No problems• 15 октября 2020
Показник глюкометра 5,5 дитина 7 років.
2 години після їди. Міряла у сусідки просто так, бо здавала вже давно.
Вона каже що все ок.
Натще було б менше, + у глюкометра похибка в більшу сторону. Правда?
Вона каже що все ок.
Джинцы на Флиси• 15 октября 2020
У него погрешность в обе стороны.
Натще конечно меньше. А что кушали?
No problems
• 15 октября 2020
Ответ дляПушАпница
Это нормальный сахар после еды. А почему Вы вообще решили измерить?
Має проблеми по сечовивідній системі, створювала тему годину тому, коли пісяє то пече , полікувались, все одно пече але менше. Сказали перевірити цукор.
пАлАвинкА• 15 октября 2020
Ответ дляNo problems
Перевірте в лабораторії.
No problems
• 15 октября 2020
Ответ дляДжинцы на Флиси
У него погрешность в обе стороны.
Натще конечно меньше. А что кушали?
Їв бульйон з вермішеллю і курочкою. Через дві години пішла до сусідки і перевірила цукор глюкометром, щоб завтра не здавати з вени кров йому. Сусідка має цукровий діабет. Тому каже цей показник 2 години після їжі абсолютно нормальний
No problems
• 15 октября 2020
Ответ дляпАлАвинкА
Перевірте в лабораторії.
Є причини не довіряти глюкометру?
пАлАвинкА• 15 октября 2020
Ответ дляNo problems
Є причини не довіряти глюкометру?
Вам же написали, дає похибку. І не їсти треба годин вісім
ПушАпница• 15 октября 2020
Ответ дляпАлАвинкА
На низких сахарах отклонений практически нет. Может быть 5.4 или 5.6, и то, и то норма. Автор, померяйте ещё натощак, если сомневаетесь, это более информативно. Попросите у соседки на утро.