливість красти і викачувати гроші з медиків/пацієнтів і з бюджету одночасно.
я розумію, що це все дуже складно і навіть багаті світові економіки б´ються над тим, щоб організувати ефективну систему, і не у всіх виходить (хоча Індія, Бразилія, Південна Корея, Японія начебто справилися), але от саме система Семашко - ідіотська за визначенням.
як може медсестра працювати за 5400, от як...
це ви пишете на емоціях
Аноним с кешбеком• 03 июня 2020
а я не розумію наступне - якщо мені б сказали, що є 1% шанс, що дитину витягнуть з того свтіу і лікаря зараз будуть купчитися біля дитини, намагаюись врятувати їй життя, що я б там робила?? скімлила за їх спинами і хапала б їх за руки? так я коли стоматолога за руки хапаю, він просить не чіпати, щоб не заважати. а тут -порятунок життя дитини! ядумаю, навпаки, більшість мама би стояли за спинами лікарів, плакала, але не кидалася, дайте я за ручку його потримаю (((
це моя осоиста думка. з сюжету новин (читала на ББС) - найбільше вражає коментування тітки дитини, а не самої матері... я такому взагалі не дуже довіряю, бо мама можливо дійсно відійшла, апотім треба ж було рідні якось пояснити, чому вона не поряд була... п
росто тільки недавно зіткнулася з тим, як люди перекручують і одбріхуються (ну напр. викликали швидку, що у них температура і коронавірус, бо сімейний лікар побоявся обстежувати кашляючих хворих. звісно сімейний лікар негідник, але потім доказувати, що швидка видумала і в них нічого немає - то таке може проковтнути лише той, хто не стикався з тим, що на просто кашель ніяка швидка в житті не приїде).
Настя Снежок Воля• 03 июня 2020
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Ви вперто не визнаєте, що костюм , респіратор і дезінфекція рук вирішують проблему карантину. Ви ігноруєте досвід інших реанімацій, де пускають відвідувачів і ніякого спалаху ковіду там немає. Ви ігноруєте дописи і медиків і волонтерів, які опікуються онкохфорими дітьми (фонд Таблеточка), які пишуть про неприпустимість недопуску батьків до помираючих дітей.
не было у нее строго запрета, и потом вы видели когда ему плохо стало и когда он умер, там же времени сколько прошло, врачи точное время смерти не могли сказать.
учитывая что это реанимация родственников надо оставлять на все время пребывания больного в реанимации по такой логике
Настя Снежок Воля• 03 июня 2020
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Ага, і Львів у вас не лідер
нет точно нет
Настя Снежок Воля• 03 июня 2020
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Ви відео дивились? Самі лікарі кажуть, що не пустили, бо мама на кілька годин покинула лікарню. Біле, навіщо ви взагалі коментуєте те, про що уяви не маєте?
видио можно нарезать как удобно журналистам пора бы перестать быть такой наивной
Живчик-счастливчик• 03 июня 2020
Ответ дляБарышня кисельная!
ахахахахахахахахахаха
вы просто диванный комментатор
просто пукаете в воздух
я бы вам сделала фото наших реанимационных мест в охматдете))) да инструкцию нарушать не хочу
вы просто диванный комментатор
просто пукаете в воздух
фу, з вами реально не приємно мати справу.
ми всі диванні коментатори тут, і ми маємо право обговорювати жахливу трагедію і правильно пише дописувач ЛЮбимка-анонимка, що треба щось робити, щоб такого більше не траплялося.
Колдунья-вещунья
• 03 июня 2020
Ответ дляАноним с кешбеком
1%,что до утра доживет,а не 1%,что спасут
Настя Снежок Воля• 03 июня 2020
Ответ дляЖивчик-счастливчик
запросто можна подумати. наприклад, особисто я ніколи там не була, лише заглядала краєчком ока. і мені дивно, що в карантин в реанімації лежить одразу багато дітей. а от дописувачка пише, що справді реанімаційних палат декілька, а всі пацієнти лежать в одній.
плюс це не бажання рідних, а закон, що в реанімації люди мають право знаходитися у присутності двох (не більше) родичів. якщо карантин, то це все ускладнює, я розумію, тому й обговорюю варіанти. якщо вже ви на мене так напалися, то чому маму спочатку не пустили, а потім, о 23-й уже пускали..? чим вона могла заразитися, поки за ліками ходила? чому не можна було їй захист дати. може, треба було попередити її, щоб не ходила вже нікуди, бо не пустять назад. ладно, це вже не істотно. а от те, що на маму ополчилися, це факт, читайте цей топік і побачите.
а почитать на тему что такое реанимация нельзя прежде чем врачей обвинять в неэтичном поведении?
а как вы хотите это срочные больные ургентные они не могут ждать.
а я не уверена что ее прямо таки строго не пускали.
почему в одной все лежат не знаю, явно не просто так
Живчик-счастливчик• 03 июня 2020
Ответ дляЛюбимка-анонимка
ну справді, ця дописувачка нічого про маму не казала, ми з нею реанімацію обговорювали
Любимка-анонимка• 03 июня 2020
Ответ дляНастя Снежок Воля
Взагалі-то, родичі мають право перебувати біля хворого 24 години на добу, за винятком реанімаційних дій. Карантин вводить свої нюанси, але, навіть в Охмадиті, як бачимо, відреагували і внесли зміни в розпорядок. Тим більше, немає якихось однакових вимог не пускати батьків під час карантину, якщо в тому ж Рівному ситуація інакша
Настя Снежок Воля• 03 июня 2020
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Про дистанцію я пишу в тому плані, що мама, перебуваючи біля ліжка своєї дитини, не була б близько до інших хворих, перебуваючи у костюмі,і респіраторі, вона б ніякої загрози для інших в плані ковіду, не становила б.
выкручиваетесь
Настя Снежок Воля• 03 июня 2020
Ответ дляЛюбимка-анонимка
не врите, девушка маму и близко не в чем не обвиняла, и я тоже если что
Настя Снежок Воля• 03 июня 2020
Ответ дляЛюбимка-анонимка
это очень немного, почему маме не предложили костюм а кто его знает может и предложили, сюжету тсн не верю полностью
Живчик-счастливчик• 03 июня 2020
Ответ дляНастя Снежок Воля
почитати тему? так якби я не запитала, то ніхто б і не написав у цій темі про організацію реанімації. Добре, що дописувачка пояснила, без знаків оклику, викриків ’брєд’ і ’пукнула в воздух’ - ви вважаєте, це нормально, так вести розмову?
і да, її строго не пустили, до дитини, яка помирає.
Настя Снежок Воля• 03 июня 2020
Ответ дляЛюбимка-анонимка
в чем виноваты в онко?
остальное даже комментировать сложно, это очень мерзко с вашей стороны такое писать девушке в ее ситуации, нутро ваше вылезло (жалуйтесь но если что карму вы себя испортили)
Настя Снежок Воля• 03 июня 2020
Ответ дляЛюбимка-анонимка
да, это мерзко потому что, но по вашим постам дальнейшим мне понятно почему для вас это нормально
Любимка-анонимка• 03 июня 2020
Ответ дляНастя Снежок Воля
нет точно нет
Не знайшла дані по Чорнобильській, але у Львівському Охматдеті майже 400 ліжок, у Києві-620. Думаю, цифри цілком дозволяють порівнювати ситуації.
Любимка-анонимка• 03 июня 2020
Ответ дляНастя Снежок Воля
выкручиваетесь
Викручуєтесь тут ви наразі, очевидно, що ніхто у батьках ніякої загрози не бачить, і рішення адміністрації про більш вільний допуск батьків про це свідчить
Любимка-анонимка• 03 июня 2020
Ответ дляНастя Снежок Воля
Та не обов´язково прямо про це писати, зрозуміло з контексту
Настя Снежок Воля• 03 июня 2020
Ответ дляЛюбимка-анонимка
где это написано? вранье не пускают даже в обычную палату 24 часа, уж поверьте, часы посещений никто не отменял. что для общих палат вполне справедливо, и полезно
Настя Снежок Воля• 03 июня 2020
Ответ дляЖивчик-счастливчик
а самой погуглить что такое реанимация?
Любимка-анонимка• 03 июня 2020
Ответ дляНастя Снежок Воля
в чем виноваты в онко?
Не коментуйте, я була у ситуації, коли у мене забирали дитину на медичні маніпуляції, і я точно знаю, що, будучи у мене на руках він їх переніс би краще і легше. Але навіщо думати про дитину, померла б і померла, усі помирають, як ви вище писали
Настя Снежок Воля• 03 июня 2020
Ответ дляЛюбимка-анонимка
врете опять