30 июня 2020

Ваше отношение к чайлдфри

Которые являются таковыми не по состоянию здоровья, а по убеждениям
показать весь текст
КапитанльнаЯ 30 июня 2020
Ответ дляБорисфенка
Тому що років в 70-80 чіпляється багатенно болячок і втрачається здатність до самообслуговування. І бездітні сусідки починають стогнати ’Ой, купіть хліба в магазині, ой, поремонтуйте кран, ой, ви ж мене пожалієте’.
Раз-два пожаліють, а для постійної допомоги треба мати власних дітей.
Скажите честно, Вы из села или пгт? Просто не представляется, как в современном мире можно так ограниченно мыслить! Про село я не в обиду живущим в сёлах, а потому лишь, что там действительно возможности несколько ограничены. Но чтобы так выражался современный человек, живущий в цивилизации..
Ваши дети всегда будут «при вас»? Вы в этом уверены? И слышали ли Вы про оплату услуг сантехника, домработницы и прочих? А о договоре пожизненного содержания? Я бездетна, но у меня есть сбережения и 2 квартиры. Почему я обязательно стану обузой? Ну писали бы хотя бы, что так бывает, но вот так, чтобы 100%.
Кундалини 30 июня 2020
Ответ дляБорисфенка
Коли вже неходяча, треба.
Извините а сколько вам лет?
Я такая боевая 30 июня 2020
Ответ дляMs. Сама прямота
А з родичами що не так? Вони не мають права на свій вибір без Вашого дозволу?
В мене все добре з родичами! Де я писала про дозвіл? Ви читаете між рядків?
Пёс да Лис 30 июня 2020
Чем больше чайлдфри, тем меньше чайлдфри. Пусть живут ))
автор Сестрица Алёнушка 30 июня 2020
Ответ дляБорисфенка
О, це окремий движ ’Одного народила і достатньо, нащо плодити нищету’. Потім також лікті кусають, коли горе трапиться, у нас така родичка є, донька в 16 років померла.
А до того така гонорова була, що нема спасу, з багатодітних сміялася, думала, що сама вумна. Тепер мовчить, як риба.
Вы с какого села или секты?
КапитанльнаЯ 30 июня 2020
Ответ дляБорисфенка
Бувають. Але я особисто не хочу, щоб мене оточували безпорадні бездітні бабусі і апелювали до моєї совісті ’Пожалійте немічну’. Народжуйте дітей - хай вони вам жаліють .
Как бы аппелировать, похоже, не к чему
ПушАпница 30 июня 2020
Это вообще не моё дело . Это их выбор или ситуация со здоровьем/ жизненная позиция .
Ms. Сама прямота 30 июня 2020
Ответ дляБорисфенка
Бувають. Але я особисто не хочу, щоб мене оточували безпорадні бездітні бабусі і апелювали до моєї совісті ’Пожалійте немічну’. Народжуйте дітей - хай вони вам жаліють .
Можна подумати, табун дітей - це гарантія безбідної старості.
Борисфенка 30 июня 2020
Ответ дляКапитанльнаЯ
Скажите честно, Вы из села или пгт? Просто не представляется, как в современном мире можно так ограниченно мыслить! Про село я не в обиду живущим в сёлах, а потому лишь, что там действительно возможности несколько ограничены. Но чтобы так выражался современный человек, живущий в цивилизации..
Ваши дети всегда будут «при вас»? Вы в этом уверены? И слышали ли Вы про оплату услуг сантехника, домработницы и прочих? А о договоре пожизненного содержания? Я бездетна, но у меня есть сбережения и 2 квартиры. Почему я обязательно стану обузой? Ну писали бы хотя бы, что так бывает, но вот так, чтобы 100%.
Я киянка. І мені 52 роки. Ви про ощадкнижки щось чули? А про гіперінфляцію 90-х? А про війну на тому ж Донбасі?
Це я про збереження фінансів і квартир. В житті буває що завгодно, варто про це знати.
Ms. Сама прямота 30 июня 2020
Ответ дляПёс да Лис
Чем больше чайлдфри, тем меньше чайлдфри. Пусть живут ))
Я Вас розчарую: це не передається спадково.
Пёс да Лис 30 июня 2020
Ответ дляMs. Сама прямота
Я Вас розчарую: це не передається спадково.
С чего это я бы стал разочаровываться?
КапитанльнаЯ 30 июня 2020
Ответ дляБорисфенка
Я киянка. І мені 52 роки. Ви про ощадкнижки щось чули? А про гіперінфляцію 90-х? А про війну на тому ж Донбасі?
Це я про збереження фінансів і квартир. В житті буває що завгодно, варто про це знати.
Вот именно! И поэтому ни мне, ни Вам никак нельзя с уверенностью заявлять, что я обеспечена, а Вы дождётесь хлебушка от Ваших детей.
А вообще, Вы создаёте впечатление человека, который радуется чужой беде, считая её заслуженной. Мерзко.
Ms. Сама прямота 30 июня 2020
Ответ дляБорисфенка
Я киянка. І мені 52 роки. Ви про ощадкнижки щось чули? А про гіперінфляцію 90-х? А про війну на тому ж Донбасі?
Це я про збереження фінансів і квартир. В житті буває що завгодно, варто про це знати.
З дітьми теж все не так легко і просто.
Діти можуть переїхати далеко, вирости егоїстами, у них можуть бути свої проблеми, в кінці кінців можуть померти.
Ви точно впевнені, що у всіх тих бабусь, що за Вами бігають, дітей немає?
А поцікавтеся - як мінімум з половиною буде сюрпрайз.
Борисфенка 30 июня 2020
Ответ дляMs. Сама прямота
Можна подумати, табун дітей - це гарантія безбідної старості.
Тут, як у бізнесі - розкладати яйця треба в різні корзини. Не все можна купити за гроші.
Кундалини 30 июня 2020
Ответ дляБорисфенка
Я киянка. І мені 52 роки. Ви про ощадкнижки щось чули? А про гіперінфляцію 90-х? А про війну на тому ж Донбасі?
Це я про збереження фінансів і квартир. В житті буває що завгодно, варто про це знати.
Так вы детей рожали что б они вас в старости содержали и кормили?
Борисфенка 30 июня 2020
Ответ дляКундалини
Извините а сколько вам лет?
52 роки. А у 47 років я примудрилася потрапити до інвалідного візка на рік. Це незабутнє відчуття, коли ти безпорадна, і розумієш, як добре, що є діти.
То років у 80 всі потрапляють до умовного інвалідного візка, стають безпомічними.
Ms. Сама прямота 30 июня 2020
Ответ дляБорисфенка
Тут, як у бізнесі - розкладати яйця треба в різні корзини. Не все можна купити за гроші.
Так діти - це лише один з ’кошиків’, всього-навсього.
І взагалі... народжувати дітей заради того, щоб вони допомагали в старості? Якась далеко не найкраща мотивація. Як мінімум вони цього не просили, щоб потім від них чогось вимагати. Та й невигідне це діло, я Вам точно кажу. Всі ті гроші, сили, нерви та час, витрачені на дітей, можна інвестувати в інші напрямки з набагато більшою ефективністю - якщо ми говоримо виключно про забезпечення на старість.
Дітей варто народжувати, якщо просто хочеш дітей, якщо їх будеш любити просто за те, що вони є. Це єдина гарна причина.
Борисфенка 30 июня 2020
Ответ дляКундалини
Извините а сколько вам лет?
52 роки. А у 47 років я примудрилася потрапити до інвалідного візка на рік. Це незабутнє відчуття, коли ти безпорадна, і розумієш, як добре, що є діти.
То років у 80 всі потрапляють до умовного інвалідного візка, стають безпомічними.
Борисфенка 30 июня 2020
Ответ дляMs. Сама прямота
Так діти - це лише один з ’кошиків’, всього-навсього.
І взагалі... народжувати дітей заради того, щоб вони допомагали в старості? Якась далеко не найкраща мотивація. Як мінімум вони цього не просили, щоб потім від них чогось вимагати. Та й невигідне це діло, я Вам точно кажу. Всі ті гроші, сили, нерви та час, витрачені на дітей, можна інвестувати в інші напрямки з набагато більшою ефективністю - якщо ми говоримо виключно про забезпечення на старість.
Дітей варто народжувати, якщо просто хочеш дітей, якщо їх будеш любити просто за те, що вони є. Це єдина гарна причина.
Є безліч причин, чому народжують дітей, догляд в старості - лише одна з них.
Кундалини 30 июня 2020
Ответ дляБорисфенка
52 роки. А у 47 років я примудрилася потрапити до інвалідного візка на рік. Це незабутнє відчуття, коли ти безпорадна, і розумієш, як добре, що є діти.
То років у 80 всі потрапляють до умовного інвалідного візка, стають безпомічними.
Некоторые раньше(((
Ms. Сама прямота 30 июня 2020
Ответ дляБорисфенка
Є безліч причин, чому народжують дітей, догляд в старості - лише одна з них.
Це найтупіша причина, яку тільки можна придумати.
Хоча ні. Ще тупіша - це ’патамушта положено’.
Борисфенка 30 июня 2020
Ответ дляMs. Сама прямота
З дітьми теж все не так легко і просто.
Діти можуть переїхати далеко, вирости егоїстами, у них можуть бути свої проблеми, в кінці кінців можуть померти.
Ви точно впевнені, що у всіх тих бабусь, що за Вами бігають, дітей немає?
А поцікавтеся - як мінімум з половиною буде сюрпрайз.
А ніхто казку і не обіцяв, в житті не буває легко і просто.
То тільки наші стрекози-чайлдфрі вірять, що літо буде вічним і безтурботним. А ми-то знаємо, що зима буде полюбе.
Ms. Сама прямота 30 июня 2020
Ответ дляБорисфенка
А ніхто казку і не обіцяв, в житті не буває легко і просто.
То тільки наші стрекози-чайлдфрі вірять, що літо буде вічним і безтурботним. А ми-то знаємо, що зима буде полюбе.
Так це Ви казку типу обіцяєте. Киваючи на бездітних бабусь.
Борисфенка 30 июня 2020
Ответ дляMs. Сама прямота
Так це Ви казку типу обіцяєте. Киваючи на бездітних бабусь.
Я нікому нічого не обіцяю. Керуюся власним егоїзмом - дбаю про власну родину і не бажаю дбати про чайлд-фрі по сусідству.
До речі, з алкоголіками їх можна порівняти - так само не думають про завтра, аби день прожити.
Губы_зубы 30 июня 2020
Ответ дляЯ не такая
Я тоже ни разу не встречала, чтобы Чайлд фри кого то агитировали, они вообще детские темы не поднимают, им не интересно это
А вот бестактности и навязывания от любителей бездумно плодиться можно встретить через одну
точно.это от невоспитанности и неприятия людей с другими жизненными устремлениями,желаниями.в общем,не таких,как они.
Губы_зубы 30 июня 2020
Ответ дляГде тут 0?
Если им не интересная эта тема, почему просто не говорить про детей? А не наоборот говорить с ненавистью? Почитайте их форумы хотя бы
а зачем вам их форумы ? и да,агрессивные есть во всех группах по интересам.взять хотя бы этот форум.
Где тут 0? 30 июня 2020
Ответ дляГубы_зубы
а зачем вам их форумы ? и да,агрессивные есть во всех группах по интересам.взять хотя бы этот форум.
На этом форуме все просто лапочки, в сравнении с теми. Мне не нужны их форумы, ссылка один раз попалась, зашла из любопытства.
Губы_зубы 30 июня 2020
Ответ дляСестрица Алёнушка
А почему так?
мадам - расистка.
Губы_зубы 30 июня 2020
Ответ дляГде тут 0?
На этом форуме все просто лапочки, в сравнении с теми. Мне не нужны их форумы, ссылка один раз попалась, зашла из любопытства.
и по одному форуму вы сделали вывод о целой категории людей ?
Губы_зубы 30 июня 2020
Ответ дляБорисфенка
А ніхто казку і не обіцяв, в житті не буває легко і просто.
То тільки наші стрекози-чайлдфрі вірять, що літо буде вічним і безтурботним. А ми-то знаємо, що зима буде полюбе.
что они вам сделали?обидели,чем ?