Трусиковед• 19 августа 2020
Чи може педіатр поставити діагноз плоскоступіє, якщо в анамнезі вже є
Вальгусна установка, яку поставив хірург- ортопед? Чи в компетенції це лікаря - педіатра?
На паровозе• 19 августа 2020
Ответ дляТарабарщина
Педиатр в принципе такого диагноза поставить не может.
Правильно,бо його на існує,того плоскостУпія.
Трусиковед
• 19 августа 2020
Ответ дляТарабарщина
А що робити якщо вона не лише поставила,а й вписала у довідку для школи?
Трусиковед
• 19 августа 2020
Ответ дляНа паровозе
Згодна,але педіатр вважає інакше
Трусиковед
• 19 августа 2020
Ответ дляНа паровозе
Це не описка,так написано в карточці)
Тарабарщина• 19 августа 2020
Ответ дляТрусиковед
Она просто продублировала то, что написал ортопед. Плоскостопие это и есть вальгус. Вы б хоть литературу почитали. И что такого страшного она сделала, если вписала? Плоскостопие у многих первоклашек и у моего было.
На паровозе• 19 августа 2020
Ответ дляТрусиковед
Згодна,але педіатр вважає інакше
Значить вона педІчка
На паровозе• 19 августа 2020
Ответ дляТрусиковед
Заставити написати правильно діагноз 200 разів лівою рукою.Ну і підписатися вкінці також нею.
Зоркая Зорро• 19 августа 2020
Ответ дляТрусиковед
І що? Ця виписки ні на що для школи не повпливає
забиякина• 19 августа 2020
Вона не ставить діагноз, а переписала вже поставлений у довідку.
Ну орфограф.помилка то таке.
Горизонтальный самовар• 19 августа 2020
Нам тоже написали это в справку для школы. Чем оно вам мешает? Я наоборот рада что ребёнку из за этого дали подготовительную группу, а не основную. Зачем лишний раз нагружать этими нормативами на физ-ре.
Трусиковед
• 19 августа 2020
Ответ длязабиякина
Ну орфограф.помилка то таке.
Звідки переписала. Раніше такого діагнозу ортопед не ставив. Помилка тут ні до чого
Трусиковед
• 19 августа 2020
Ответ дляТарабарщина
Вальгусна установка це не плоскостопіє
Трусиковед
• 19 августа 2020
Ответ дляГоризонтальный самовар
Я за фізру. Просто було дитя здорове, а тут бац сколіоз і плоскостопіє
Горизонтальный самовар• 19 августа 2020
Физ-ра ж все равно будет, просто нормативы немного ниже. Возможно вы путаете, подготовительная группа тоже занимается. Это специальная сидит на лавке.
Горизонтальный самовар• 19 августа 2020
Ответ дляТрусиковед
А сколиоз наверное ставят абсолютно всем к сожалению
Тётушка Лошадь• 19 августа 2020
Ответ дляТрусиковед
У моей тоже обнаружили сколиоз и вальгус. Перед школой. Год назад все было ок. Спорт есть - активная + секции. Без фанатизма.
У старшего тоже, видно генетика.
Подготовительная группа в школе никак не мешает посещать секции.
У старшего тоже, видно генетика.
Белая котичка• 19 августа 2020
как смешна ваша безграмотность автор. расслабьте булки - пишите на русском....
КлараЦеткин• 19 августа 2020
Ответ дляТрусиковед
а сколіоз звідки?
Трусиковед
• 19 августа 2020
Ответ дляКлараЦеткин
а сколіоз звідки?
Не знаю. Чоловік ходив раз в житті....я б їй пояснила, а він засоромився
Трусиковед
• 19 августа 2020
Ответ дляБелая котичка
Я не вмію. Тільки так як пишу!
Трусиковед
• 19 августа 2020
Ответ дляГоризонтальный самовар
Навіщо?
КлараЦеткин• 19 августа 2020
Ответ дляТрусиковед
ви ще не сходили до іншого лікаря, чи хвилює лише запис та його форма, а не стан дитини? Чи н е треба до лікарів, ви ж краще знаєте
Трусиковед
• 19 августа 2020
Ответ дляБелая котичка
А що саме вас насмішило?
Трусиковед
• 19 августа 2020
Ответ дляКлараЦеткин
Я ж писала. Були у лікаря. Стоїмо на обліку, вальгусна постава, сколіозу не було, але педіатр роздивилась. І так, я знаю краще лікарів своїх дітей!
КлараЦеткин• 19 августа 2020
педіатр написав для того, щоб у школі дали рекомендації по навантаженню. Фізрук не є лікарем. Вам би попитати про лікування, вправи, взуття
Трусиковед
• 19 августа 2020
Ответ дляКлараЦеткин
Альооо. Читайте. Все носимо, в лікаря були, діагностували вже нам...... Нащо писати не читаючи?