Головная• 26 июля 2020

Чоловік, жінка, коханка

Дівчата, напишіть будь-ласка свої історії хто зійшовся після коханки з чоловіком, як склалося життя? Маю на увазі, що чоловік пішрв до коханки, прожив з нею пару років, і потім приповз, так не прийшов, а приповз назад, каже, що все усвідомив, хоче виховувати своїх дітей, а не чужих.
P.S. Вона його не виганяла, ходить до мене до квартири і на стінах пише всяку гидоту, погрожує і т.д.
oksanakirill• 26 июля 2020
Ответ дляГоловная
Дійсно за яку гордість ви пишите, я наприклад вітчима тащити до дому не хочу, а це рідний тато, він так само прийшов і сказав, що був дурненький, навіщо йому чужі діти, якщо є свої яких він любить. До чого тут гордість, щоб кому що доказати? Він поки з нею був, в мене був чоловвк, але в дім я його не приаеду, тому що в мене діти, і він це знає, і мій чоловік з яким я зустрічалася з домтойної сімї і зі статусом, а в нього ’торгашка’ тут у мене може гордість тільки заграти, а в нього повірте немає із-за кого там грати.
Вы разошлись с тем своим мужчиной, с которым встречались?

автор Головная • 26 июля 2020
Ответ дляВам телефонограмма
У моєї куми був такий випадок. Дуже гарна і фінансово забезпечена. Дівчина на яку голови звертають на вулиці. Але чловік загуляв. Вона не пробачила і вигнала. 6 років були розлученні. В неї ні з ким таки не склалося. Пробувала і кпзала не то. Не цвкаво, нікого не хоивла крім нього. А потім якось зійшлися. Народили ще дівчинку. Живуть зараз щасливо, і вдруге навіть не розписувалися
Ось ви як про мене написали, ч така ж, залицялтників вистачає, але я хочу свою сімю, я не хочу відчімів, а рідний тато є рідний. Але довіри якось немає.
автор Головная • 26 июля 2020
Ответ длябылоИпрошло
Может и по разному, но редко какая любовница гадости о жене говорит.. Это жены обсирают...
Вона мені 100 років не потрібна була ні тоді ні зараз, мене хвилює виключно моя сім´я.
СтелькаОТединицы• 26 июля 2020
Ответ дляГоловная
Вам мабуть років 20, тому що часто чоловіки ідуть до коханок на емоціях, і в 90 % повертаються назад в сім´ю.
Ага, на емоціях можна трахнути кілька раз. А не йти жити до іншої баби. Наплювавши на дружину, шлюб, дітей. Ну, судячи з того, що ви вже його виправдали, приймете. Ковтнете це приниження. Воно навіть не може розібратись з коханкою, яка вас тероризує. Чмо одним словом.
автор Головная • 26 июля 2020
Ответ длябылоИпрошло
Про 90 %вы очень загнули... Или это может какие-то мужчины неликвид без нормальной самооценки, в общем такие мужики не нужны никому кроме жены его поэтому он возвращается))))
Ну з того, що ви пишите то ви ж маєте на увазі чоловвків, які заробояють 10-20 тис. і за них іде боротьба, такі інфантильні звичайно не повертаються я згідна, а достойні чоловіки можуть загуляти, але свої діти і своя дпужина самі найкращі і самі кохані. Вас взагалі ця тема так зачепила, ви зараз в ролі коханки?
СпайдерВумен• 26 июля 2020
Ответ длябылоИпрошло
Ах да, и гадости, в реальной жизни, все _таки не любовницы пишут, а обиженные жены))
Кто вам такое внушил?
У меня тетя на море живет, и мы каждый год у нее отдыхали. Боже, что там творила любовница ее мужа) Позорище еще то. Мелом писала перед домом, на проезжей части гадости и проклятия. Кричала с улицы, что приворожила и не отпускает.
Любовница мужа моей сестры, скандалы устраивала перед подъездом. Кричала, что он ее любит, а вернулся из за жалости к сестре моей. Она даже не знала, что сестра его не приняла и он там не жил.
Любовница мужа моей коллеги прибегала на работу и кричала, что она крови ему налила в вино, и он как зомби ушел, а любит ее красотку. Потом орала, как он ее любил в подробностях. Короче, тронулась баба.
Эти подстилки вцепляются в мужичков мертвой хваткой. Войной идут, если кто мужика ее тронет)))
Страхованная• 26 июля 2020
Ответ дляГоловная
Жалость худшее качество по отношению к мужику.
Пусть его торгашка жалеет,а вы своего статусного на этого не меняйте.
былоИпрошло• 26 июля 2020
Ответ дляСтелькаОТединицы
Плюсую, принять назад - себя не уважать
автор Головная • 26 июля 2020
Ответ дляСтрахованная
Конечно не выгоняла, просто под хвост не дула
А ваш неадекват скоро под дверью будет ср@ть, не только на стеге писать
Не можете сами, попросите соседа пусть спустит с лестницы вашего казанову
Так це коханка, а не чоловік, це їй не йметься, бігає сторожить, щоб до мене з дітьми не ішов.

автор Головная • 26 июля 2020
Ответ дляoksanakirill
Знаете, вот выражения ,,не войдешь в одну реку дважды’, ,,не склеить разбитую чашку’, ,,предавший однажды предаст не единожды’ появились не зря. Подумайте об этом.
Та да, думаю, і це зупиняє дуже.
былоИпрошло• 26 июля 2020
Ответ дляГоловная
Я писала выше в какой роли я.. Тема не зацепила, просто от скуки зависла на этой. Ну вот как раз и состоятельные, умные, самодостаиочные мужчины не возвращаются
автор Головная • 26 июля 2020
Ответ длябылоИпрошло
Я бы на вашем месте его прогнала... Мне не нужен мужчина ’торгашка’
Коханка ’торгашка’
автор Головная • 26 июля 2020
Ответ дляoksanakirill
Ще ні, але мені БМ ближчий, у нас спільні діти.
Страхованная• 26 июля 2020
Ответ дляГоловная
Я дочитала, если клюнул на нее, мало того свалил от жены с ребенком к ней значит сам не отличается умом и сообразительностью
былоИпрошло• 26 июля 2020
Ответ дляГоловная
Коханка ’торгашка’
Что у вас за муж, что повёлся на какую-то торгашку......я в сказки про золушку не верю) ваш муж точно не принц
СпайдерВумен• 26 июля 2020
Ответ длябылоИпрошло
Вы как не из реального мира. Разные мужики уходят, нормальные, ненормальные, миллионеры и бедные. И хотите верьте, хотите нет, но так и есть. 90% возвращаются. Бывает и через год и через 5.
Я вам скажу, что муж моей сестры очень состоятельный человек. Ему есть, где жить и не в одном городе и даже стране. Но он хотел вернуться к моей сестре, и первый год околачивал пороги каждый день. В итоге, он сам и живет уже третий год, отдавая половину своего дохода сестре и детям
Это очень приличные деньги. Сказал, что сделал ошибку и будет до последнего надеяться, что его простят и примут.
Чавонадо• 26 июля 2020
Ответ дляСпайдерВумен
А откуда же тогда коментарии, я второй раз замужем и ещё родила и не переживайте вас ещё ждёт ваше счастье и т д. 90%......
былоИпрошло• 26 июля 2020
Ответ дляСпайдерВумен
Ну значит мы из разных миров.. Я работаю руководителем отдела в банке, у меня куча знакомых и я не знаю ни одной истории, где муж приполз назад..
автор Головная • 26 июля 2020
Ответ дляСпайдерВумен
Кто вам такое внушил?
Ось, все це я зараз проживаю. И так смішно, як почитаєш тут тих коханок, як їх люблять, а жінки засмалені, страшні, уваги не приділяла, а коли чоловіки повертаються в свою сім´ю, то таке виробляють, але ж знову жінка винна, ну смішно чесне слово. У мене з нии спільні діти, а вона була певний час давалкою з ринку. Ну так я вважаю це в неї гордості немає дати копня йому під зад, а вцепилася мертвою хваткою, бо нікому не потрібна. Я відпустила в свій час його, тому що знала, що в мене будуть достойні чоловіки, але я завжди знала, що вітчима тащити в дім я не хочу.

былоИпрошло• 26 июля 2020
Ответ дляЧавонадо
Я ж говорю, хорошее мужчины не возвращаются и женщины тут на форуме часто плачут - как пережить развод и т. Д
автор Головная • 26 июля 2020
Ответ дляСтрахованная
Розумієте я головою це розумію, але той рідний тато дітей. Я не із серії, вітчим любить моїх дітей до безтями, для мене це інфантилізм. Нікому чужі діти не потрібні.
автор Головная • 26 июля 2020
Ответ длябылоИпрошло
Якраз вони і не ідуть до коханок. Вони цінують свою сім´ю.
Чавонадо• 26 июля 2020
Ответ дляГоловная
Так не тащіть вітчима, але підбирати те, що було з давалкою, гірше ніж вітчим
былоИпрошло• 26 июля 2020
Ответ дляГоловная
Тут согласна, но если и уходят то раз и навсегда
автор Головная • 26 июля 2020
Ответ длябылоИпрошло
Я от сама все думаю його запитати як, як він міг повестися на неї, але розумію, що відповідь він не зможе дати. Там просто хіба може п***чка поперек.
СпайдерВумен• 26 июля 2020
Ответ длябылоИпрошло
Тю, всего лишь)) Я думала в Адміністрації Президента України.
То мы коллеги)) Я в Головном офисе, начальник по обслуживанию корпоротивных VIP клиентов.
Могу сказать, что у меня бедных нет клиентов, вы понимаете, кто обслуживается. То возвращаются и такие.
Страхованная• 26 июля 2020
Ответ дляГоловная
Ну что вы нам пытаетесь доказать, хотите принимайте обратно, видимо у вас к-нему чувства остались
Но лучше бы его оставить как папашу детям, а себя взять того статусного, с кем вам было хорошо)
автор Головная • 26 июля 2020
Ответ дляСпайдерВумен
Так в мене також круг спілкування такий, як чоловік вашої сестри, всі хто загуляв в молодості, всі повернулися в сімї, тому я і знала, що і мій прийде. Всі гарно живуть, стали цінити своїх дружиг і діток, але мені страшно, в мене довіри немає до мого, тому хочеться зі сторони послухати.
былоИпрошло• 26 июля 2020
Ответ дляСпайдерВумен
А я руководитель в ит отделе, разработчиком баз данных работала сначала 5 лет)как правильно тут кто-то подметил - хорошие мужчины из семьи не уходят, но если и уходят - то навсегда
СпайдерВумен• 26 июля 2020
Ответ дляСтрахованная
Я бы тоже его оставила хорошим папой для детей. И все.
Это унизительно для вас будет все. Вы всю жизнь будете с мыслями, что он и любовницу так обнимал, и ее там целовал. И много будет мыслей, убивающих вас.