Аноним• 20 октября 2012

А вы бы пошли на эти тренинги

http://szn.com.ua/harmony
Аноним• 20 октября 2012
нет
Аноним• 20 октября 2012
нет
Аноним• 20 октября 2012
нет
viktoriya_haha• 20 октября 2012
нет
Чижик Пижик• 20 октября 2012
Пошла бы, если б не было что делать. Только, чтоб в итоге мне не навязывали никаких вероисповеданий, БАДов и всякой хрени.
helga012• 20 октября 2012
нет
Аноним• 20 октября 2012
Нет. Смотрела бы дома, если бы кто принес бы записи на дисках и уговорил купить, но сама бы и не искала...
автор Аноним • 20 октября 2012
Учбово-практичний семінар «Корекція життя» Карпати

Вікова категорія від 18 років

Тривалість семінару 9 днів

Група до 20 осіб
Оплата 3600 грн.
Теми які будуть відпрацьовуватись: КОРЕКЦІЯ ЖИТТЯ або «ЧОТИРИ АСПЕКТИ ЗДОРОВ’Я : духовний, психічний, фізичний, соціальний». Робота з першопричинами хвороб, повне очищення організму від паразитів, шлаків, максимальне відновлення імунітету, нормалізація гормонального балансу та роботи усіх органів і систем, звільнення від блоків, стереотипів, обмежень, страхів, шкідливих звичок; нормалізація стосунків з людьми, оздоровлення стосунків з матеріальними благами.
Найпростіші умови проживання у гуцульській садибі, серед дикої природи Карпат на висоті 1000 м над рівнем моря, поруч гора Писаний Камінь та Гора Бажань (підйом та сходження 6 км входить у програму), поруч цілюще джерело. Під час семінару Ви маєте можливість відвідати маловідомі або, взагалі, невідомі широкому загалу місця, інколи, це місця сили.
Умови дикої природи найбільш ефективні для всіх хто бажаю відкоригувати своє життя і жити з гармонією в душі !
автор Аноним • 20 октября 2012
Тренінг «Гармонізація стосунків»

Вікова категорія: жінки від 18 років

Тривалість тренінгу по 10 годин протягом 2 днів.

Групи 20 осіб.

Оплата 600 грн.

Запис та інформація за телефоном (0512)-59-06-36

Теми які будуть відпрацьовуватись:

Ліквідація страхів, стресів, образ кардинально змінює відношеннячоловіків до вас.

Як вийти заміж.

Чомучоловікибоятьсяшлюбу.

Якповодитися,щобнезлякатижениха.

Що у мені заважає йому прийняти рішення одружитися зі мною.

Якзалишатись бажаною і коханою для чоловіка.

Жіночність - це стан душі.

Чому я не впевнена у собі.

Як розкритисвій потенціалі статипривабливішою.

Як зробити себе в очах чоловіка бажаною супутницею життя.

Якзакохувати в себе навіть самих затятих холостяків.

Щоб він захотів бачити тебе у своєму житті кожен день.

Щоб чоловік не втрачав до тебе інтерес протягом багатьох років

Як відчувати себе на висоті в будь-якій ситуації.

Та багато інших цікавих і корисних тем.
Галябалована• 20 октября 2012
ні.не пішла б і задарма не дивилась би.це марнування свого часу.краще витратити на самовдосконалення чи ін.цікаві дії аніж накладання лапші на свої вуха.
Аноним• 20 октября 2012
Нет, нет и еще раз нет. Знаете, есть шутка среди тех кто читают подобную хрень, скажите а помогают ваши тренинги, конечно... мне денег заработать.
snejja• 20 октября 2012
неееееееееееееееееееет!
Аноним• 20 октября 2012
Тренінг «Стати жінкою»

Вікова категорія: жінки від 18 років, вагітним жінкам тільки перша половина вагітності.
На перший день тренінгу допускаються чоловіки.
Групи 20 осіб.
Оплата 600 грн., чоловікам 300 грн.

Одного не поняла, а мужикам там что делать?????
Аноним• 20 октября 2012
Ответ дляАноним
Тренінг «Стати жінкою»

Групи 20 осіб.
Оплата 600 грн., чоловікам 300 грн.

ну как же, смотрите название тренинга
Forel• 20 октября 2012
нет

у меня один работодатель заставлял коллектив посещать чушнЁвые тренинги. тренер - бездарь перепрофилировавшийся из парикмахеров(чур не обижаться парикмахерам ;)
трата времени.

Смотрите какой нюанс: вначале надо человека увлечь тематикой и результатом после прохождения курса ваших лекций...

а уж потом мельтешить ценой
автор Аноним • 21 октября 2012
А я не привлекаю. Просто этим занимаются знакомые и я знаю, что многие люди ходят на эти тренинги им нравится. Стало просто интересно как люди к этому относятся. Через интернет никто в это не верит.
автор Аноним • 21 октября 2012
Эти люди производят еще лечебную продукцию на травах, которая помогает в лечении многих болезней. Например , я с помощью одного ихнего чая вылечила у себя экзему на руках.