Счастье_же_вот_оно• 31 августа 2020
Відпочинок з дітьми без чоловіка, кінець сім´ї?
Не перший рік мрію полетіти закордон з на відпочинок. Багато працюю. Чоловік не гопить бажанням ні відпочивати, ні заробляти не вміє. Я думаю може самій з дітьми, дешевше і ніхто мозок не виносить. Як думаєте це кінець сім´ї?
Відпочивати одній (з дітьми) не страшно і багато сімейних так проводять відпочинок (коли відпустки не співпадають).
Значно гірше, що у вас з чоловіком різне ставлення до заробляння : якщо ви можете і хочете, а йому - просто не треба, то це не дуже добре і може ’аукнутися’.