Сфера влияния• 25 августа 2020

Болгария

Подскажите, где считается живописней курорт( отдых у моря) в Болгарии? Выбор пал на Албену, там красивый залив, горное плато... Так ли это? Может есть еще что-то краше в плане природы ?Посоветуйте и подскажите!
vihola• 26 августа 2020
Були в Албені в аквапарку, гарне містечко. Доглянуте, затишне, чисте, зелене, малолюдне, чужі не шастають, бо в’їзд платний.
На пляжі не була.
Але загальне враження приємне.
Ми південніше несебру не їздили.
Природа, краєвиди всюди не дуже, нічого особливого.

Сердючка• 26 августа 2020
Я отдыхала в Варне и в Несебре
И там и там очень красиво
Но в следующий раз поехала бы опять в Варну
Показушница• 26 августа 2020
Ответ для vihola
На пляжі не була.
Але загальне враження приємне.
Ми південніше несебру не їздили.
А чому не були на пляжі? Чи відпочивали в іншому курорті? Порекомендуйте. Албена дорогувато ніби.
vihola• 26 августа 2020
Ответ дляПоказушница
Так, на іншому, там написано, що в аквапарк приїжджали)
Напишіть, будь ласка, ваші запити та бюджет. Може нема сенсу рекомендувати, бо у нас з вами різне в пріоритеті

Я не на курорт орієнтусь, а на готелі та апарати, які можуть розмістити 2+4.
автор Сфера влияния • 26 августа 2020
Ответ для vihola
На пляжі не була.
Але загальне враження приємне.
Ми південніше несебру не їздили.
А тут дивлюся на ці краэвиди і дуже мені красиво! То хіба на фото не побережжя Албени?
Показушница• 26 августа 2020
Ответ для vihola

Ми двічі були в Золотих пісках, але я на майбутнє хочу шукати апартаменти, а не готель. Ми не вредні і не дуже вимогливі - головне,щоб море було. На екскурсії їздимо самостійно, нас розважати не потрібно )) А якби знайти хороший варіант по ціні можна було б планувати такий відпочинок не на два тижні, а й на місяць
Показушница• 26 августа 2020
Ответ дляСфера влияния
так, оці ступінчасті готелі це лише початок курорту, а далі видно пляж Кранево, я так розумію і аж за горою Золоті Піски. Ми приїжджалив Албену погуляти і ходили вздовж узбережжя аж до сусіднього селища

Показушница• 26 августа 2020
Ось тут більш панорамний вид на курорт Албена
автор Сфера влияния • 26 августа 2020
Ответ дляПоказушница
от дякую! то там гарно? Кранево і початок Албени?
автор Сфера влияния • 26 августа 2020
Ответ дляПоказушница
Все я зрозуміла по Вашій розповіді, що мене більше зацікавило! Тобто пляжні місця і готелі більше під горою, ніж готелі Албени.
Показушница• 26 августа 2020
На таких фото згори ,то звісно що гарно)) Але з висоти людського зросту по іншому сприймається. Пляжі дуже гарні, широкі. Ну і ці пагорби вносять свій колорит
автор Сфера влияния • 26 августа 2020
Ответ дляПоказушница
А може ще десь є такі пагорби , гори на побережжі Ви не в курсі? Бо я люблю гори, і Болгарія ніколи мене не притягувала, а от побачила фото і сподобалося.
автор Сфера влияния • 26 августа 2020
Ответ дляПоказушница
А людей , мабуть, багато на пляжах , судячи з фото?
Показушница• 26 августа 2020
Багато,але цей рік особливий, тому місця вистачає.
Під самими горами готелів немає, це небезпечно , там бувають зсуви грунту навесні,під час дощів. Навіть укріплюють такі схили. Це фото з минулого року
автор Сфера влияния • 26 августа 2020
Ответ дляПоказушница
зрозуміло, дякую.
vihola• 26 августа 2020
Ответ дляПоказушница
Там де ми зупинялись, на жаль, по ціні варіанти на дуже.
Але всі місця можу порекомендувати, всюди сподобалось, хоч були й недоліки.
http://www.booking.com/Share-0Ma6kS
http://www.booking.com/Share-Nt2SbZ
http://www.booking.com/Share-ic0BNR
http://www.booking.com/Share-7SizlVz
http://www.booking.com/Share-2Iw40E

Найдешевше тут
http://www.booking.com/Share-XK8hJEa
Якщо Ви ще не були там, то нам за таку ціну сподобалось. На аіrbnb можна знайти ще дешевше.
І каскадас, який вище кидала можна знайти дешевше на airbnb
Показушница• 26 августа 2020
Дякую. Гарні місця, хоча ціни не бюджетні навіть для вашої великої компанії.))
vihola• 26 августа 2020
Ответ дляПоказушница
Теж це фото сьогодні бачила , пляжі дуже гарні)
vihola• 26 августа 2020
Ответ дляСфера влияния
не знаю, не впізнаю)

vihola• 26 августа 2020
Ответ дляСфера влияния
Зараз дуже мало людей.
В нашому готелі цього року було достатньо, бо готель класний і місцеві наїхали з румунами. А загалом, в туристичних зонах. До прикладу в несебрі, на атракціонах, де колись просто тьма людей гуляла, зовсім порожньо.
автор Сфера влияния • 26 августа 2020
Ответ для vihola
Зараз дуже мало людей.
А як море, бо читаю що більше 23 градусів в Албені в серпні не піднімається?
vihola• 26 августа 2020
Ответ дляСфера влияния
Не знаю яка була температура, але водичка на початку серпня була тепла. Басейни були холодні для моїх дітей.
vihola• 26 августа 2020
Ответ дляСфера влияния
Наскільки пам’ятаю, гір не було, містечко рівнинне, просторе.
На букінгу можна побачити види з вікна і краєвиди довкола готелів

Тут дуже гарно)

http://www.booking.com/Share-lY85d4

Тут непогано, якісь трохи гори є)

http://www.booking.com/Share-pDQ5rv
vihola• 26 августа 2020
Але це не Албена за посиланнями)
Показушница• 26 августа 2020
Друге посилання - це Балчик. Дыйсно на горі, але там пляж зовсім малий і вузький, ні в яке порівняння з Албеною чи золотими пісками. Зате там є чудовий Ботанічний сад.
автор Сфера влияния • 26 августа 2020
Ответ для vihola

Тут дуже гарно)

http://www.booking.com/Share-lY85d4

Тут непогано, якісь трохи гори є)

http://www.booking.com/Share-pDQ5rv
А Ви там в Каварні були?
vihola• 26 августа 2020
Ответ дляПоказушница
Згодна, але там є якісь гори, як автор хоче)
vihola• 26 августа 2020
Ответ дляСфера влияния
А Ви там в Каварні були?
Буда в готелі за першим посиланням між балчиком і каварною. Але там не було таких краєвидів.
Просериарила молодость• 26 августа 2020
а что скажите по Свети Влас?
Просериарила молодость• 26 августа 2020
на каких курортах есть горы ну и чистое море? подскажите