Бывает и такое• 12 октября 2020
БАДМ, відгуки про роботу
Хтось працював комплектувальником на БАДМі?
Відгуки в неті перечитала, вони переважно негативні.
А на ворк.юа обіцяють 13тис за 14 змін (Львів), що якби непогано і можна мати ще одну роботу
Відгукніться хто там працював або працює
Дякую
Отмотала своё• 12 октября 2020
На Киевщине постоянная текучка. Неделю работают в день. Неделю в ночь. Меня не взяли😂😂😂не знаю почему. Постоянно на ногах бегать, тяжело
Бывает и такое
• 12 октября 2020
Ответ дляОтмотала своё
А пишуть, що всіх беруть))
Просто читаю, що там в туалет навіть вийти не можна. Перша думка, а під час місячних памперс вдягати чи що) так він, перепрошую, засмердиться за стільки годин
Якось собі такого не уявляю, тому шукаю реальніші відгуки
Отмотала своё• 12 октября 2020
Ответ дляБывает и такое
А пишуть, що всіх беруть))
У вас есть такая вакансия как работать у них два дня в неделю? По ночам? Попробуйте
Бывает и такое
• 12 октября 2020
Ответ дляОтмотала своё
Немає. У нас тільки тиждень 5 днів в день, інший тиждень написано 3 дні в ніч. Якби було 2 дні в тиждень, я б вже бігла пробувати. А так маю іншу роботу, яку хотіла просто суміщати, боюсь її втратити, тому ретельно вивчаю питання