любименькая• 26 августа 2020
Мені 39р і я вагітна.... Не те , щоб плачу....ридаю...
Навіть не знаю чого пишу тут.... Ситуація така , вагітність не планова... давно вирішила , що вже не хочу дітей..... І ось на тобі 2 полоски.... В мене є донька їй вже 21рік. Зараз в мене другий шлюб , 8 років ми разом.... Спочатку ми дуже хотіли дитину спільну...але я не могла завагітніти ніяк 4 роки.... Потім вирішили , що так і буде.... Десь 2 роки тому , я зрозуміла, що я вже і не хочу малих дітей, мені вже це все складно... Та й діти дорослі...в чоловіка теж є син від першого шлюбу.... Жили вже для себе з чоловіком..... І тут на тобі.... Плачу, дуже шкода вбивати нашу дитину... коли хотіли , то не було , а зараз.... Як подумаю, що мені буде 60р а дитині лиш 20р.... Хто народжував так пізно , поділіться будь ласка як ви виношували, народжували, як зараз....
Аноним Завхоз• 27 августа 2020
Ответ дляviter33
Народження дитини (ти паче, не запланованої) - це рішення обох.
Якщо хтось один з двох не хоче дитини (про яку не домовлялися) - він/вона не зобов’язані брати в цьому участь.
Тим більше, сучасна медицина на ранньому терміні вагітності дає не ідеальне, але нормальне рішення.
кстати, а что мешает вазэктомию сделать?
Ответ дляАноним Завхоз
Нічого не заважає.
Але автор пише, що вагітність - не запланована, тобто обоє не планували, якось ’предохранялись’, але щось не спрацювало.
І сьогодні проведена вазектомія ’не розмокче’ вже існуючу вагітність.
Аноним Завхоз• 27 августа 2020
Ответ дляviter33
Нічого не заважає.
так раньше надо было, а сейчас уже ребенок есть, все, только воспитывать по нормальному
Ответ дляАноним Завхоз
не дает ничего, вы бы раз хоть сами сделали, а потом рассказывали.....не обязан брать участие до зачатия, а сейчас все, оба обязаны, жаль, что вы считаете себя мужчиной с таким мировозрением, но большой + если бы сразу говорили женщине, что если в случае чего-вы в кусты, что бы она не тратила на вас свое время
Я висловив свою точку зору.
Вагітність у автора не запланована, тобто про дитину вона з чоловіком не домовлялася. Тому вважаю, що кожен має право вчинити так, як вважає за потрібне (домовленості про народження дитини не було)
Аноним Завхоз• 27 августа 2020
Ответ дляviter33
Я висловив свою точку зору.
ну да, только автор в любом случае попала....вы серьезно не понимаете, что о таком договариваются до беременности, а теперь нет вариантов?
Аноним Завхоз• 27 августа 2020
Ответ дляviter33
Дитини ще немає.
Є вагітність на ранному строці.
Яка при бажанні переривається абортом.
Який (аборт) практикується століттями.
Є вагітність на ранному строці.
Яка при бажанні переривається абортом.
Який (аборт) практикується століттями.
есть беременность и есть ребенок, но да, его можно убить прервав беременность, тут вы правы....
п.с. я совсем не я же мамка и лояльно ко многому отношусь, но аборт=убийство, как ни крути
Ответ дляАноним Завхоз
Вбивство - це позбавлення життя вже народженої людини.
Але це лише моя точка зору, не хочу дискутувати на цю тему.
Ответ дляАноним Завхоз
Якщо вагітність не запланована, значить домовлялися не мати більше дітей.
Тому в даній ситуації кожен має право поступити так, як вважає за потрібне, про вагітність не домовлялися.
Щодо автор ’попала’ - зовсім не факт !! Може, чоловік і авто вирішать зберегти вагітність і народжувати дитину і все у них буде чудово !!
Асталависта бэйби• 27 августа 2020
В Европе это вообще молодой возраст. Многие и после 40 рожают.
Аноним Завхоз• 27 августа 2020
Ответ дляviter33
ага, домовылысь, но муж автора все же ребенка ей сделал)
Аноним Завхоз• 27 августа 2020
Ответ дляviter33
Невідомо, хто винен.
Може, це автор не прийняла ОК.
Закінчуємо нашу дискусію - і так кожен залишиться при своїй думці.
Може, це автор не прийняла ОК.
что? да при чем тут ок или еще что-то? человек не желающий иметь детей делает вазектомию или надевает презерватив, а не ждет и надеется на кого-то! да, дискуссия не имеет смысла, так как невозможно оправдать виноватого)
Ответ дляАноним Завхоз
Автор чітко написала - ’вагітність не запланована’.
Тобто, вони обоє не планували дітей і невідомо, хто винен, не факт, що чоловік.
Виправдовувати нема за що, ніхто не зобов’язаний брати участь в тому, на що ’не підписувався’.
Аноним Завхоз• 27 августа 2020
Ответ дляviter33
так он уже взял участие, это он сделал ей ребенка, а теперь в кусты? это поведение подростка, но никак не мужчины....блин, я конечно повидала таких в силу работы, но они хоть прятались, а вы еще и оправдывать пытаетесь, ну жесть
любименькая
• 27 августа 2020
Дякую, всім за поради і підтримку🙂 Ніч переспала і зрозуміла , що дуже хочу цієї дитини , і 39р не так і багато. Записаль на узд сьогодні.
Нажаль, виявилось, що все дуже погано, є патологія, потрібно оперативне хірургічне втручання, чекаю дзвінка від свого гінеколога...
ПлакалаВАвтомобиле• 27 августа 2020
Ответ длялюбименькая
ТОБТО??? Що означає оперативне втрцчання?
ПлакалаВАвтомобиле• 27 августа 2020
Ответ дляАноним Завхоз
При чем тут не желающий-читайте ВНИМАТЕЛЬНО!!!! ТЕМУ ! ЯЯОни долго жили без детей,сначала хотели,но не получалось.А когда Автор смирилась и решила, что не будет детей,то две полоски!Что тут сложного?? Нет,надо фигню писать и додумьівать
любименькая
• 27 августа 2020
Ответ дляПлакалаВАвтомобиле
Те й означає , що потрібно переривати вагітність.....адже ця патологія несе загрозу здоровю і життю жінки...
Аноним Завхоз• 27 августа 2020
Ответ дляПлакалаВАвтомобиле
кто не хочет совсем, тот делает вазектомию, а тут....ну вот так и вышло
Пописанная парта• 27 августа 2020
Ответ длялюбименькая
Автор, наскільки хороший лікар робив вам УЗД? Він не міг помилитися ніяк? У мене з УЗД стільки різних неправильних діагнозів було...