Коко Шанель• 01 июля 2020

Как вам суд над Порошенко?

За какую сторону стыдно, а за какую порадовались?Прокуроры или адвокаты Порошенковские?
Колупалочка• 02 июля 2020
Ответ дляАтаманша
Систему змінити за рік не можливо, ок. А якісь є інші досягнення за рік, чому їх не видно?
Президент не решает все))) а вы привыкли так при Пете) Сколько и каких законопроектов внесла ваша партия на рассмотрение? За что голосовали? С кем вступали в сговор? Вон Юля от безысходности с Ляшко уже трется))) Петя цирк устраивает , все делается для того, чтобы не дать разрушить систему , а вы поддерживаете))

Атаманша• 02 июля 2020
Ответ дляКолупалочка
Невозможно оценить действия нынешнего, без оглядки и влияние прошлых, вы как дитё, честное слово) Научитесь мыслить глубже , мы не обнуление делали , а вручили Зе и парламенту разворованную страну в крови и войне( президент у нас не все решает, на кроме Пети и Вити , которые ручным способом давили на все ветви власти) Кроме того общий кризис мировой с вирусом поломал многие сектора экономики. Я не жду покращення за год) это глупо , поэтому не распинайтесь . Ваша 1000 можно дописывать после достижений предыдущих президентов , а их нет) откуда сейчас возьмётся? По взмаху палочки волшебной?)
Нові чудові закони, пожна приймати наприклад. Де вони?
Муркамурковна• 02 июля 2020
Ответ дляАтаманша
У Зе за рік впав рейтинг вдвічі від 64% до 38%, йде шляхом Петі?
ви бачите
ніхто не може назвати хоча б 1 досягнення людини, президента країни за 1000 днів

я ще такого не бачила
тут на роботі приходить новий директор і зразу видно шо так шо не так і навіть якшо спочатку неуважав і не любив то робить так шо б хоть уважали , а тут президент цілої країни...який вже рік працює... а вспоминають тільки ПЕтю.... )))) відать таки чувак був норм, раз до сих пір так пукани рвуться)
Атаманша• 02 июля 2020
Ответ для vihola
В петі за 5 років нема ніяких досягнень, нічого окрім збитків не видно. Але вас все влаштовує.
Бо обіцяв відвести у Європу
Цей кращий бо нічого не обіцяв і нічого не робить, тільки відосіки пише?
Помидорина• 02 июля 2020
Ответ дляДжинцы на Флиси
Удалено администрацией...
Колупалочка• 02 июля 2020
Ответ дляМуркамурковна

добре
кроме петі в нас були ще кравчук, кучма, ющенко, янукович))))
на фоні них.... без петі)))

і вообще дивно, шо за рік людина не зробила нічого, зовсім нічого чим би могла закрити рота всім неприхильникам
він ще за перші дні повинен був шось зробити важливе і таке, шо б всі сказали НАКОНЕЦ ТО прийшла людина, президент
Это вы так думаете) Нв он же не овощным отделом Сильпо управляет) Беда наших людей - ждут быстрых и популистских решений , увы.... Поэтому лучше не будет в ближайшие годы , кто бы не пришёл .... нужны болезненные и непопулярные реформы... а люди ждать не готовы! Они ждут фея! И срочно!
Муркамурковна• 02 июля 2020
Ответ дляКолупалочка
як це не рішає)))) із последнего він призначив в.о міністром образованія свою людину в обход даже своїх прихильників, які сказали, шо це ганьба а не міністр буде)))
vihola• 02 июля 2020
Ответ дляМуркамурковна

добре
на фоні них.... без петі)))

А петя зробив)
І всі такі, «о, наконец то, прийшла людина, президент»
На тобі, Петю 6%, було 54%
Але так все покращив, так зажили по-новому, що рука не піднімається дати більше)))
Муркамурковна• 02 июля 2020
Ответ дляКолупалочка
прям ви знаете біду наших людей
я тоже можу сказати про біду наших людей
вибирають цирк, бандітів, тих...хто ніяким чином не профі , зовсім не профі і???

Атаманша• 02 июля 2020
Ответ дляКолупалочка
Хіба є більший цирк ніж наша монобільшість , у якої ніколи голосів не вистачає і вони до всіх з поклоном йдуть і до Петі також. Але, як звучить, МОНОБІЛЬШІСТЬ!
Файна цьоця• 02 июля 2020
Ответ для vihola
Звісно, що ні)
А ви так радієте, є надія якась?
Конечно есть.
Мы же жууууткие беспринцииипные, ’оскаженілі’ украиноботы с Маккиавелли во главе.

Как это у нас надежды нет?:)
Да я тут как про Пороха почитаю, так прямо эта самая надежда и возрождается.
Колупалочка• 02 июля 2020
Ответ дляАтаманша
Вопросы к парламенту, которые саботируют и будут саботировать важные вопросы , неужели не понятно? Там и пророссийские, и петины
Колупалочка• 02 июля 2020
Ответ дляАтаманша
Вот это и проблема .... у нас по факту парламентская республика сейчас ....
Муркамурковна• 02 июля 2020
Ответ для vihola
А петя зробив)
На тобі, Петю 6%, було 54%
ви наче розумна жінка здавались
ви читати вмієете
я просто попросила написати шо гарного зробив Зеленський
шо поганого лічно для вас зробив петя
ви жодної відповіді по суті не дали
це означає, шо ви така ж сама популістка як Зе..говорити можете, робити не
ще вас спитали, чого ви не в Росію переїхали, а в Европу, якшо вона така гидотна
знову відповіді нет
з цього я можу зробити висновок, що електорат Зелених ( петю ми упускаемо, зовсім) такі самі як він
вміють пи...ді, не вміють робити
Муркамурковна• 02 июля 2020
в общім як всігда
одна вода, по суті ноль) пішла я лучче машину на то відвезу ..більше толку для мене лічно
Колупалочка• 02 июля 2020
Ответ дляМуркамурковна
ви наче розумна жінка здавались
ви читати вмієете
шо поганого лічно для вас зробив петя
ви жодної відповіді по суті не дали
знову відповіді нет
вміють пи...ді, не вміють робити
Хороший дядя и плохой дядя) как с вами можно вообще вести диалог хоть на каком либо уровне, если вы так примитивно рассуждаете)
vihola• 02 июля 2020
Ответ дляАтаманша
Чому ви поїхали жити до Європи, а нас агітуєте до Росії? Вам не здається це дуже дивним? Можна навпаки?
Я в Україні живу. Україна також Європа.
Агітую за мир, проти війни без шансів, без сенсу.
Проти війни, якій ніколи не віддам своїх рідних, аби петя мільярдами собі набивав горлянку.
Колупалочка• 02 июля 2020
Ответ дляМуркамурковна
прям ви знаете біду наших людей
Так вы и выбираете недопутина , а кто-то цирк) что лучше?
всемВсёИмного• 02 июля 2020
Не буду писать много, у Пети были плюсы и очень много минусов. Но за нынешнего президента мне стыдно.

Колупалочка• 02 июля 2020
Ответ для vihola
Я в Україні живу. Україна також Європа.
А его дети в Лондоне жили , а не на передовой , как простые ребята
Физрукая• 02 июля 2020
А чему радоваться? Позорище на весь мир. Лажают каждый день, а ...опа все глубже. С сегодняшнего дня иностранное инвестирование приостанавливается. Кто там жалел, что гривня до сих пор не по 50? вы дождались, курс уже пополз, дефолт все ближе.
Затонепорошенко, ага.
Скоро_вчера• 02 июля 2020
Ответ для vihola
Я в Україні живу. Україна також Європа.
перепрошую, що долучаюсь, але мені дуже цікаво стало. Як це ’за мир проти війни’? що нам для цього зробити? Простити крим, федералізуватись негайно, прийняти донбас на умовах росіі?
Як ви бачите мир з нашої сторони?
Колупалочка• 02 июля 2020
Ответ дляФизрукая
Затонепорошенко, ага.
Если бы Петя страну не довёл , никто бы в истерике не выбрал Зе. Это люди выбрали, понимаете? Доведённые
Скоро_вчера• 02 июля 2020
Петі нема, війна є. Хто тепер мільярдами набиває горлянку,Vihola?
Атаманша• 02 июля 2020
Ответ для vihola
Я в Україні живу. Україна також Європа.
Ні не треба перекручувати. Навіть в цій темі ви писали, що не хотіли жити при Петі, їздили жити до Європи, а а українців агітуєте лягли під Росію. Не перекручуйте. Чому так? У вас в Європі не склалося той нам туди не треба?
Козяка-маляка• 02 июля 2020
Ответ дляПросто Мария
Все понятно, а телефон зачем отключать?

Может у любовницы был? А митинг -предлог?
Та кто з знает где он был. Дурак дураком. Я таких не понимаю. Для меня вообще, оправдание -был на митинге- из разряда лапша и лопата. А подруга уж пусть решает сама.
Физрукая• 02 июля 2020
Ответ дляКолупалочка
Страну довел не Петя, а Янык. И не надо собственную глупость списывать на ’кто-то довел’. Доведенные, ага. Головой нужно думать, а не клоунов выбирать.
Колупалочка• 02 июля 2020
Ответ дляФизрукая
А Петя и его приспешники после Яныка возглавил все потоки ) ничего! не разрушил , а точно также прибрал к рукам все ветви власти ) вот и все)
Атаманша• 02 июля 2020
Ответ дляКолупалочка
Назло шоферу заплачу і піду пішки?
Атаманша• 02 июля 2020
Ответ дляКолупалочка
Петі нема, потокі не розрушені. Хто ж зараз їх кришує? Невже Зе?!