Заикальница• 26 октября 2020

Просто виговоритись. Розійтись після 15-ти років з абюзером....

Просто виговоритись, бо нема з ким, а відчуваю, що ще трошки і я зійду з розуму. Дано - сім"я - я (33р.), чоловік (43 р.) діти 4 і 9 років. Я вийшла заміж дуже рано - 19 років, на той час здавалось, що це чоловік, створений для сім"ї. Але ніколи не було слів любові ( пару раз може сказав, що мене любить), ніколи ніякої ніжності - встидався мене за руку тримати, обняти при людях і т.д. Все це пояснював своїм невмінням виражати почуття. Багато чого пройшли за ці роки - спочатку я не могла завагітніти, лікування, операція - в той час ніякої моральної підтримки, я могла ревіти, від нього лиш холодно - чого плачеш і все. За всі роки нашого спільного життя я завжди була отим двигуном - вперед, вперед, але не тільки словами, але і ділами. Всі ремонти, які ми робили (5 квартир, які ми змінили) були завжди на мені, будівництво будинку також на мені, звичайно дітьми також займалась тільки я. І ВСЕ, я здулась! Не хочу я такого життя! Так і сказала - розходимось, він благає, щоб я дала йому шанс, що він виправиться і все буде так, як хочу Я! Крім цього він знайшов переписку з іншим чоловіком, подзвонив до його жінки, і тепер ще вона мені мозги компостує!
Епогеєм цього всього, звинуватив сина, в тому, що я хочу розійтись через нього!
Сказати, що я зла - це нічого не сказати!
Звичайно, що все не напишеш тут в одному пості. Але найбільше, що мені надоїло, що я для нього завжди була десь так на 4-5 місці, ніколи за мене не заступався ні перед ким, ну і ніякої допомоги, він знає, що має жінку, яка все порішає.
P.S. Квартира моя, він має куди йти.
Фінансово практично від нього не залежу.
просто поговоріть зі мною, як розійтись спокійно без сварок і травми для дітей...
автор Заикальница • 26 октября 2020
Ответ дляПереводы с украинского
То ви сама по собі знервована, вам не потрібен чоловік можливо взагалі? Або такий прям брутальний самець, може у вас в ліжку не те, що вам треба? Вас треба брати силою чи шось в такому роді? Тому ви ніяк не заспокоїтесь.
секс - це взагалі окрема тема - прийшов, зробив, пішов. І звичайно мене таке нервує і не подобається. Інколи, коли ми ще менш більш нормально спілкувалсь, я кажу - ти хоч би мене пожалів (в плані обняв, погладив, поцілував), а він мені - ти що песик?

Джинцы на Флиси• 26 октября 2020
Ответ дляЗаикальница
бо його там не було. В нього робота, від якої він не може відірватись. В мене вільний графік.
муж должен был отпрашиваться с работы, чтоб разгрузить цемент?
Добрый Йиннот• 26 октября 2020
Ответ дляЗаикальница
ну я ж не пишу, що і чоловікові переписки були свого часу. І признаю свою помилку, але дах просто зносить.
Я пишу про те, що обставини не давали вам права зазіхати на ресурси іншої жінки, такої ж, можливо, зневіреної, як і ви.
Хочете помститися чоловіку - шукайте у крайньому разі неодруженого парубка.

Для свого одруженого залицяльника ви - особистість з нижчих щаблів значущості. Але ви погодились бути підбирачкою крихт у чужій родині.
Дивіться: ви не шукали кращої долі. Ви нормально сприйняли не менш принизливу позицію, ніж маєте зараз.

Ось що потребує вашого переосмислення. З таким підходом до життя ви будете страждати у будь-яких інших стосунках.
Ваша прЭлесть• 26 октября 2020
Причем здесь ’цикавыть ’или не ’цикавыть?’Причём здесь,что брат продаёт свою часть,это к делу отношения не имеет.Я вам задаю прямой вопрос.Почему в вашей семье женщина разгружает цемент,стройматериалы?.
автор Заикальница • 26 октября 2020
Ответ дляДжинцы на Флиси
Вот интересно, в каком вы городе?
Какие там зарплаты у женщин, работающих до 15.30 со свободным графиком?
Сколько б вы зарабатывали, не будь родительского бизнеса?
Какое у вас образование? и у мужа?
в мене ВО, в чоловіка 2 ВО. Львів. До того, як прийти сюди на роботу - я працювала з 2005 по 2008 з ЗП ( на той час) 400 у.о. Так-так, з 18-ти років я працювала
Джинцы на Флиси• 26 октября 2020
Ответ дляЗаикальница
кто вы по специальности? сейчас нашли бы работу на 15 тыс?
Ваша прЭлесть• 26 октября 2020
Ответ дляЗаикальница
Он вас не уважает.Наверное он всё таки нарцисс,газлайтит вас потихоньку.Сочувствую автор,пересматривайте своё поведение с ним.
МисисПропер• 26 октября 2020
Не увидела в вашем посте абьюзера.
Сама влюбилась, сама разлюбила.

По теме, выдыхайте и в новую жизнь.
С женатыми не связывайтесь, себе дороже.
автор Заикальница • 26 октября 2020
Ответ дляВаша прЭлесть
бо так дозволила сама собі. І все, іншою не буду. Так, я рву кігті і деколи йду на пролом, але в тому Я!

Переводы с украинского• 26 октября 2020
Ответ дляЗаикальница
це взагалі окрема тема - прийшов, зробив, пішов.

Не зрозуміло. Ви отримуєте оргазм?
Ваша прЭлесть• 26 октября 2020
Ответ дляДжинцы на Флиси
А почему муж не может отпроситься с работы,чтоб разгрузить цемент????
Roni-Verona• 26 октября 2020
прочитала все сообщения, каждая вторая ткнула носом кто такой абьюзер. ткнула кто зажрался а кто нет. Автор, я вас понимаю вы хотите быть слабой и любимой, но ваш муж вам этого не дает и не даст, как бы он ни старался. возможно он действительно не умеет проявлять чувств. Вы еще молоди и сможете устроить личную жизнь ( правда как сложется это уже никто вам не сможет гарантировать) ради детей не сохраняйте брак это огромная ошибка. Если чувств не осталось никакие потуги мужа ситуацию не исправят. Обдумайте все хорошо и действуйте! Все точно будет по-другому, а вот лучше или хуже зависит от вас. Удачи
автор Заикальница • 26 октября 2020
Ответ дляДжинцы на Флиси
бухгалтер. Думаю, що без роботи я б не була. Хоч на таксі
тянитолкайка• 26 октября 2020
Ответ дляВаша прЭлесть
Потому, что ей нужно потом рассказать, что она сама все порешала и посокрушаться, что нет помощи.
Ваша прЭлесть• 26 октября 2020
Ответ дляЗаикальница
Тада ясно.Пытань немаэ.Рвите когти дальше.
автор Заикальница • 26 октября 2020
Ответ дляRoni-Verona
дякую Вам! Дуже шкода, що мене не всі зрозуміли.
Ваша прЭлесть• 26 октября 2020
Ответ длятянитолкайка
Аааа,королева драмы.Я поняла.
автор Заикальница • 26 октября 2020
Ответ дляВаша прЭлесть
Аааа,королева драмы.Я поняла.
кому розказкати?!?!? чоловіку? так він і сам знає, що внього є жінка, яка порішає
Джинцы на Флиси• 26 октября 2020
Ответ дляВаша прЭлесть
долго он на такой работе не удержится, если будет по таким поводам отпрашиваться. Я б мужу даже не позволила так сделать, это просто тупо. А как потом отпрашиваться, если реальный форс-мажор?
Почему нельзя нанять людей или договориться на субботу например?

автор Заикальница • 26 октября 2020
Ответ длятянитолкайка
він сам дзвонить і розказує, як в тачку положити цемент і акуратно повозити. Або з багажника акуратно там скинеш, скільки там того цементу.
Переводы с украинского• 26 октября 2020
Ответ дляЗаикальница
Ви не моя сусідка, яка починає кричати як сирена, а чоловік зразу виходить з хати?)))
Ваша прЭлесть• 26 октября 2020
Ответ дляДжинцы на Флиси
Смотря какая работа!Но это к теме отношения не имеет.Это важность/ценность семьи и здоровья женщины.Я слава Богу мешки с цементом не разгружаю.
спальное место• 26 октября 2020
Ответ дляДобрая свекровь
Ключеве слово свою маму. Автор , мабуть не в захваті якби чоловік привіз свою маму. Заробив на будинки , то можна і поспати зранку
ой, ну так уже и заработал на к. с зп 15 тысяч, ага.
а то, что детьми никак не занимается, - это как назвать? тем более при нормированном графике. у меня бы такой муж и ужин бы готовил, и уроки помогал ребенку учить.
Переводы с украинского• 26 октября 2020
Ответ дляДжинцы на Флиси
Да у родителей работала, за счет бизнеса их и могла получать зарплату повіше. Но самооценка же, всё сама)))
тянитолкайка• 26 октября 2020
Ответ дляВаша прЭлесть
Аааа,королева драмы.Я поняла.
Это характер такой. У меня бабушка такая была. Наполеон в юбке, не меньше. Всем придумает задания, не поинтересовавшись ничьими планами, и, конечно же, если не смогут в ту же секунду, будет делать все сама. Пусть даже во вред своему здоровью. Она запланировала и все, отмене и пересмотру не подлежит)
автор Заикальница • 26 октября 2020
Ответ дляДобрая свекровь
його маму старша жінка, проти якої я нічого не маю. І читайте уважно, хто на будинок заробив. Зараз він вже готовий вставати зранку. Але я вже не хочу
автор Заикальница • 26 октября 2020
Ответ дляПереводы с украинского
ні))) коли я йду з хати - чоловік переважно ще спить))) та і стараюсь поменше кричати.
тянитолкайка• 26 октября 2020
Ответ дляЗаикальница
А что он должен делать на расстоянии то? Если Вы не захотели выбрать время когда он будет дома? Или хоть грузчиков нанять?
спальное место• 26 октября 2020
Ответ дляЗаикальница
я вказала - дивіденди мої, і родинний бізнес. Тато нам з братом дав в руки хліб, який ми розвиваємо. Звідти і побудували котедж на дві сім’ї - мені і брату. АЛЕ, коли треба було носити цемент, то я його таскала, бо чоловік не міг знайти підсобника....
у вас 100 кг веса и поэтому вам было по силам? чи то така нагальна потреба була носити той цемент?? сели себе и ждете чернороба. всё!
Джинцы на Флиси• 26 октября 2020
Ответ дляВаша прЭлесть
имеет, потому что это пример тупейшей придирки.
Давайте вас муж с работы вызовет обед ему приготовить, а не согласитесь - обвинит, что семью не цените