А_я_ЛОЖУ!• 10 октября 2020
Сергій Шкарлет звернувся з проханням організувати на наступні два тижні дист
Міносвіти спільно з МОЗ постійно моніторять ситуацію з поширення коронавірусної хвороби, зокрема і в закладах освіти.
Прохання не тільки як керівника Міністерства освіти і науки, а як батька – знайти можливість організувати на наступні два тижні дистанційне навчання для наших дітей.
Знаю і розумію, що питання організації навчання вирішують на місцях. Важливо, щоб у такій непростій ситуації центральна та місцева влада діяли спільно. Тому дуже прошу дослухатися до рекомендацій Державної та місцевих комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, а також РНБО.
Розумію всі виклики, перед якими постають керівники закладів освіти, вчителі та батьки. Ці виклики намагається долати весь світ. Найголовніше для нас зараз – не допустити стрімкого поширення коронавірусу та зберегти здоров’я людей.
Непостоянная постоянность• 10 октября 2020
Но сдается мне что в моем городе не организуют. Знаю, что очень многие категорически против.
Пластилин_Колец• 10 октября 2020
Я тоже ЗА, но что то наши молчат. За прошлую неделю, умерло 4 знакомых человека( , да возраст после 60 Ти, из них, два учителя,страшно...
Стеклянная мышь• 10 октября 2020
Поздно
Нужно было нормально организовать платформы для ДО, начиная ещё с лета
Я не говорю про младшую школу.
Но средняя и старшая, вообще непонятно, почему все пошли.
Я не говорю про младшую школу.
Ctrl happens• 10 октября 2020
Я не представляю куда девать малолетних детей работающих родителей. Что там господин Шкарлет себе розуміє мне не ясно
Солнечный зайчик• 10 октября 2020
Я теж за, дитина сказала, що в школі закрили два класа на карантин. А в її класі третина дітей була відсутня вчора.
Copy-Paste• 10 октября 2020
У меня ребенок в младшей школе, но я за дистанционку. У нас оранжевая зона.
Мелочунь• 10 октября 2020
а як міністр він щось зробив? ну, і його папередники із Зекоманди? Курси для вчителів провели щодо дистанційного навчання, закупили нормальна розробки у шкіл дистанційної освіти з досвідом, закупили додаткове обладания для шкіл - комп´ютери, в т.ч. щоб роздати їх у користування тим дітям, у яких немає вдома компа чи щоб організувати кілька класів, у яких можуть таки займатися по графіку такі діти? (так робили деякі країни)
Чи за прикладом Сталіна - всі перемоги наші. всі невдачі - пєрєгіби на мєстах
Пластилин_Колец• 10 октября 2020
Ответ дляЕлена Майборода
А заболевших детей, и родственников пожилого возраста, если заразят дети, представляете куда девать?
барабанщица• 10 октября 2020
Киев. Ребенок в 3 классе. Половина младшей школы на карантине, учителя и ученики с ковидом. Каждый день отпускаю в школу как на войну. Но директор школу на карантин не намерен закрывать. А у дочки проблемы с сердцем...
Ширли-Мырли• 10 октября 2020
Ответ дляСтеклянная мышь
Девочки
Кто то нашёл ссылку на эту инфу?
На сайте Освита.юа
Дую ветер• 10 октября 2020
Ответ длябарабанщица
Так вы можете сами перевести на дистанцоинку.
Моя уже неделю дома сидит и следующую до каникул водить не собираюсь, 6 класс.
Лика-прилипка• 10 октября 2020
Кто хочет сидите дома, задолбали. Мне нужно работать и зарабатывать деньги, кто будет сидеть с моим первоклассником? . Не спрячетесь вы от вируса, переболеют все.
Смурфетта• 10 октября 2020
Ответ дляПластилин_Колец
в гробы видимо. так просто пишут те, кому плевать на других людей, да и на себя, пока проблема их не коснулась
Ждушечка• 10 октября 2020
Ответ дляДую ветер
при вашей школе есть дистанционка?
Смурфетта• 10 октября 2020
Ответ дляЛика-прилипка
вы уже переболели? хотите, чтобы первоклассник тоже заболел?
Ширли-Мырли• 10 октября 2020
Ответ дляЛика-прилипка
А что первоклассник не может в компе сам посидеть?