Подтяжка• 23 июня 2020

Вже чули про те що през хоче сказувати ЗНО для дітей з Донецької та Луганської областей??

Діти з ТОТ Донецької та Луганської областей зможуть не складати ЗНО для вступу у виші

Президент України Володимир Зеленський ініціює внесення змін до Закону «Про вищу освіту» для максимального спрощення вступу у заклади вищої освіти (ЗВО) випускникам шкіл з тимчасово окупованих територій Донецької, Луганської областей і Криму.

Зміни передбачатимуть, що діти з цих територій матимуть змогу вступати до ЗВО України без складання зовнішнього незалежного оцінювання та матимуть можливість вступити до всіх вишів України, а не за обмеженим окремим списком, як це відбувається зараз.

Крім того, всі охочі з тимчасово окупованих територій Луганської та Донецької областей навчатимуться в українських ЗВО безкоштовно, через державне замовлення в межах квот
автор Подтяжка • 23 июня 2020
Ответ дляБорщец
Ой, ржу!
Идите посуду помойте
якщо ви думаєте що ви щось розумне написале, боюсь вас розчарувати.

Мадам БрЮшкина• 23 июня 2020
Оккупантами вы называете детей??? у нас война длится 6 лет. Сколько этим оккупантам было лет на момент начала военных действий?
КучМала• 23 июня 2020
Ответ дляЗаместитель Анонима
дети-это оккупанты?
Дітей окупантів та колаборантів щось теж не найкращий варіант
В рот не ложи• 23 июня 2020
Ответ дляКучМала
Батьки цих дітей можуть бути вбивцями українських солдатів, а ми просто допустимо їх до усіх навчальних закладів. Це така реінтеграція від нових ліц?
А дети в ответе за родителей?
КокошинЭль• 23 июня 2020
Ответ дляПописанная парта
Вот с такими, как Вы - объединить страну не получится никогда...(( Вы специально и совершенно сознательно, стараетесь раздуть конфликт из-за студентов из ДНР....(((
Давайте нам ще почніть розказувати про лояльність до України всіх сепаратистів і колаборантів
КучМала• 23 июня 2020
А прігожинці з ольгінцями напряглися
автор Подтяжка • 23 июня 2020
Ответ дляМадам БрЮшкина
Удалено администрацией...
так звичайно там тільки мирні, а якже
КучМала• 23 июня 2020
Ответ дляВ рот не ложи
А дети в ответе за родителей?
Удалено администрацией...
Мадам БрЮшкина• 23 июня 2020
Ответ дляПодтяжка
так звичайно там тільки мирні, а якже
я говорю сейчас только о мирных

не мирным Украина нахрен не нужна. Они все поступают в вузы рф

Мурзилка• 23 июня 2020
Ну, дети не могут выехать, не пускают их.
КокошинЭль• 23 июня 2020
Ответ длясоветский цирк
Удалено администрацией...
Автору вдячність
Бла бла бла• 23 июня 2020
Ответ дляЛагшмивара
Где подписать петицию ’против’??
В прошлом году весной
автор Подтяжка • 23 июня 2020
Ответ дляМадам БрЮшкина
я говорю сейчас только о мирных

ви їх провірили? Хто буде на тих бюджетних місцях? Ще раз хай здають ЗНО як всі інші, питань немає.
СМСница• 23 июня 2020
Ответ дляПодтяжка
Удалено администрацией...
PORKA• 23 июня 2020
Ответ дляПодтяжка
вот как станете президентом так и издадите указ какой захотите,а пока тему закрывайте,она политизирована
автор Подтяжка • 23 июня 2020
Ответ дляСМСница
Удалено администрацией...
я сама знаю чим мені займатись. Роздача бюджетних місць мене не влаштовує.
Мадам БрЮшкина• 23 июня 2020
Автор, а от вашего высера и поливания грязью что-то изменится?? Вот правда

Может лучше пойдете со своим выпускником к ЗНО готовится? А то вдруг у него место оккупанты/колобаранты отберут...
PORKA• 23 июня 2020
Ответ дляПодтяжка
Зеленскому это скажите!!!митинг устройте возле его дома
Мадам БрЮшкина• 23 июня 2020
Ответ дляПодтяжка
так обратитесь на горячую линию президента

В рот не ложи• 23 июня 2020
Ответ дляКучМала
Удалено администрацией...
То, что вы написали, абсолютно не зависит от места проживания
КокошинЭль• 23 июня 2020
Ответ дляАлиса в стране Советчица
Удалено администрацией...
PORKA• 23 июня 2020
Ответ дляВ рот не ложи
то человек по себе судит
СМСница• 23 июня 2020
Ответ дляПодтяжка
Удалено администрацией...
Малая Налегке• 23 июня 2020
Ответ дляXвостокрутелка
Слухайте, а от ви уявіть собі ситуацію, що є ваша дитина, яка готувалась, вчилась, старалась і дитина з Ордло, і залишилось одне місце, і вашу дитину відсіюють не через брак знань, а просто тому, що у тої дитини пільги, все. Я взагалі не розумію які можутб бути пільги у навчанні, коли потрібно сісти і вивчити.
а у нас такая проблема с вузами? пусть дытына поступает в другой вуз или на другую специальность. а то у нас все хотят на престижную специальность, а потом сидят ничего не знают, потому что она им нафиг не сдалась, зато престижно
автор Подтяжка • 23 июня 2020
Ще раз незалежне оцінювання і рівні умови для вступу, саме в цьому суть ЗНО.
Кнопус• 23 июня 2020
Ответ дляXвостокрутелка
А та дитина не старалась, не училась?
автор Подтяжка • 23 июня 2020
Ответ дляСМСница
Удалено администрацией...
здають ЗНО і вчаться на бюджеті, які проблеми. Всі інші чого повинні тоді ЗНО здавати, щоб перед тобою ординця всунули а тебе на контракт?
КокошинЭль• 23 июня 2020
Ответ дляМадам БрЮшкина
Не перекручивайте.
Нужно было родителям думать, что и кого зовут на свою землю.
Барабан для взрослых• 23 июня 2020
Ответ дляАлиса в стране Советчица
Удалено администрацией...
За дурість не вибачають, чому ви робите з дітей ордло дурнів? Вони також можуть вивчити і здати екзамени без пільг, книги ті самі, вчителі ті самі, в інтернеті тонна матеріалів і тестів. Для чого ви їх принижуєте пільгами і не даєте можливості рівноцінної конкуренції, я не вважаю, що вони тупіші за дітей, які дивуть на території України. Пільги можуть бути на проживання і харчування, але не навчання і вступ.
автор Подтяжка • 23 июня 2020
Ответ дляКнопус
А та дитина не старалась, не училась?
так хай здайсть ЗНО і побачимо.