Петросянша• 19 июня 2020

Заповiт, дайте поради будь ласка...

Тiтка прожила з чоловiком 35 рокiв, в цивiльному дружиною. Проживали в його квартирi. Спiльних дiтей немаэ, по одному сину вiд попереднiх шлюбiв. В цих вiдносинах, залишилось все ii кохання, турбота, життя, пiдтримуэмо як можливо, але дуже складно, хвилювання, щоб не пiшла за ним(( Зараз також проходить важкi операцii для здоров,я, можливо залишиться iнвалiдом. За рiк до смертi, чоловiк написав заповiт на тiтку, з позначкою, що якщо з нею шось трапиться до прийняття спадщини, або вона вiдмовиться, або буде усунена(?) заповiдаэ своэму эдиному онуку. Тобто тiтка доживаэ в квартирi, а потiм квартира залишаэться онуку. В останнiй волi покiйного, про сина, жодного слова, спiлкування мiж ними майже не було, в останнi роки пару сухих зустрiчей i дзвiнкiв, покiйний дуже сумував з цього приводу...Тяжко хворiв, але вiд сина нуль пiдтримки, моральноi, про фiнанси взагалi мова не йде, все було на плечах тiтки, останнi 8 рокiв. Але, не пройшло й декiлька мiсяцiв пiсля поховання, звичайно, син на порозi... Заповiт його не влаштовуэ, просить оформити спадщину на нього. Тiтка вiдмовилась, вона йому не довiряэ, а вiн iй. В останнiй його розмовi такi слова : Я подаю до суду, вiйна, я виграю, але доживати в квартирi я вам не дозволю...
Гороховая• 19 июня 2020
Нет
автор Петросянша • 19 июня 2020
Дякую, хто дочитав. Молодшi дiвчатка, будьте трохи обачнiшi, думайте за себе також, одружуйтеся.
Комиссия50%• 19 июня 2020
Не выиграет сын.
Брехушка• 19 июня 2020
Є заповіт-воля покійного.
Незалежно чи був укладений офіційний шлюб.
Він міг написати спадкоємцем кого завгодно,навіть когось мало знайомого.
Подати в суд-його право.Та чи навряд на його користь буде рішення.
Тим більше,якщо тітка доведе ,що його і близько не було .Хоча б свідків за останній рік.
Смурфик• 19 июня 2020
Сыну ничего не светит! Заповит написан и точка!
автор Петросянша • 19 июня 2020
Я ii пiдтримую як можу морально. Навiть десь i зрадiла що син так себе повiв, щоб визвати хоть якусь агресiю в ii очах, жагу шось вiдстояти, доказати, але iй все одно, каже йому, роби що хочеш, менi не до тебе, бо в чоловiка могила обвалилася, не до квартири... Думаю дiйсно, в такому станi можливо опинитись без житла, нiкуди не хоче йти консультуватись, нiчого не хоче, днями плаче в його сорочку
Безимени890123• 19 июня 2020
Незважаючи на заповіт,він,як син має право на частку. Як би був договір дарування,то,так,син мимо,але з заповітом син має право сперечатися в суді за частину.
Машка-замарашка• 19 июня 2020
Заповит на женщину, и это ее квартира, и она уже в свою очередь будет решать, кому квартира, захочет - на своего сына оформит. Не обязательно ’’Тобто тiтка доживаэ в квартирi, а потiм квартира залишаэться онуку.’’
Хитрушка-чекушка• 19 июня 2020
Ответ дляПетросянша
я не могу помочь вам советом, но недавно тут освящалось в одной теме именно такая особенность в завещание - ’доживать’....найдите эту тему и там очень грамотные советы.
автор Петросянша • 19 июня 2020
Ответ дляМашка-замарашка
В них усна домовленiсть, чоловiк iй дуже довiряв, а вона йому. Заповiт склав з порад нотарiуса, щоб вона могла змогу спокiйно дожити, чому не зробили договiр дарування, я не знаю(
автор Петросянша • 19 июня 2020
Ответ дляХитрушка-чекушка
Комиссия50%• 19 июня 2020
Ответ дляMaryshka-6347
Ничего ему не светит, получит только если у него обязательное наследование, а для этого он должен быть инвалидом или несовершеннолетним.
fikke• 19 июня 2020
Ответ дляMaryshka-6347
С чего это вдруг?! Только если он попадает под одно из этих определений. Как гласит Гражданский кодекс Украины, существуют категории граждан, которые вправе претендовать на долю в наследуемом имуществе, независимо от того, прописаны они в завещательном документе или нет.
В статье 1241 ГКУ указано, что «малолетние, несовершеннолетние, а также совершеннолетние нетрудоспособные дети наследодателя, независимо от содержания завещания, наследуют свою долю, которая причиталась бы каждому из них при наследовании по закону». «Претендовать на свою долю могут и вдова или вдовец, родители умершего, которые по состоянию здоровья не могут работать и обеспечивать себя.’
Машка-замарашка• 19 июня 2020
Ответ дляПетросянша
Сейчас договор дарения может быть оспорен в суде. Раньше он не имел обратной силы, я недавно так написала, что договор дарения — верняк 100%, так меня здесь заклевали, все в один голос кричали, что теперь родственники могут оспаривать договор дарения
Верочка 100%• 19 июня 2020
Готуйтесь до війни, Якщо син найме гарного адвоката може бути по різному.Наприклад, що чоловік складав заповіт будучи в недієздатному стані і т.д.
Заповіт оспарюється в суді і результат буває різний.
Він буде розповідати що тісно спілкувався з батьком, допомагав йому....
Комиссия50%• 19 июня 2020
Ответ дляВерочка 100%
А это уже прямой наезд на нотариуса оформлявшего завещание. Вы думаете это ему сойдёт с рук? Не так то просто доказать невменяемость.
автор Петросянша • 19 июня 2020
Ответ дляВерочка 100%
Сусiдiв за 35 рокiв дуже багато, родичiв, колег, друзiв, сестер та братiв, навiть з боку покiйного. Я його сина перший раз побачила на похоронi(
Безимени890123• 19 июня 2020
Ответ дляВерочка 100%
Саме про це і я. Спритний адвокат зможе тягти судову справу роками. Питання було,чи може син подати до суду і псувати нерви тітці? Так,зможе. І не обов´язково визнавати заповіт недійсним. І купити довідку,що він інвалід в нашій країні,нажаль,можливо і недорого коштує.
автор Петросянша • 19 июня 2020
Ответ дляMaryshka-6347
Так, я думаю саме так i буде, навiть впевнена. Тiтцi плювати, вона в горi, каже пiду на вулицю, нехай тiльки попередить коли речi збирати.. Я так боюся щоб не наклала руки на себе, коли не бере телефон довго - страшно(
Безимени890123• 19 июня 2020
Ответ дляПетросянша
А той ’син’ на це і розраховує. Не давайте їй нічого підписувати,як він буде від неї вимагати. Бо і онук те житло не побачить. Онук неповнолітній?
Ацетилсалициловая кислота• 19 июня 2020
ходили с заповітом к нотариусу оформили право на наследство?
автор Петросянша • 19 июня 2020
Ответ дляMaryshka-6347
Так, онуку 8 рокiв
Безимени890123• 19 июня 2020
Ответ дляПетросянша
Так, онуку 8 рокiв
Він може,як опікун онука,вимагати вже зараз можливість проживання онука в цій квартирі,як раптом в них проблеми з житлом. Можуть бути любі,навіть абсурдні,приводи для перегляду заповіту. Головне зараз,Ваша підтримка згорьованій жінці.
тянитолкайка• 19 июня 2020
Ответ дляПетросянша
А сыну сколько лет? Если он пенсионер или инвалид , то ему , по моему, обязательная часть положена, вам к нотариусу надо
тянитолкайка• 19 июня 2020
Ответ дляПетросянша
+100, а то тут ратуют за гражданский брак идиотки, а потом, если что с мужем, она- никто
автор Петросянша • 19 июня 2020
Ответ длятянитолкайка
Сину десь 40
тянитолкайка• 19 июня 2020
Ответ дляПетросянша
Сину десь 40
Тогда вряд ли. Скажите тете, что она должна выполнить волю покойного, это- главное, не оставил же он сыну!
Обнемашечка• 20 июня 2020
Ответ дляMaryshka-6347
Подтверждаю. На мужа было завещаниеи при оформлении наследства нотариус сказала свекру что если подает в суд, то его обязательная часть точно будет его или чтобы договаривался с сыном об отказе от завещания добровольно и тогда будет наследование по закону. И мой муж согласился тогда с отцом, за что я его по сей день ругаю, так как отец его обманул и забрал все, а потом женился 2 раз
Антонина матушка• 20 июня 2020
Давайте подивимося на ситуацію з іншої сторони.
Є родина, чоловік, дружина, син, проживають в квартирі. Коли дитині виповнилося 5, їх з мамою попросили на вихід і привели нове неземне кохання.
Весь час поки син ріс тато був у неземному коханні, не до сина. Аліменти були ’по закону’ - а значить, мізерні, чи й взагалі не було - у нас цілком можна працювати неофіційно.
Син виріс, спілкування з батьком не склалось, зрозуміло з яких причин.
І тепер головне питання: а чи має син право на спадок за людиною, яка привела його у цей світ і кинула?
П.С. у Франції навіть повнолітні діти завжди спадкують 25% від майна покійного батька чи матері, незалежно від обставин. Бо має бути відповідальність за тих, кого народив. У нас, на жаль...
На границе• 20 июня 2020
Ответ дляОбнемашечка
так свекр. скорее всего. был пенсионером. это разные вещи