Редисочка• 16 июля 2020
Сусід зверху затоплює і ігнорує! Допоможіть порадою
Дівчата, у мене назріває конфлікт: сусіди зверху мають проблеми якісь із сантехнікою і вже кілька разів нас затоплювати трохи - зі стелі у ванній та на кухні капало, залишилися руді плями. Вони довго віднікувалися - мовляв, у них все добре, а ми щось вигадуємо. Проте, ніби проблему вони виправили. Але історія повторюється, зараз знову мокра стеля у ванній. На мій телефонний дзвінок сусід сказав що "мені нічого робити, скільки можна до них приставати з цим"! Я прямо киплю від гніву, ми лише ремонт закінчили!
Як діяти у цій ситуації? Чи є якісь способи змусити сусідів полагодити свою сантехніку\труби?
ВЫВсеВрете• 16 июля 2020
Хоть примерно понимать какой площади квартира- сколько стоит страховка. Может несколько тыс грн., то и заморачиваться не буду - проще перекрасить потолок
вихід лиш один - викликати поліцію - разом з ними і сантехніком з певної фірми з документами - оглянути квартиру сусідів - щоб був задокументований висновок і зняти відео - фотофікасію.. - тоді з цим можете в суді виграти справу.. - але кошти можуть виплачувати роками.. - тому вихід один.. діяти іншими методами... з 90...))
маминаБубочка• 16 июля 2020
Ответ дляпАлАвинкА
Так это зависит от площади квартиры, населенного пункта и тд и тп
Вы страховали квартиру только на случай затопления или на любое ЧП?
КошкинДом• 16 июля 2020
Обращайтесь в ЖЕК, они обязаны отреагировать. Мы были на месте ваших соседей, не специально, сами не зная того топили соседей снизу. У нас потихоньку капала труба при этом внешне у нас все сухо а в коробке под плиткой вода а у них пятно, они пришли к нам посмотрели что все сухо и ушли но проблема то осталась, обратились в ЖЕК, сантехник несколько раз приходил и сказал что прейдется разбивать у нас плитку и тогда мы напряглись и действительно нашли где капает, все исправили. Но с соседям и у нас хорошие отношения и мы вместе пытались решить проблему а не морозились.
БезобидныйКрокодильчик• 17 июля 2020
Приглашайте председателя ОСББ и сантехника, составляйте акт.
Яжемать Мне можно• 17 июля 2020
меня тоже соседи снизу донемали, у ванной у них на потолке сыро, так было несколько раз пару лет приходили сантехник и гл.инженер, мастер с Жека (и я вызывала и соседи), все у меня осматривали итог ’сухо’, потом при очередном затопление выяснилось что течет на стояке между квартирами, отремонтировали и уже 3года все ок