Заикальница• 26 октября 2020

Просто виговоритись. Розійтись після 15-ти років з абюзером....

Просто виговоритись, бо нема з ким, а відчуваю, що ще трошки і я зійду з розуму. Дано - сім"я - я (33р.), чоловік (43 р.) діти 4 і 9 років. Я вийшла заміж дуже рано - 19 років, на той час здавалось, що це чоловік, створений для сім"ї. Але ніколи не було слів любові ( пару раз може сказав, що мене любить), ніколи ніякої ніжності - встидався мене за руку тримати, обняти при людях і т.д. Все це пояснював своїм невмінням виражати почуття. Багато чого пройшли за ці роки - спочатку я не могла завагітніти, лікування, операція - в той час ніякої моральної підтримки, я могла ревіти, від нього лиш холодно - чого плачеш і все. За всі роки нашого спільного життя я завжди була отим двигуном - вперед, вперед, але не тільки словами, але і ділами. Всі ремонти, які ми робили (5 квартир, які ми змінили) були завжди на мені, будівництво будинку також на мені, звичайно дітьми також займалась тільки я. І ВСЕ, я здулась! Не хочу я такого життя! Так і сказала - розходимось, він благає, щоб я дала йому шанс, що він виправиться і все буде так, як хочу Я! Крім цього він знайшов переписку з іншим чоловіком, подзвонив до його жінки, і тепер ще вона мені мозги компостує!
Епогеєм цього всього, звинуватив сина, в тому, що я хочу розійтись через нього!
Сказати, що я зла - це нічого не сказати!
Звичайно, що все не напишеш тут в одному пості. Але найбільше, що мені надоїло, що я для нього завжди була десь так на 4-5 місці, ніколи за мене не заступався ні перед ким, ну і ніякої допомоги, він знає, що має жінку, яка все порішає.
P.S. Квартира моя, він має куди йти.
Фінансово практично від нього не залежу.
просто поговоріть зі мною, як розійтись спокійно без сварок і травми для дітей...
Манка Я• 26 октября 2020
Ідіть ,для чого жити все життя з ненавистю

Федорино Горе• 26 октября 2020
А абьюз где?
Уси Пуси• 26 октября 2020
чому ви вирішили, що він аб´юзер?
автор Заикальница • 26 октября 2020
для прикладу, я встаю в 6.00, щоб привезти свою маму до дітей ( якщо карантин, канікули чи прихворіли), він в цей час спокійно спить, я приїжджаю в 7.00, збираю сина до школи, і 7.30 виїжджаю. Після того, як сусідка в мене запиталась, чому чоловік не привозить маму, я ніби прозріла - а дійсно, я ж маю чоловіка....
Запасная спина• 26 октября 2020
Он просто ленивый тюлень, потому что вы ему позволили. Он не абьюзер
ЗабежАЛОЧКА• 26 октября 2020
Ответ дляЗаикальница
Це не абьюзер)
автор Заикальница • 26 октября 2020
Ответ дляУси Пуси
чому ви вирішили, що він аб´юзер?
Треба щебінь на будову - подзвони там за щебінь, я питаю - ти що сам не можеш - та ти ліпше вмієш.
Тобто все, що треба - все роблю я, а він хороший сім’янин
автор Заикальница • 26 октября 2020
Ответ дляЗапасная спина
най буде і так, але я відчуваю, що мене використовують
автор Заикальница • 26 октября 2020
Ответ дляФедорино Горе
А абьюз где?
підказали внизу, що це просто лінь

автор Заикальница • 26 октября 2020
Ответ дляМанка Я
і я так кажу, що між нами нічого немає, але він благає заради дітей не розходитись
Уси Пуси• 26 октября 2020
Ответ дляЗаикальница
так він просто лінивий. Це не аб´юз
Домовенок Зюзя• 26 октября 2020
Вы вообще понимаете смысл термина ’абьюзер’?
У вас обычный среднестатистический мужчинка, развестись с таким не составит труда. Ему будет впадло даже спросить вас, что вас не устраивает)
Анонимба• 26 октября 2020
Вот это Вы присочинили, абьюзер))
автор Заикальница • 26 октября 2020
Ответ дляДомовенок Зюзя
можливо і не абюзер, але зараз він каже, що зробить все, як хочу Я! Але я вже нічого не хочу, мені без нього легше, ніж з ним. Але діти.... особливо старший хоче тата. Вчора ревів, бо я хочу вигнати тата через нього....
автор Заикальница • 26 октября 2020
Ответ дляАнонимба
Вот это Вы присочинили, абьюзер))
та-та вже підказали - лінивий тюлень
Накладная• 26 октября 2020
Ответ дляАнонимба
Вот это Вы присочинили, абьюзер))
Модное слово, я только не поняла, откуда переписка с другим мужчиной взялась?
Тихомандражная• 26 октября 2020
Ответ дляЗаикальница
Автор, то не об´юзер. То ви дали собі на голову сісти.віддавайте частину своїх обов´язків. Ви самі на себе все звалили, а тепер жалієтесь.поясніть свою позицію чоловіку і хай перебирає на себе частину всіх турбот. Ви просто занадто сильна і всім способом життя показуєте, що ваш чоловік ніщо і нафіг вам не здався. От і маєте.

П.с. а жінки і справді краще за чоловіків домовляються.
Птица секретарь• 26 октября 2020
Тут вариант учится доверять и просить, он же не знает что вам тяжело,
Федорино Горе• 26 октября 2020
Если он не не делает вашу жизнь легче и проще, разводитесь с этим старпером, дайте себе шанс.

ЖующаЯКонфету• 26 октября 2020
Скажите, а кто заработал на 5 квартир и дом?!
Кто заработал на щебень? За который надо было просто договориться, а не оплатить и разгрузить?!
Анонимба• 26 октября 2020
Ответ дляНакладная
Так может автор абьюзер, ещё и шашни с женатым мужчиной водит
В гости звали?• 26 октября 2020
Как и девочки сверху написали что это не абьзеа вы видать любитель преодолевать трудности(((
Вы сами написали ещё на этапе не могли забеременеть не было от него поддержи но вы все равно ж не остановились не задумали, он живёт как ему удобно, а вы сами все прете и прете
автор Заикальница • 26 октября 2020
Ответ дляНакладная
так я і не заперечую, що вона була. Деколи і поговорити нема з ким, шукала якоїсь підтримки і т.д.
ЖующаЯКонфету• 26 октября 2020
Ми отбили ремонты .. пи... вы мешали цемент а он ведрами щебень носил?
автор Заикальница • 26 октября 2020
Ответ дляАнонимба
ой, та нехай вже буду і я абюзер, лиш би мене відпустив.
тянитолкайка• 26 октября 2020
Я не могу) У вас текст танка, прущего напролом, простите, но абьюзер он) Вы ж и выбрали спокойного, чтоб можно было ним помыкать и мозг выносить. Без ссоры вы не сможете, характер не то.
Гордая_птичка• 26 октября 2020
Ответ дляАнонимба
Вот это Вы присочинили, абьюзер))
Да там и о другом сочинений значит тоже много, другой стороны конфликта на слышим
Анонимба• 26 октября 2020
Ответ дляЗаикальница
Вы прикованы к батарее, но есть интернет? Звоните в полицию!
Домовенок Зюзя• 26 октября 2020
Ответ дляЗаикальница
Підтримки треба шукати в мами/сестри/подруги/ на Порадниці. А не в одруженого чужого чоловіка.
Дітям своїм, які так татка люблять, про дружка свого розповіли?
Переводы с украинского• 26 октября 2020
Ответ дляЗаикальница
Він вас не використовує, ви просто жінка-танк, яка не дає йому змогу проявити себе)) Ви домінуєте сильно.