29 сентября 2020

Я, він і його сестра

Доброго дня! Дівчата, можливо серед вас є психологи, які допоможуть мені розібратися в певній ситуації. А можливо в когось була така ж: сестра рідна мого чоловіка (незаміжня, без дітей. 31 рік.)дуже часто у моїй присутності і в присутності мого чоловіка, а іноді і в присутності їхніх батьків часто розповідає, як її подружки (2-3) заміжні дуже піклуються про своїх чоловіків. Про те, як вони за ними доглядають гарно, як вони їм все випікають дуже смачне, готують, як говорять слова, які потрібно говорити чоловікові для того, щоб його стимулювати на великі звершення. Завжди в таких ситуаціях я себе починаю відчувати некомфортно. Можливо саме із-за цього, що я доволі самокритична і розумію, що я не відповідаю повністю тим розповідям про майстерність тих жінок. Я звісно, не кажу, що я не доглядаю за своїм чоловіком, як дружина. Я готую, перу, прибираю квартиру, прасую речі, в загальному веду всю домашню роботу так як цього вимагається від дружини-господарки дому. Я не є майстерною кондитеркою чи поварихою, але мої страви я готую всерівно смачними. Нехай не такими різноманітними, як готують її подружки. Можливо і в мотивації чоловіка я не така майстерна, як її подружки з її слів. В загальному : вона їх виставляє в ракурсі ідеальних жінок. Дає зрозуміти, що такі існують. І, можливо, що я не та, яку треба було обирати за дружину(ну останнє-це вже мої таракани-здогадки:)) і ще варто зауважити те, що мій чоловік дуже «мнітєльний» і я лише можу уявити, що твориться в нього в голові під час тих розповідей.
Так от, друзі, у мене є до Вас питання: навіщо вона це робить? Вона хоче показати, які в неї правильні подружки? Чи може вона мене хоче принизити в очах чоловіка, а іноді і її батьків? Я думаю в її 31 рік вона здатна зрозуміти свою нетактовність в розмові в нашій компанії. Тому я схиляюся більше до того, що вона це робить навмисно, щоб знецінити мій труд, як господині/дружини перед чоловіком.
Чи варто мені з нею про це поговорити? Чи може прийняти іншу тактику? Порадьте, будь ласка..
(мені 33 роки, в шлюбі вже 12 років. Є дитина 10 років).
показать весь текст
Да Щас же 29 сентября 2020
Ответ дляХолодная каша
Значить ваш чоловік виріс в такій сім’ї, що там за норму, що жінка може мати помічницю/прибиральницю дому. Що жінку треба леліяти. І це круто! Та мій чоловік виріс в звичайній сільській сім’ї, де жінка увесь час на кухні чи на городі. Такий от стереотип. Мій чоловік нещодавно купив відносно дороге люксове авто. Каже, що мені. Та заявив, що батькам скаже, що він собі зробив подарунок на ДН, щоб тільки вони не побачили, як він мені догоджає
Мама моего мужа работала приёмщицей в обувной мастерской, свекры не имеют ВО и очень простые люди.
Это никак не мешает моему мужу жить своим умом.
Я бы на Вашем месте на слова сестры вообще не обращала внимания.
КрытыхРынков 29 сентября 2020
Ответ дляКолдунья-вещунья
Навіщо Вам та дика курка. Вона завуальованно самооцінку занижує. В топку її безглузді балачки))
+100
Я бы развернулась и пошла заниматься своими делами.
КрытыхРынков 29 сентября 2020
Ответ дляХолодная каша
Значить ваш чоловік виріс в такій сім’ї, що там за норму, що жінка може мати помічницю/прибиральницю дому. Що жінку треба леліяти. І це круто! Та мій чоловік виріс в звичайній сільській сім’ї, де жінка увесь час на кухні чи на городі. Такий от стереотип. Мій чоловік нещодавно купив відносно дороге люксове авто. Каже, що мені. Та заявив, що батькам скаже, що він собі зробив подарунок на ДН, щоб тільки вони не побачили, як він мені догоджає
автор Холодная каша 29 сентября 2020
Ответ дляКолдунья-вещунья
Навіщо Вам та дика курка. Вона завуальованно самооцінку занижує. В топку її безглузді балачки))
Дякую! Мені б Ваший оптимізм! :)
Накладные мюсли 29 сентября 2020
я бы сказала: ’Когда выйдешь замуж, то будет с кого пример брать) А когда, кстати, это будет? ’
буреЛОМКА 29 сентября 2020
Ответ дляХолодная каша
Візьму на замітку. Дякую!
Так а вы рассказывайте ,какую шубу,машину ....купил муж вашей подруге и куда возит ее отдыхать и какие украшения ей дарит
Одни_мысли 29 сентября 2020
Ответ дляХолодная каша
Заміжжя-це дуже Болюча тема. Боюся, що і чоловік мій і їхні батьки мене зацькують
Пожалейте ее, она просто завидует
КрытыхРынков 29 сентября 2020
Ответ дляХолодная каша
Заміжжя-це дуже Болюча тема. Боюся, що і чоловік мій і їхні батьки мене зацькують
А вас цькувать - то нормально? Отращивайте зубы.
Живчик-счастливчик 29 сентября 2020
Ответ дляХолодная каша
Заміжжя-це дуже Болюча тема. Боюся, що і чоловік мій і їхні батьки мене зацькують
У Вас есть сумма НЗ на черный день о которой муж не знает? Если Вас задавит уклад их семьи что будет с Вами и ребенком, есть работа, свое добрачное жилье, на кого записаны недвижимость?
Вы не не только смаколики готовьте,а независимость на случай развода.
автор Холодная каша 29 сентября 2020
Ответ дляКомиссия50%
Я б відповіла ’біднесенькі, та хай бог милує так впадати за чоловіком, в мене є й інші інтереси окрім бути служницею’. А ще б розповіла про так зване інстаграмне життя, де з виду все гарно, а насправді він гуляє або лубцює поки ніхто не бачить.
Дякую! Гідна була б відповідь, якщо не брати до уваги те, що чоловік би на ці слова точно образився:) адже, вони би були сказані при його сестрі. А вони обоє виросли в такі сім’ї, де мама татові служниця, мама, няня. Тому, мені здається, він би це повважав за приниження.
автор Холодная каша 29 сентября 2020
Ответ дляОдни_мысли
Ну не любит она вас, смиритесь, не разрушайте свою жизнь. Просто гадости ей говорить тоже не виду смысла
Дякую, що приділили увагу і написали пораду🙏🏻
пАлАвинкА 29 сентября 2020
Ответ дляОдни_мысли
Пожалейте ее, она просто завидует
а это проблемы автора?
пусть язык свой засунет глубоко в афедрон:)
а если не может, то пусть дома сидит.
Одни_мысли 29 сентября 2020
Ответ дляпАлАвинкА
а это проблемы автора?
пусть язык свой засунет глубоко в афедрон:)
а если не может, то пусть дома сидит.
Зачем автору скандалы со свекрами? Что это даст?
автор Холодная каша 29 сентября 2020
Ответ дляВсех в сад
Согласна, автор делает из мухи слона на ровном месте.
Можливо Ви і праві. Та впоратися з цим так важко!
КрытыхРынков 29 сентября 2020
Ответ дляХолодная каша
Дякую! Гідна була б відповідь, якщо не брати до уваги те, що чоловік би на ці слова точно образився:) адже, вони би були сказані при його сестрі. А вони обоє виросли в такі сім’ї, де мама татові служниця, мама, няня. Тому, мені здається, він би це повважав за приниження.
Можно рассказывать в ответ о мужьях ваших подруг, как уже советовали вам выше.
КрытыхРынков 29 сентября 2020
Ответ дляОдни_мысли
Зачем автору скандалы со свекрами? Что это даст?
Это даст спокойные нервы в будущем.
буреЛОМКА 29 сентября 2020
Ответ дляХолодная каша
Дякую! Гідна була б відповідь, якщо не брати до уваги те, що чоловік би на ці слова точно образився:) адже, вони би були сказані при його сестрі. А вони обоє виросли в такі сім’ї, де мама татові служниця, мама, няня. Тому, мені здається, він би це повважав за приниження.
А ваш муж не считает ,что такие слова в адрес его жены-это унижение ?
автор Холодная каша 29 сентября 2020
Ответ дляПиу!Пиу!
это не от села зависит, а от вашего мужа и его личности.
мой из села, купил мне аутлендер и ни от кого не скрывает))
Ех)) щаслива Ви жінка!
Мабуть, Ви - праві
Стопудова 29 сентября 2020
Ответ дляОдни_мысли
Зачем автору скандалы со свекрами? Что это даст?
это даст тихую и спокойную жизнь без людей которые, высказывают ей свои возмущения
буреЛОМКА 29 сентября 2020
Автор,вы можете ей сказать,что когда она выйдет замуж,вот тогда она и пусть расспрашивает советов у своих подруг
Одни_мысли 29 сентября 2020
Ответ дляКрытыхРынков
Это даст спокойные нервы в будущем.
Это даст развод с мужем, ото счастье будет
КрытыхРынков 29 сентября 2020
Ответ дляОдни_мысли
Это даст развод с мужем, ото счастье будет
Значит, и он такой же недалекий, как его сестра.
автор Холодная каша 29 сентября 2020
Ответ дляБесстыдница
Люди, у которых отсутствует своя личная жизнь, лезут в чужую. Онраничивайте с ней общение, переводите на шутку ее слова: ой, такие подруги у тебя хорошие, еще и брату повезло с женой)
А вообще она глупая тетка, на которую вы остро реагируете
Дякую за відповідь! На наст раз обов’язково так скажу!))
пу_пугренчик 29 сентября 2020
Ответ дляЖабры жабы
Сейчас бы слушать советы о семейной жизни от незамужней женщины
А кроме того, я бы её приствлила, что она сплетница и так себе подружка, раз рассказывает, что и как и у кого дома. Фу.
+100
я своей золовке сказала прямым текстом: выйди сначала замуж, проживи лет 10, а потом будешь советовать.
моя золовка такая же стукнутая в голову, как и у автора, только бабе уже 45, свою семью не сохранила, зато мне ЦУ выдает.
Одни_мысли 29 сентября 2020
Ответ дляКрытыхРынков
Значит, и он такой же недалекий, как его сестра.
А вы такая умная, что дальше некуда. Вы, наверное, тоже не замужем
Malaga_wine 29 сентября 2020
Сестра - взагалі не проблема.
Ваші проблеми це ви та, потенційно, відсутність любові до вас у вашого чоловіка (замало даних щоб давати оцінку, але підозрюю що ви це відчуваєте, через що і страждаєте).
Співчуваю, але поки ви не усвідомите цю проблему та не почнете її вирішувати, нічого не зміниться.

Всі, хто дають поради як гостріше відповісти сестрі на її балачки - мають такі ж самі проблеми.
КрытыхРынков 29 сентября 2020
Ответ дляОдни_мысли
А вы такая умная, что дальше некуда. Вы, наверное, тоже не замужем
Замужем. Со свекрами не общаюсь. Муж не сбежал.
автор Холодная каша 29 сентября 2020
Ответ дляВам телефонограмма
Ты Маша записывай рецепты и мотивации, выйдешь замуж - пригодиться! - и так после каждого разговора.
Или - с подругами понятно, а у тебя Маша как дела?
почему вы решили, что она хочет вас обесценить? Может у нее просто рассказать больше нечего как только о жизни подруг.
Прислухаюся. Дякую за відповідь 🙏🏻
ksuha747 29 сентября 2020
Легче легкого, автор. Бить вас никто не будет, а на место ставить надо. Посему. Как только она про подруг, вы !!!выслушав внимательсно и с доброжелательной улыбкой (это важно!!!) рассказываете про своих подруг, которые вовремя вышли замуж и счастливы. И тех, которые никак не могут выйти замуж, страдают и кидаются на всех. их характер портится, общаться невозможно. И кто их тьаких замуж возьмет, а вы ж переживаете.
А еще у вас есть перезоевшая замужняя подруга, которая завидует и вас критикует постоянно. И рассказывает, как одной хорошо. И как вам плохо. И что жаль вам ее, но сомневаетесь: то ли жалеть, то ли послать.
И плевать на мнение мужа и родителей. Наоборот, вы так подталкиваете к замужеству ее. Прям мотивируете. А то она в стерву превращается злобную, кому такое надо. Не молчите!!! У вас позиции сильнее. Обидется, поругается - фиг с ней. все лучше, чем мужа настраивать. попробуйте. И даже не пытайтесь прислушиваться к ее мнению. Одного разговора будет достаточно.
Научительница 29 сентября 2020
Я таке пережила, довго терпіла. Але мене ’підколювали ’зовсім з протилежного боку. Я багато готую, печу і т.д. І так одного разу, коли багато людей сиділо за столом і почалася розмова з боку однієї людини, що жінка-кухарка це дуже принизливо, я запитала в лоб і при всіх нащо вона мені це каже і щоб вона нам всім пояснила. Більше такого не повторювалось. Треба зразу запитати з якою ціллю вона це каже, так при всіх. Ні в якому разі не мовчати. Їй буде не зручно виправдовуватись і пояснювати.