Дорогі порадниці підкажіть що робити? Зараз я працюю в організації менеджером з продажу + веду касу. Оборот дуже великий. Від грошей уже тушнить. Планувала піти у відпустку, щоб напарниця сходила і писати заяву на звільнення. Маю ще інтернет магазин по рукоділлю. Працювати на роботі і паралельно вести магазин дууууже важко. Магазин уже запущений, але ще можна відновити. Коли на роботі почули, що хочу іти, то пропонують посаду помічника бухгалтера. ЗП залишиться таж сама. Фактично буде все те саме тільки грошей не буде . Ну щось нове вивчу. І от у мене дилема, що робити? Чоловік каже вирішуй сама. Мама - ти що, роботу кидати не можна!
Перейти на помічника бухгалтера чи розвивати свій інет магазин?
Результат:
вже голосів:
28 (43.08%)
Іти на помічника бухгалтера
27 (41.54%)
Іти з роботи, займатися своїм
10 (15.38%)
Свій варіант
Vasilisa-7204• 25 июня 2020
А нафига вы автору советуете идти в бухгалтерию? Клоака клоак, из первых уст так сказать
Іти з роботи хотіла не тільки через гроші, а ще через начальника. Постійно недоречні зауваження. Не тільки до мене до всього колективу. Наприклад: подзвонив клієнт і просить дати йому телефон до ого менеджера, я даю МТС, а він питає з притензією чому не дака Київстар. А чому ти сказала так а не так. Двері в кабінет свій не закриває навмисне, щоб підслуховувати.
Відразу думала що переведуть і на інший офіс. А залишусь там само. А я вже на нього дивитись не можу.
Вибачте, що багато букв. Виговорилась)
Ответ дляanna_2014
А продажи хоть какие есть в магазине?
Так, продажі є 10т - 16т оборот в місяць. Якщо буду ним займатися то піднімуться. От зара закупила новий товар, а виставити не маю часу. Один вечір роблю фото, інший переробляю, на тредій день викладаю і це по пару позицій в день. Рекламою не займаюся зовсім. Робота близько біля дому. В обід біжу збирати посилки і відправка. Сісти поїсти спокійно часу не має. Два роки вже так бігаю((
Ответ дляL_enok
Занимайтесь магазином. Зачем вам эта жо... т.е. бухгалтерия)))
Ответ дляL_enok
Вибачте, що багато букв. Виговорилась)
Бегите роняя тапки. Зачем вам эта нервотрепка.
lialechka_tania• 25 июня 2020
Я бы пошла в бухгалтерию и за небольшие деньги наняла желающего наполнять сайт
lialechka_tania• 25 июня 2020
Ответ дляL_enok
А фото робити теж наймати? Хто ж за невеликі гроші піде? А може я просто боюсь комусь довірити? Хоча користі було б більше напевно)
Фото у производителя запрашивать, могу дать контакт начинающего по наполнению сайта, но расценок не знаю
Ответ дляL_enok
А як у вас ця процедура проходить? Ви надсилаєте фото товару і вона виставляє? Чи шукає/робить сама фото?
Если поставщик даёт фото - конечно передаю, если нет - ищет в интернете. Поначалу я делала одну карточку, она потом по ней делала все остальное, сейчас разобралась, все сама.
У приятельницы ювелирка, ее девочка и фото делает сама, но подробностей не знаю. Просто подумайте, будет ли ваш магазин приносить столько, сколько работа. Если будет уходите конечно. У меня магазин появился в декрете, к моменту выхода на работу там было все налажено. Мне дома скучно.
Ответ дляf_inna
Якби ж робота не нервова. Я важу 48кг, Хочу хочаб 1-2кг набрати, не можу(((
Ответ дляL_enok
Из этого оборота какой % Ваш доход чистый ? Если чистыми 2-3 тыщи, то о чем там еще думать , сидите на работе ( или поискать др.работу, но чтоб стабильный заработок был )