13 июля 2020

А в Ивано-Франковске все говорят на украинском?

Просто интересно что-то стало)) навеяно темой про переезд
показать весь текст
Оч@ров@Шк@ 13 июля 2020
Ответ дляПеченюшка
Немає в Івано Франківську суміші угорської і румунської. Навіть польських слів дуже мало
Мова йшла по ЗУ
Лиса Патрикевна 13 июля 2020
Знаєте, що російськомовна людина називає суржиком? Всі літературні українські слова, які вона й не чула ніколи)
Печенюшка 13 июля 2020
Ответ дляРесничный червь
Ану скажіть американцям, що їхня англійська зовсім не англійська, а галімий суржик, оскільки там, не повірите, в кожному штаті своя англійська, суржикова, теж саме і в Німеччині))) А цей міф про суржикову українську вам нав’язали росіяни, щоб ви цурались мови та переходили на язик. Дивує одне, в часи глобалізаціі цей метод все ще працює!
Та в Англії є оксфордська вимова і кокні))
Печенюшка 13 июля 2020
Ответ дляОч@ров@Шк@
Мова йшла по ЗУ
Мова йде про Івано-Франківськ.
Лиса Патрикевна 13 июля 2020
Ответ дляОч@ров@Шк@
Мова йшла по ЗУ
А Франківськ то десь збоку? Чи Львів? Чи Луцьк? Всюди суржик?
Оч@ров@Шк@ 13 июля 2020
Ответ дляРесничный червь
А ви писали про декого? Процитуйте. П.С. Я не виокремлювала регіони. Таких тупеньких чимало будь де в Україні, на заході теж є, не хвилюйтесь)))
Та я не хвилююся, бо знаю, що там таких багато.
lyuba111 13 июля 2020
Ответ дляПоумничка
Там така українська мова, що не кожен українець зрозуміє :)))
Там суміш польської, угорської, румунської.
Насправді , десь чисту українську мову дуже важко почути. Скрізь суржик ). Хіба що у викладачів-філологів ВУЗів (на лекціях).
Як на мене, максимально наближено до української це Черкаська обл, Хмельницька і тп. Хоча там теж багато суржика ( хоДю, сиДю і тд)
Точно!))
Я з Хмельницької)

По темі - В нас багато російськомовних
Навіть в селах є по одній - дві сім ї
А ще є села російськомовні (зі старовірів)
Ну то теж не зовсім російська
успокойте_Меня 13 июля 2020
Ответ дляРесничный червь
Кажуть, що в школі для нацменшин, а української майже не було...
Первый раз такое слышу. У нас есть школы нацменьшинств? И что значит «майже» , украинский язык все таки преподавали
Носки на подтяжках 13 июля 2020
Що казати, якщо у нас в країні можна стати горомадянином та депутатом без знання державної мови, що можна говорити про звичайних людей
Поумничка 13 июля 2020
Ответ дляЛиса Патрикевна
Це міф.
Що саме міф?
успокойте_Меня 13 июля 2020
Ответ дляРесничный червь
Ану скажіть американцям, що їхня англійська зовсім не англійська, а галімий суржик, оскільки там, не повірите, в кожному штаті своя англійська, суржикова, теж саме і в Німеччині))) А цей міф про суржикову українську вам нав’язали росіяни, щоб ви цурались мови та переходили на язик. Дивує одне, в часи глобалізаціі цей метод все ще працює!
Что вы пишите
Мама Карло 13 июля 2020
Ответ дляБарбитта
Удалено администрацией...
Должно получиться так, что жители Украины владеют государственным языком не зависимо от ’компаса’
При чем тут ЗУ?)
Лиса Патрикевна 13 июля 2020
Ответ дляуспокойте_Меня
Что вы пишите
Гляньте, ви в трьох словах помилку допустили. А беретесь іншу мову судити. Розберіться зі своєю.
Оч@ров@Шк@ 13 июля 2020
Ответ дляПеченюшка
Мова йде про Івано-Франківськ.
Я слідкую за обговоренням і бачу, що мова йшла про ЗУ
Барбитта 13 июля 2020
Ответ дляМама Карло
Должно получиться так, что жители Украины владеют государственным языком не зависимо от ’компаса’
При чем тут ЗУ?)
А кто написал про ’тупенькими’? Житель Востока?
Белая котичка 13 июля 2020
Ответ дляМой завтрак
Хтось з видатних людей сказав: ’ Чим більше ти знаєш мов, тим більше ти людина’.
Якщо по темі, то є багато людей у Франиківську. що говорять російською, і принципово не скажуть ні слова українською. Я недавно задумалась, як це так, в нас є російськомовні українці, а чи є в Росії україномовні росіяни ?
Почти уверена что есть, по крайней мере в приграничных сёлах. Вопрос только в количестве, в % отношении к общему числу.
Печенюшка 13 июля 2020
Ответ дляПоумничка
Що саме міф?
Що в Івано-Франківську чи області розмовляють українською з сумішшю угорської і румунської
Поумничка 13 июля 2020
Ответ дляПеченюшка
Немає в Івано Франківську суміші угорської і румунської. Навіть польських слів дуже мало
Я відповідала на повідомлення, де мова йшла не про Ів.Фр, а про ЗУ. Тому ’суміш’ стосується не лише Ів.Фр., а всієї ЗУ.
Печенюшка 13 июля 2020
Ответ дляОч@ров@Шк@
Я слідкую за обговоренням і бачу, що мова йшла про ЗУ
А я бачу в темі місто Івано-Франківськ, яке є частиною ЗУ, але там не розмовляють так, як в дописі конкретному
Лиса Патрикевна 13 июля 2020
Ответ дляПоумничка
Я відповідала на повідомлення, де мова йшла не про Ів.Фр, а про ЗУ. Тому ’суміш’ стосується не лише Ів.Фр., а всієї ЗУ.
Не всієї. А прикордонної смуги.
Оч@ров@Шк@ 13 июля 2020
Ответ дляЛиса Патрикевна
А Франківськ то десь збоку? Чи Львів? Чи Луцьк? Всюди суржик?
Всюди є суржик та діалектізм.Навіть в цій темі україномовні використовують русізми.
Белая котичка 13 июля 2020
Ответ дляРесничный червь
Мешканці ЗУ вважають тупенькими тих, хто не володіє мовою країни в якій проживає!
Демонстрируя тем самым, что сами не блещут остроумием.
успокойте_Меня 13 июля 2020
Ответ дляЛиса Патрикевна
Гляньте, ви в трьох словах помилку допустили. А беретесь іншу мову судити. Розберіться зі своєю.
Кого я сужу?
Да вы не в себе
Счастье_же_вот_оно 13 июля 2020
Ответ дляАнонимчик
Удалено администрацией...
Яж кава в авто розлилась ))))))))))))
Лиса Патрикевна 13 июля 2020
Ответ дляОч@ров@Шк@
Всюди є суржик та діалектізм.Навіть в цій темі україномовні використовують русізми.
Немає такого слова русізм, діалектізм.
Лиса Патрикевна 13 июля 2020
Ответ дляуспокойте_Меня
Кого я сужу?
Да вы не в себе
Переходимо на образи - в себе не в в себе? Чи помилок своїх так в не видно?
Счастье_же_вот_оно 13 июля 2020
Ответ дляНоски на подтяжках
шкода, але на Західній Україні рідко де можна почути гарну українську мову, дуже багато діалектів, а такох суржик польский та угорський
Це нормадьно! В Сполучених штатах теж не все ідеально з англійською
Бензопирен 13 июля 2020
А с чего вы взяли , что на ЗУ вообще и в Ивано-Франковске в частности, говорят на украинском языке?
Там черти-шо, а не мова. Смесь венгерского, румынского, местного диалекта плюс дикий акцент. Только и того, что не русский.
Печенюшка 13 июля 2020
Ответ дляЛиса Патрикевна
Немає такого слова русізм, діалектізм.
Ви що, тільки російськомовні знають справжню літературну українську мову))
Мама Карло 13 июля 2020
Ответ дляБарбитта
А кто написал про ’тупенькими’? Житель Востока?
Не знаю, а Вы?
А житель Востока не может владеть укр.языком?)