13 июля 2020

А в Ивано-Франковске все говорят на украинском?

Просто интересно что-то стало)) навеяно темой про переезд
показать весь текст
Ресничный червь 13 июля 2020
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Тобно ви володієте, але не спілкуєтесь, це одне, а є люди які не володіють, розумієте в чому різниця?
Я так розумію, що це ольгінський троль. Тупо копіює пости.
Лиса Патрикевна 13 июля 2020
Ответ дляБарбитта
А с чего Вы это взяли? Русскоговорящие жители Украины изучали украинский язык и украинскую литературу в школе и прекрасно могут общаться, писать документы, а так же знают произведения известных авторов. ЗНО уже 15 лет сдают по всей территории Украины, а там украинский язык и литературу необходимо знать. Русскоязычные думают на русском языке и им привычнее общаться на русском языке.
Напевно, вам не буде затишно у Франківську
Барбитта 13 июля 2020
Ответ дляМой завтрак
Пишу, значить знаю про що пишу. Є в мене знайомі такі. Вони навіть під дулом пістолета , не скажуть слова українською, і це в Івано-Франківську.
Ну чому ж ви не пишете українською ? Продемонструйте свої знання.
Почему я должна что-то демонстрировать? Мне нравится общаться и писать на русском. С рождения так общаюсь.
Лиса Патрикевна 13 июля 2020
Ответ дляБарбитта
Почему я должна что-то демонстрировать? Мне нравится общаться и писать на русском. С рождения так общаюсь.
А що хочете довести у цій темі?
Рыжик-пыжик 13 июля 2020
По-украински , на самом деле, в Украине говорит очень мало . В основном общаются на суржике
Барбитта 13 июля 2020
Ответ дляМой завтрак
Бійтесь, в нас за російську мову розпинають, а потім з’їдають, а корови стоять і плачуть.
Это я всегда знала и эта тема тому подтверждение.
Барбитта 13 июля 2020
Ответ дляМой завтрак
Бійтесь, в нас за російську мову розпинають, а потім з’їдають, а корови стоять і плачуть.
Это я всегда знала и эта тема тому подтверждение.
Счастье_же_вот_оно 13 июля 2020
Ответ дляБарбитта
Как можно не владеть, я не знаю. На любой работе вся документация на украинском, в школе с 1 класса украинский язык и украинская литература, ЗНО уже сдают 15 лет, новости на украинском, заявление любое надо писать на украинском и т.д.
Ви оцінили інших по собі, повірте, дуже багато людей не володіють мовою.
Носки на подтяжках 13 июля 2020
Ответ дляРесничный червь
Мешканці ЗУ вважають тупенькими тих, хто не володіє мовою країни в якій проживає!
володіти і користуватися зовсім різні речі
Поумничка 13 июля 2020
Ответ дляРесничный червь
Мешканці ЗУ вважають тупенькими тих, хто не володіє мовою країни в якій проживає!
Там така українська мова, що не кожен українець зрозуміє :)))
Там суміш польської, угорської, румунської.
Насправді , десь чисту українську мову дуже важко почути. Скрізь суржик ). Хіба що у викладачів-філологів ВУЗів (на лекціях).
Як на мене, максимально наближено до української це Черкаська обл, Хмельницька і тп. Хоча там теж багато суржика ( хоДю, сиДю і тд)
Барбитта 13 июля 2020
Ответ дляРыжик-пыжик
По-украински , на самом деле, в Украине говорит очень мало . В основном общаются на суржике
100%

Даже и не встречались те, кто говорит на чистом украинском языке.
Мой завтрак 13 июля 2020
Ответ дляБарбитта
Это я всегда знала и эта тема тому подтверждение.
Не хвилюйтесь так, я пожартувала, ніхто вас не з’їсть. Ви від страху один і той же пост по 2-3 рази повторююте.
Лиса Патрикевна 13 июля 2020
Ответ дляПоумничка
Там така українська мова, що не кожен українець зрозуміє :)))
Там суміш польської, угорської, румунської.
Насправді , десь чисту українську мову дуже важко почути. Скрізь суржик ). Хіба що у викладачів-філологів ВУЗів (на лекціях).
Як на мене, максимально наближено до української це Черкаська обл, Хмельницька і тп. Хоча там теж багато суржика ( хоДю, сиДю і тд)
Це міф.
Барбитта 13 июля 2020
Ответ дляПоумничка
Там така українська мова, що не кожен українець зрозуміє :)))
Там суміш польської, угорської, румунської.
Насправді , десь чисту українську мову дуже важко почути. Скрізь суржик ). Хіба що у викладачів-філологів ВУЗів (на лекціях).
Як на мене, максимально наближено до української це Черкаська обл, Хмельницька і тп. Хоча там теж багато суржика ( хоДю, сиДю і тд)
Вы правы. Откуда Вы, если не секрет?
успокойте_Меня 13 июля 2020
Ответ дляРесничный червь
Ви не розумієте написаного? До чого тут руськоязикові? Я кажу про тих, хто живе в Україні, а української не знає! Таких багато, сама з такими зустрічалась. Я не про тих, хто говорить російською, а про тих, хто не знає державної!
Они в школе не учились?
Мой завтрак 13 июля 2020
Ответ дляРыжик-пыжик
По-украински , на самом деле, в Украине говорит очень мало . В основном общаются на суржике
Наприклад, в цій темі хтось спілкується суржиком ?
lyuba111 13 июля 2020
Ответ дляБарбитта
Удалено администрацией...
Не судіть по тролях)
Ресничный червь 13 июля 2020
Ответ дляОч@ров@Шк@
А я писала про всіх? Процитуйте.
А ви писали про декого? Процитуйте. П.С. Я не виокремлювала регіони. Таких тупеньких чимало будь де в Україні, на заході теж є, не хвилюйтесь)))
Печенюшка 13 июля 2020
Ответ дляРыжик-пыжик
По-украински , на самом деле, в Украине говорит очень мало . В основном общаются на суржике
Літературною мовою в жодній країні не спілкується більшість. Україна не виняток
Печенюшка 13 июля 2020
Ответ дляПоумничка
Там така українська мова, що не кожен українець зрозуміє :)))
Там суміш польської, угорської, румунської.
Насправді , десь чисту українську мову дуже важко почути. Скрізь суржик ). Хіба що у викладачів-філологів ВУЗів (на лекціях).
Як на мене, максимально наближено до української це Черкаська обл, Хмельницька і тп. Хоча там теж багато суржика ( хоДю, сиДю і тд)
Немає в Івано Франківську суміші угорської і румунської. Навіть польських слів дуже мало
Мой завтрак 13 июля 2020
Ответ дляПоумничка
Там така українська мова, що не кожен українець зрозуміє :)))
Там суміш польської, угорської, румунської.
Насправді , десь чисту українську мову дуже важко почути. Скрізь суржик ). Хіба що у викладачів-філологів ВУЗів (на лекціях).
Як на мене, максимально наближено до української це Черкаська обл, Хмельницька і тп. Хоча там теж багато суржика ( хоДю, сиДю і тд)
Сама собі придумала, сама собі написала.
Печенюшка 13 июля 2020
Ответ дляЛиса Патрикевна
Це міф.
Звичайно, міф. Люди поняття не мають, що таке угорська мова і польська, які регіони межують з цими країнами, але думку свою мають, ага.
Ресничный червь 13 июля 2020
Ответ дляуспокойте_Меня
Они в школе не учились?
Кажуть, що в школі для нацменшин, а української майже не було...
Печенюшка 13 июля 2020
Ответ дляБарбитта
Вы правы. Откуда Вы, если не секрет?
Вона не права, абсолютно.
Анонимчик 13 июля 2020
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
В отримали відповідь навіщо, а далі почали свою зверхність демонструвати
Удалено администрацией...
Носки на подтяжках 13 июля 2020
Ответ дляРесничный червь
Ви не розумієте написаного? До чого тут руськоязикові? Я кажу про тих, хто живе в Україні, а української не знає! Таких багато, сама з такими зустрічалась. Я не про тих, хто говорить російською, а про тих, хто не знає державної!
шкода, але на Західній Україні рідко де можна почути гарну українську мову, дуже багато діалектів, а такох суржик польский та угорський
Анонимчик 13 июля 2020
Ответ дляРесничный червь
Мешканці ЗУ вважають тупенькими тих, хто не володіє мовою країни в якій проживає!
і не тільки мешканці ЗУ, знати і володіти державною мовою - це нормально для будь-якої адекватної людини, незалежно від держави
Ресничный червь 13 июля 2020
Ответ дляПоумничка
Там така українська мова, що не кожен українець зрозуміє :)))
Там суміш польської, угорської, румунської.
Насправді , десь чисту українську мову дуже важко почути. Скрізь суржик ). Хіба що у викладачів-філологів ВУЗів (на лекціях).
Як на мене, максимально наближено до української це Черкаська обл, Хмельницька і тп. Хоча там теж багато суржика ( хоДю, сиДю і тд)
Ану скажіть американцям, що їхня англійська зовсім не англійська, а галімий суржик, оскільки там, не повірите, в кожному штаті своя англійська, суржикова, теж саме і в Німеччині))) А цей міф про суржикову українську вам нав’язали росіяни, щоб ви цурались мови та переходили на язик. Дивує одне, в часи глобалізаціі цей метод все ще працює!
Печенюшка 13 июля 2020
Ответ дляНоски на подтяжках
шкода, але на Західній Україні рідко де можна почути гарну українську мову, дуже багато діалектів, а такох суржик польский та угорський
Повторюсь, у кожній країні є літературна мова і є розмовна мова, які відрізняються. У кожній країні є свої діалекти, Україна не виняток, чому ’шкода’? Це нормальне явище
Ресничный червь 13 июля 2020
Ответ дляПеченюшка
Повторюсь, у кожній країні є літературна мова і є розмовна мова, які відрізняються. У кожній країні є свої діалекти, Україна не виняток, чому ’шкода’? Це нормальне явище
Я вище про це саме написала, але українофобів не переконати)))