vihola• 07 августа 2020

Якщо дітям нудно на морі, залишати їх вдома?

Чи їхати на три дні?
Моїм через три дні набридло.
Є ще ідея наступного року всіх в табір, самим в приємне місце, заточене не під дітей.
Хто ще так робить?)
Молчавочка• 07 августа 2020
Детям на море не бывает скучно!!!!!!
Почемучечка• 07 августа 2020
Можна їх відволікати варениками.
Ща как дам• 07 августа 2020
а чим ви займаєтеся, що дітям нудно? я такої ситуації навіть уявити не можу, діти обожнюють подорожі будь-якого формату
ВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА• 07 августа 2020
Ответ дляМолчавочка
Детям на море не бывает скучно!!!!!!
Ха. Правда моим за 2 недели надоедает)
ПуФФынка_мисс• 07 августа 2020
А что такое бывает? У моих такого точно не бывает )))
Цыпка• 07 августа 2020
A дома им весело?
Бамбарбия! Кергуду.• 07 августа 2020
Едете на 3 дня и им скучно?
Бюст Березуцкого• 07 августа 2020
думки такі є... але табір в цьому році мабуть не варіант. так само на морі дітям нудно, і піццерія вже набридла. і всі іграшки також на 5 хвилин. телефон це сенс життя
Бамбарбия! Кергуду.• 07 августа 2020
Мы своего отправили в спортивный лагерь, так им телефон выдают после ужина на 45 мин и все! Остальное время движуха !
автор vihola • 07 августа 2020
Ответ дляЩа как дам
А ви чим займаєтесь?
Чим потрібно на морі займатись?)
автор vihola • 07 августа 2020
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Едете на 3 дня и им скучно?
З 28 липня
УлыбАчка• 07 августа 2020
Сколько лет детям?
Ща как дам• 07 августа 2020
Ответ для vihola
А ви чим займаєтесь?
Чим потрібно на морі займатись?)
купаємося, активні ігри, плаваємо на кораблях, їздимо погуляти в цікаві місця, що є поблизу
Бамбарбия! Кергуду.• 07 августа 2020
Ответ для vihola
З 28 липня
А, сорри, не дочитала
Бамбарбия! Кергуду.• 07 августа 2020
Моим хватает 12 дней и мне тоже для отдыха
автор vihola • 07 августа 2020
Ответ дляЦыпка
A дома им весело?
Вони не скаржаться, що нудно, просто не хочуть купатись, брати участь в розвагах.
Вірніше один в басейні купається, одна любить вечірнє шоу, один любить ввечері на качельках ковбаситись, один нічого не любить.
автор vihola • 07 августа 2020
Ответ дляУлыбАчка
Сколько лет детям?
3,5; 9; 11; 13
ЯНаПэПэ• 07 августа 2020
та треба ще до того наступного року дожити. з такою зекомандою не факт, що у вас будуть гроші на відпочинок.
автор vihola • 07 августа 2020
Ответ дляЩа как дам
Ну ми їздили ввечері, не плавали на кораблі, це їм теж нецікаво. Грали футбол настільний, теніс, аерохокей. Тут безкоштовно. Набридло вже.
Виннипуховна• 07 августа 2020
У меня старший не любит море, вообще. Слава богу уже почти 15. В этом году мы без моря, в следующем оставим дома.
Анонимушка• 07 августа 2020
Ответ для vihola
3,5; 9; 11; 13
Моему 9, так вот ни разу за все время ( мы ездим каждый год) сыну не бывает скучно. Не, ну если его самого оставить - то будет, возможно. Но мы устраиваем заплывы - кто первый, играем в игры в воде, на песке, играем в дартс, теннис настольный, бильярд. Вот нам 10 дней мало, реально мало.
Ща как дам• 07 августа 2020
Ответ для vihola
а вдома вони чим займаються, що не нудно?
Асталависта бэйби• 07 августа 2020
Ответ для vihola
3,5; 9; 11; 13
У вас занадто різношерста компанія для спільних інтересів. Їх за віком просто бути не може.
Старших в табір, молодшого до бабусі, вам з чоловіком відпочити окремо від дітей.
Асталависта бэйби• 07 августа 2020
Ответ дляЯНаПэПэ
Автору не можна такого писати! Вона зараз скаже, що ви замовлений порохобот.
автор vihola • 07 августа 2020
Ответ дляАнонимушка
Тут дартс з аніматорами, з лука також стріляли. Вони вже на цих аніматорів не реагують коли запрошують.
Загалом я не розумію, коли нарікають якщо росіян та наших в готелі багато.
Дітям нема з ким спілкуватись.
Минулого року були російськомовні, анімація російською. Значно цікавіше.
автор vihola • 07 августа 2020
Наші польською володіють, поляків цього року також дуже мало.
Маманя• 07 августа 2020
Детей в лагерь, сами на море - это отличный вариант) сын уже два раза был в лагере, для меня это само по себе отдых
Анонимушка• 07 августа 2020
Ответ для vihola
Дітям нема з ким спілкуватись.
наш сын не играет с аниматорми, только с нами
автор vihola • 07 августа 2020
Ответ дляЩа как дам
Вдома велосипеди, самокати, ролики, друг в хлопців є, коти, басейн, батут.
Ходимо гуляти.
Ну тут їм не гірше ніж вдома. Просто не бачу сенсу таких подорожей, якщо тутешні розваги мало цікавлять.
Слабый пол• 07 августа 2020
Ответ дляПуФФынка_мисс
бывает, моя дочь 11 лет, не хочет никуда. во дворе компания человек 10....