Стетоскопуло• 19 августа 2020
Заблокирован аккаунт фб
Пишут, подтвердите личность , высылают код по смс, я этот код вбиваю в строку, и тут же сообщение : введеный код не соответствует отправленому .. как такое может быть ? И что делать ? Как вернуть аккаунт?
Ядовитые , пройдите мимо .
АяВсёЗнаю• 19 августа 2020
Добрый вечер! Напишите в поддержку Facebook, они напишут как подтвердить личность другими способами.
Улыбчик• 19 августа 2020
Если вам несколько раз подряд высылали коды подтверждения - возможно вы вводите предыдущий.
с_переулочка• 19 августа 2020
А мені якісь картинки показувало і треба було відповідати, хто там зображений. Щось з 20 картинок показало і розблокувало.
Якби вимагали паспорт і прва, я б створила новий акаунт..
Стетоскопуло
• 19 августа 2020
Ответ дляс_переулочка
Спасибо )
с_переулочка• 19 августа 2020
Ответ дляСтетоскопуло
Спасибо )
Я до того, що спробуйте обрати відновлення не по смс, якщо у вас є така опція. Воно буде показувати вам фото друзів, які ви лайкали, а вам треба буде обрати зі списку з кількох імен чиє це фото. Дурдом, але я не хотіла ніяких смс. Тому погодилася на це.
Стетоскопуло
• 19 августа 2020
Ответ дляс_переулочка
У меня там много друзей, и друзей - друзей, боюсь, что не всех знаю лично, да и не спрашивает уже , просит только код ввести, и пишет что код не верный ))) глюк какой-то , неприятно..
с_переулочка• 19 августа 2020
Ответ дляСтетоскопуло
Дійсно неприємно. останнім часом мені дуже не подобаються алгоритми ФБ.
Мене заблокувало ще й по такій дріб´язковій причині.
Я маю акаунт, який постійно залогінений і з якого читаю всіляки новини і заходжу лише куди мені треба за інфо. навіть не пишу з нього. Ніколи. Не лайкаю, просто читаю. Цей акаунт завантажується основним браузером на автоматі.
У свій ’справжній акаунт’ я заходжу з іншого браузера і завжди через пароль. Акаунти не пересікаються. І втрісказалася. Відкрила у своєму основному браузері пошту ’справжнього акаунта’, переглянула листи з фб і випадково клікнула на один з них. Все прівєт. Залбокувало по самі помідори з якимись погрозами видалення акаунту.
Стетоскопуло
• 19 августа 2020
Ответ дляс_переулочка
Называйте меня Повелитель• 19 августа 2020
Ответ дляс_переулочка
Так, а что не так? У ФБ политика такая - только реальные люди, один аккаунт.
с_переулочка• 19 августа 2020
Ответ дляНазывайте меня Повелитель
Не смішіть.
Те, що я використовую не свій акаунт для своїх цілей, ще не означає, що він не належить реальній людині. А те, що реальні люди користуються ФБ з одного пристрою, час від часу приводить до накладок. Блокувати акаунт за це?
Доблокується ФБ і перетвориться на ВК. До цього все йде. У плані популярності та відмови від сервісу. Уже давно відомо, що ФБ для старих консервативних пердунів (я відношу себе до них), де один акаунт-одна людина, ніякої флексібіліті. Моя дитина своїм акаунтом навіть не користується, у них свої соц мережі, і у фейсбучок молодь чомусь не прагне. Дивно, чому б це?
Ответ дляс_переулочка
Не смішіть.
Почему? Вот почему.
Мода. Сначала одноклассники, потом ВКонтакте, потом ФБ, теперь инстаграм. В этом списке много пропущено, но суть ясна.
с_переулочка• 19 августа 2020
Ответ дляНазывайте меня Повелитель
Почему? Вот почему.
А мені здається не мода, а обмеження і контроль.
Тобто розвиток іде не по стезі додавання нових цікавих деталей, а контролю за уже існуючим, відслідковування активності акаунту. щоб побільше йому втулити реклами. Люди ж шукають свободи, відсутності обмежень, можливості відчути себе поза тиском реальності.
Я думаю це дуже важке завдання втриматися на плаву, заробити і одночасно відповідати інтересам усіх груп, на які на цілена мережа, тому поступово вони й ’затухають’.
Я не мала акаунтів у ВК чи ОК, у мене були акаунти в інших мережах, які просто не встигли за гонкою технологій. Зараз я бачу дуже багато людей навколопенсійного віку ФБ, а це явна вказівка на те, що майбутнє за кимось іншим. Цих людей приваблює стабільність, а молодь приваблює рух, якого у ФБ зі всіма його заморочками не дочекаєшся.
Стетоскопуло
• 21 августа 2020
Ответ дляс_переулочка
Так у меня там точно дурдом, есть и друзья, друзья друзей, друзья друзья друзей, и боюсь не всех узнаю...