Зажуженная Жужжа• 09 октября 2020

Фейсбук дізнатися ip

Скажіть будь ласка, чи можливо відновити дані чужої сторінки фб, яка була видалена і подивитися розміщений допис в групі з цієї сторінки, дізнатися ip сторінки фб та справжнього власника?
ОхиИВздохи• 09 октября 2020
Вообще обнаглели?
автор Зажуженная Жужжа • 09 октября 2020
Ответ дляОхиИВздохи
Вообще обнаглели?
Мені погрожують за мій допис в фб, кажуть що знайшли мій ip і вже точно знають хто я
ОхиИВздохи• 09 октября 2020
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Шлите их в ж
Ответ дляОхиИВздохи
Шлите их в ж
Мені цікаво наскільки це реально?
Бо мені дійсно трохи страшно, і я хочу розуміти, чи треба збирати речі, і їхати.
ОхиИВздохи• 09 октября 2020
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Мені цікаво наскільки це реально?
Реально в узких кругах. В любом случае меньше трепитесь в интернете.
Ответ дляОхиИВздохи
Ок, якщо скажуть ось докази, це точно були ви, ми знайшли по ip, можна якось заперечити, і сказати, що це наклеп, а не докази(
ОхиИВздохи• 09 октября 2020
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Что вы там писали такое?
Ответ дляОхиИВздохи
Что вы там писали такое?
Про побори в садочуу
Правильно_Валерчик• 09 октября 2020
Ну и пусть вышлют ваш айпи
Ответ дляПравильно_Валерчик
Ну и пусть вышлют ваш айпи
Сказали, сьогодні оголосять завідуючій і вихователям.
Мені потрібна людина, яка розумієця в цьому, розповісти все і порадитися, можливо, зможуть подивитися чи перевіряли мої дані чи ні.
Правильно_Валерчик• 09 октября 2020
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Все слова.
Борисфенка• 09 октября 2020
Ответ дляЗажуженная Жужжа
І через це ви збираєтеся виїжджати з дому? Там мафія якась, пристрелять?
Ответ дляБорисфенка
Страшно за дітей
Обнимашкина• 09 октября 2020
А вы и не вздумайте отнекивается, скажите что вы писали и вы на них в полицию напишете заявление! А ваш айпи никто не узнает, это только полиция может узнать.
Ответ дляОбнимашкина
А якщо є тати хакери?
Борисфенка• 09 октября 2020
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Страшно за дітей
Цікаво, що ви так такого понаписували, що аж за дітей страшно.
По темі - ніхто те ІР не побачить.
Ответ дляОбнимашкина
Або поліцейські?
Обнимашкина• 09 октября 2020
Ответ дляЗажуженная Жужжа
А якщо є тати хакери?
Установите двухфакторную аутентификацию в настройках в Фб.
Асталависта бэйби• 09 октября 2020
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Про побори в садочуу
Не переживайте. Ради такого точно ни чего не выдадут.
Вот если бы вы президента заминировали - тогда б другой разговор
Бронетапок• 09 октября 2020
Бачить поліція, потім з ір ідуть др провайдерів і виявляють адресу і ім’я. По закону так роблять лише за рішенням суду.
Асталависта бэйби• 09 октября 2020
Если вешают лапшу про айпи - 100% берут на понт
Обнимашкина• 09 октября 2020
Не по айпи, а могут вычислить если у вас на странице есть ссылки на какие-то другие ваши страницы. Или ссылка на страницу записана реальной фамилией.
Дякую, заспокоїли трохи, бо тиждень не сплю і заспокійливі не беруть, обіцяють в садочку влаштувати адське життя
Обнимашкина• 09 октября 2020
Ответ дляЗажуженная Жужжа
А кто угрожает? Администрация или родители?
Ответ дляОбнимашкина
За словами батьків і ті і інші. Але завідуюча та вихователі нічого не казали з цього приводу. Одна з вихователів сказала, що для неї ця тема закрита
Аксинья Максимовна• 09 октября 2020
Автор, Вас обманывают. Очень маловероятно, что у них есть такое оборудование. Даже если есть, такими вычисления мира в СБУ вряд ли будут заниматься.
Обнимашкина• 09 октября 2020
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Успокойтесь, ничего вам не сделают. Даже если вас как-то вычислят, это они вас должны бояться, если вы на них пожалуетесь за поборы.