21 июля 2020

Компот із вишень консервація

Дівчата, хто розбирається. Закрила компот з вишень, закриваю так багато років, а тут щось не ясно, або кришки підвели або ключ.

Зробила дуже солодкий сироп, + 1 ч.л. лимонної кислоти на 3 літрову банку, залила киплячим сиропом. Закрила. Накрила теплим одіялом.
Сьогодні зняла одіяло, перевернула, а вони мають піну.
Але кришки не здуті.
Уходя дверю не хлопать 21 июля 2020
Так пена от того, что перевернули. Любая банка так.
автор Фруты_Буты 21 июля 2020
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Так пена от того, что перевернули. Любая банка так.
Ще чекати чи може переварити?
Уходя дверю не хлопать 21 июля 2020
Ответ дляФруты_Буты
Ще чекати чи може переварити?
Да ничего ему не будет, вишня кислая + лимонная кислота. Не забродит. Несите в погреб.
автор Фруты_Буты 21 июля 2020
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Да ничего ему не будет, вишня кислая + лимонная кислота. Не забродит. Несите в погреб.
Дякую
ЧакрыНеРаскрылись 21 июля 2020
К меня в том году так было ,пена непонятная ,и 2 банки из 10 вздулись и пропали ,остальные нормально !