Анонимус Я• 27 сентября 2020
Вас не дратує "махровий совок"? Наприклад, що є певна ієрархія запису людей у
В держустановах...спершу писати слід тих хто працює 149 років, а потім молодих першокласних спеціалістів. Або "приношення " директору, завідувачу та іншии на свята....у вигляді конвертів,подарунків чи квітів? Або переконання у тому,що старі знають більше у професії, хоча те, що вони знають давно нікому не цікаво... Або критика всього що роблять молоді спеціалісти і створення умов, коли не можливо працювати, якщо сто разів не порадився? Чи це не совок? Що тоді? Поділіться своїми думками?
Быстровочка• 27 сентября 2020
Автор, себя как ’молодого первоклассного специалиста’ некомпетентного в работе решили совком прикрыть? А других доводов не нашли?
Анонимус Я
• 27 сентября 2020
Ответ дляБыстровочка
Відповідь вище. Не ляпайте дурні. Я не про себе писала,як про професійного.
Быстровочка• 27 сентября 2020
Ответ дляАнонимус Я
Ну мы все это поняли, дада.....
Анонимус Я
• 27 сентября 2020
Ответ дляБыстровочка
Ну мы все это поняли, дада.....
Ааа, це ви 170 років пропрацювали. Любите покритикувати....я вас впізнала
Губы_зубы• 27 сентября 2020
Ответ дляАнонимус Я
Я роботу виконувала і я сама себе поставила в кінці і не вважаю що я нипричем....але керівництво образилось стосовно їх положення
А как вы сами на себя документ расписали?
Анонимус Я
• 27 сентября 2020
Одне зрозуміло. Ініціатива нікому не потрібна. Махра хоче рулити і покривати всіх пилом совка.
Быстровочка• 27 сентября 2020
Ответ дляАнонимус Я
Аааа, а я думаю, она или не она.... Точно, она! Работать лучше надо, тогда и обидно не будет
Анонимус Я
• 27 сентября 2020
Ответ дляГубы_зубы
Це був не документ....
Анонимус Я
• 27 сентября 2020
Ответ дляБыстровочка
Лучше це як? По регламенту махрушки
Анонимус Я
• 27 сентября 2020
Ответ дляБыстровочка
Директор мира, ето ти?
Быстровочка• 27 сентября 2020
Ответ дляАнонимус Я
Лучше це як? По регламенту махрушки
По работе, а не по регламенту! На работе о работу думать, а не вычитывать списки!
А потом такие ищут кто виноват....
Чавонадо• 27 сентября 2020
спершу писати слід тих хто працює 149 років, а потім молодих першокласних спеціалістів.
А все поняли эту фразу? Я не понимаю( Куда писать? О чем речь вообще?
Анонимус Я
• 27 сентября 2020
Ответ дляБыстровочка
А потом такие ищут кто виноват....
Так я підтримую. То вони і вичитують і вишукують недоліки роботи яку молоді виконують з власної ініціативи.
Быстровочка• 27 сентября 2020
Ответ дляЧавонадо
Речь о первоклассном специалисте, ну автор такого мнения о себе.
Чавонадо• 27 сентября 2020
Ответ дляБыстровочка
Так куда их писать? И зачем?
КонхфЭдкаТузик• 27 сентября 2020
Ответ дляЧавонадо
Ну наконец, я уже решила, что единственная не в теме
. И мне, плиз, кто кого куда пишет, может и мне надо?
Быстровочка• 27 сентября 2020
Ответ дляАнонимус Я
Ну так может эти недолiки не такие уж и безобидные, не задумывались?
Быстровочка• 27 сентября 2020
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Когда то с детьми смотрели мультик про Смешариков, так вот там в блокнотик записывали и этого все боялись ))))) Наверное и автор мультиков пересмотрела.
Анонимус Я
• 27 сентября 2020
Ответ дляЧавонадо
Для колективу була створена творча робота, де люди були у хаотичному порядку, без логіки,а з ціллю відмітити всіх і привітати, а керівництво почало присіпуватись до порядку переліку (не писемного) працівників. Чому вони не перші? Робота створена у власний час, з власної ініціативи. Робота знищена її творцем...після багаточисельних, необгрунтованих, суб´єктивних претензій....
Анонимус Я
• 27 сентября 2020
Ответ дляБыстровочка
То нехай покажуть приклад! Хоч раз. Бо критикувати і я вмію. І покритикувати є що,повірте
Быстровочка• 27 сентября 2020
Ответ дляАнонимус Я
Таки про вас речь

Быстровочка• 27 сентября 2020
Ответ дляАнонимус Я
У якому сенсі?
Та ладно, ладно, жуйте мандарины....
Кашпо• 27 сентября 2020
Ответ дляАнонимус Я
Тобто послідовність все-таки має значення? Чи як? Хіба послідовність прізвищ впливає на якість роботи людей? Тоді яка різниця де людину написати? На початку? Чи в кінці?
Куда вас там пишут не так?
Анонимус Я
• 27 сентября 2020
Ответ дляБыстровочка
Таки про вас речь

Звісно про мене....а про кого ж. Я створювала роботу,я в цій роботі не на першому а на передостанньому місті.....а попереду ті кого я вважала за необхідне там поставити. У кер виникло питання чого я молодих спеціалістів поставила першими і чого саме їх.... Що треба було їх....а я відповіла, що різниці немає. Всі потрапили у відеолистівку,а це головне, а в якому вони порядку,не важливо.
Анонимус Я
• 27 сентября 2020
Ответ дляБыстровочка
Та ладно, ладно, жуйте мандарины....
Я не жую, а курю, які ви не уважні....
Кашпо• 27 сентября 2020
Ответ дляЧавонадо
Я с вами.
Автор - генератор случайных фраз, либо с утра ещё похмелье мучает её/его