Заикальница• 26 октября 2020

Просто виговоритись. Розійтись після 15-ти років з абюзером....

Просто виговоритись, бо нема з ким, а відчуваю, що ще трошки і я зійду з розуму. Дано - сім"я - я (33р.), чоловік (43 р.) діти 4 і 9 років. Я вийшла заміж дуже рано - 19 років, на той час здавалось, що це чоловік, створений для сім"ї. Але ніколи не було слів любові ( пару раз може сказав, що мене любить), ніколи ніякої ніжності - встидався мене за руку тримати, обняти при людях і т.д. Все це пояснював своїм невмінням виражати почуття. Багато чого пройшли за ці роки - спочатку я не могла завагітніти, лікування, операція - в той час ніякої моральної підтримки, я могла ревіти, від нього лиш холодно - чого плачеш і все. За всі роки нашого спільного життя я завжди була отим двигуном - вперед, вперед, але не тільки словами, але і ділами. Всі ремонти, які ми робили (5 квартир, які ми змінили) були завжди на мені, будівництво будинку також на мені, звичайно дітьми також займалась тільки я. І ВСЕ, я здулась! Не хочу я такого життя! Так і сказала - розходимось, він благає, щоб я дала йому шанс, що він виправиться і все буде так, як хочу Я! Крім цього він знайшов переписку з іншим чоловіком, подзвонив до його жінки, і тепер ще вона мені мозги компостує!
Епогеєм цього всього, звинуватив сина, в тому, що я хочу розійтись через нього!
Сказати, що я зла - це нічого не сказати!
Звичайно, що все не напишеш тут в одному пості. Але найбільше, що мені надоїло, що я для нього завжди була десь так на 4-5 місці, ніколи за мене не заступався ні перед ким, ну і ніякої допомоги, він знає, що має жінку, яка все порішає.
P.S. Квартира моя, він має куди йти.
Фінансово практично від нього не залежу.
просто поговоріть зі мною, як розійтись спокійно без сварок і травми для дітей...
автор Заикальница • 26 октября 2020
Ответ длятянитолкайка
Я не могу) У вас текст танка, прущего напролом, простите, но абьюзер он) Вы ж и выбрали спокойного, чтоб можно было ним помыкать и мозг выносить. Без ссоры вы не сможете, характер не то.
але ж він не жалівся всі ці роки? його все влаштовувало, тепер каже, що все зрозумів, і готовий у всьому допомагати. Отже шось таки дойшло?

автор Заикальница • 26 октября 2020
Ответ дляВ гости звали?
Как и девочки сверху написали что это не абьзеа вы видать любитель преодолевать трудности(((
Вы сами написали ещё на этапе не могли забеременеть не было от него поддержи но вы все равно ж не остановились не задумали, он живёт как ему удобно, а вы сами все прете и прете
тоді чому зараз він не хоче піти?!? сльози і моління про прощення і ще один шанс
Гордая_птичка• 26 октября 2020
Ответ дляЖующаЯКонфету
Скажите, а кто заработал на 5 квартир и дом?!
Кто заработал на щебень? За который надо было просто договориться, а не оплатить и разгрузить?!
+1000, нет полной картины

Может муж ишачит до двух ночи что нет времени и сил позвонить, а та с мужиками переписываешься.
тянитолкайка• 26 октября 2020
Ответ дляЗаикальница
А чего ему жаловаться, если его все устраивало? Это ж вы его пытаетесь переделать, а он вас принимает такой, как есть.
_MadonnA_• 26 октября 2020
Прочитайте что такое абьюзер ) у меня только вопросы - зачем беременеть , если все через такие муки и слёзы и без поддержки ? Ясный пень что после родов будет хуже , но вы ещё умудрились второго родить ! Пока молодая , расходитесь
В гости звали?• 26 октября 2020
Можете меня обвинить что я защищаю штаны)))
По факту мне все равно на автора и ее семью, уж простите но посторонние мне люди
Вы сами прете как танк, не могли забеременеть, муж вас не поддерживал но вы голову не включили, не развелись тогда, Двоих родили родили, 15 лет прожили и теперь плохой только он, а вы с другим переписывались и вся в белом, нет уж вы оба красавчики
автор Заикальница • 26 октября 2020
Ответ дляТихомандражная
Автор, то не об´юзер. То ви дали собі на голову сісти.віддавайте частину своїх обов´язків. Ви самі на себе все звалили, а тепер жалієтесь.поясніть свою позицію чоловіку і хай перебирає на себе частину всіх турбот. Ви просто занадто сильна і всім способом життя показуєте, що ваш чоловік ніщо і нафіг вам не здався. От і маєте.

П.с. а жінки і справді краще за чоловіків домовляються.
Розумієте, все, не хочу нічого на нього перекладати. Якщо я тепер все справлялась без нього, то нащо мені він?!?! ще одна дитина вдома
Переводы с украинского• 26 октября 2020
Ответ дляАнонимба
Так может автор абьюзер, ещё и шашни с женатым мужчиной водит
Думаю, она и есть.
Котомафия• 26 октября 2020
И где абьюз? Начнем с того, что никто так быстро не влюбляется, как человек, которому негде жить. Он из себя и тогда, в ваши 19, ничего из себя, видимо, не представлял. Нашёл наивную девушку с квартирой и пристроил свой ленивый зад. Он знал, что девушку своего возраста он ничем не заинтересует -холодный, без эмоций, без жилья. Вы на себя все взвалили в 19 лет и теперь ищите виноватых. Он просто ленивый, никому, кроме вас, не интересный, и, конечно, теперь он будет беситься. Ведь ему надо жилье искать, шевелиться, и новую наивную женщину

Анонимба• 26 октября 2020
Ответ дляЗаикальница
Суд Вас разведёт. Проблем нет.
автор Заикальница • 26 октября 2020
Ответ дляПтица секретарь
Тут вариант учится доверять и просить, он же не знает что вам тяжело,
коли я йому говорила - блін, я замахалась, момагай мені, він сміявся мені в лице зі словами - а від чого ти змучилась!?!
Переводы с украинского• 26 октября 2020
Ответ длятянитолкайка
Попадется не инфантильный, он ещё и по морде даст))))
Кумушка• 26 октября 2020
У нас девушки кони((
Подобрать нищеброда, угождать, ублажать вознести в ранг святых, быть прислугой сраным яйцам..
Господи, зачем это все, а главное потом очередному еще демонтрировать какая она #легкаявеселая
Когда уже женщины о себе подумают
В гости звали?• 26 октября 2020
Ответ дляЗаикальница
Он такой человек, вы его выбрали и жили с ним, у него такой характер, ему комфортно так, если вам было не комфортно на кой вы 15 лет на черновик жизнь писали а теперь медали себе на грудь вешаете
Ещё раз напишу вы оба хороши
автор Заикальница • 26 октября 2020
Ответ дляКотомафия
В нього є де зараз жити, але йти туди він не хоче. Б’є на жалість, що невідомо, що він собі зробить і де буде жити - в іншому місті, країні
torig• 26 октября 2020
Ему так удобно, а вы ему это позволили. Но выбор вы делаете сами.
ДолькиКабана• 26 октября 2020
так че расходиться?
Поедьте в отпуск
Одна

Отдохните, подумайте. Вы просто устали
А там на трезвую голову и поймете что вам надо
Губы рыбы• 26 октября 2020
Ответ дляЗаикальница
Вы просто совершенно разные люди. Сначала «всё сама», а теперь, спустя 15 лет, хотите, чтобы он вдруг стал инициативным и деятельным. Так не бывает. Какой бы «всёсама» Вы не были, а надо притворяться «я не могу». Но Вы уже всё решили для себя, раз переписываетесь с другими, ещё и с женатыми. Муж, конечно, тоже хорош, но и Вы от него далеко не ушли.
автор Заикальница • 26 октября 2020
Ответ дляКумушка
У нас девушки кони((
Когда уже женщины о себе подумают
Ви правильно написали. Тоді в мене були рожеві окуляри і мрії про ідеальну сім’ю, зараз я хочу жити так, як хочу яі не догоджати нікому

Губки-уточкой• 26 октября 2020
Автор дайте ему испытательный срок и вручите опции , которые хотите и посмотрите
Губы рыбы• 26 октября 2020
Ответ дляКумушка
У нас девушки кони((
Когда уже женщины о себе подумают
Поэтому нефиг в 19 лет замуж выходить
Губки-уточкой• 26 октября 2020
Ответ дляЗаикальница
Так на нем потренируйтесь на догоджпты, вы же сами монстра вырастили
автор Заикальница • 26 октября 2020
Ответ дляДолькиКабана
так че расходиться?
Поедьте в отпуск
Одна

Отдохните, подумайте. Вы просто устали
Це вже тягнеться близько місяця, щодня одні і ті самі розмови, я вже виплакала всі сльози, а він примудряється ще усугубляти ситуацію....
Котомафия• 26 октября 2020
Ответ дляЗаикальница
Ну правильно, так он еще не нашёл себе обслугу -любовницу-заробитчанку в одном лице. Поэтому и не хочет никуда идти. На новую женщину надо деньги тратить, ухаживать. А ему и так норм. Так он еще и самоубийством грозит? Это чисто манипуляция.
Переводы с украинского• 26 октября 2020
Ответ дляКотомафия
Сомневаюсь, что мужчина там плохой. Наверное, много работает тоже, просто без шила в одном месте любит жить спокойно. Но родители видимо абьюзили его, вот как авторица, и он себе нашел такую жену. Опустили ему самооценку, вот они терпит.
Неугомонная• 26 октября 2020
Ответ дляЗапасная спина
Он просто ленивый тюлень, потому что вы ему позволили. Он не абьюзер
Тільки хотіла написати, він просто лінивий і добре пристроївся у автора на плечах. Аб´юза не бачу , справді є люди які зовсім не вміють виражати почуття , не так виховані. А автор справжня українська жінка яка все на собі тягне, в нас багато таких.
Переводы с украинского• 26 октября 2020
Ответ дляЗаикальница
Вы работаете? Опишите ваш день, сейчас будем расследовать
тянитолкайка• 26 октября 2020
Ответ дляПереводы с украинского
Именно) Если двое с таким характером, то конфликты неизбежны. Не будет сильный мужчина плясать по чью-то дудку и терпеть любые ’завихрения’. Но автор же не понимает.
автор Заикальница • 26 октября 2020
Ответ дляПереводы с украинского
працює стандартно з 9 до 18, Коли просила сина відвезти до школи, завжди запізнювався, і ще й з того сміявся, а малий переживав. ЗП 15 тис. Є підробітки додаткові.
Переводы с украинского• 26 октября 2020
Ответ дляЗаикальница
А куда вы все время гоните, и правда?