КрытыхРынков• 01 ноября 2020

Коли мама перетворюється на сварливу свекруху?

Сил моїх нема. Просто ситуація. Одна з....
Мій чоловік єдиний син. Сьогодні, в неділю, єдиний вихідний в тижні коли усі вдома, дзвонить свекруха о 9 ранку, щоб сбиралися їхати по яблука до знайомих на дачу. Слова, що нам не потрібно, ми самі купим в Вам також, не підходять. І аргументи, що діти зараз на дистанційці і зможуть поїхати в понеділок- п‘ятницю- не підходять. В результаті знову сварка. Вона ж уже обід на готувала, хто має їсти?
На пустому місці... в результаті вдома також натягнута обстановка. А вчора такий настрій був. Планували щось. Уже нічого не хочу.
Борисфенка• 01 ноября 2020
Ответ дляДайте подумать
Если мужу автора важно чтобы ни одна из этих женщин не ушла из его жизни, то разобраться должен он и расставить все точки.
В данном случае у автора и её свекрови нет причин выходить на прямую связь. Проблема в мужчине, который не может отказать маме и поэтому портит отдых и настроение всей семье.
Съездил бы он один утром, пока семья проснётся и позавтракает, приехал бы с обедом, круассанами и хорошим настроением и занялись бы общим досугом, то и темы не было бы. А пока он позволяет собой манипулировать и вымещает раздражение от этого на семье - мира не будет.
Як на мене, всі троє мають бути зацікавлені в пошуку компромісів.

А тепер подивіться на ситуацію з іншого боку. Чоловік каже ’Не хочу я їхати’, дружина каже ’Ідь, бо буде скандал’. Навіщо вона це зробила? Чоловік хотів побути з родиною, дружина сама вигнала до мами. Тобто - сама ж і не дала чоловіку змоги нормалізувати ситуацію.
Тому я неодноразово сказала авторці про її слабохарактерність, яка шкодить всім.
Всім цьомки, йду гуляти з дитиною на вулицю. За пару годин повернусч.

chancee• 01 ноября 2020
Ответ дляБорисфенка
Ви нерозумно робите, у цій війні нема переможців. За годину з´їли б той обід, зібрали десяток яблук і зараз би у вашій родині були мир і злагода.
А так матимете сердитого чоловіка, якого наступного тижня не побачите, бо він біля мами буде.
согласна! Мне тоже так думается.
Дайте подумать• 01 ноября 2020
Ответ дляБорисфенка

Ситуация, где муж говорит жене, что не хочет ехать, зная что у жены и его и мамы и без этого конфликт, это вообще за гранью понимания.
Вы, как мама мальчиков, выступаете со стороны свекрови и в упор не видите, что муж автора ведёт себя не по мужски.
Фокус-Покус• 01 ноября 2020
Ответ дляДайте подумать
Золотые слова !
Мужчина должен выставить рамки.
Если хочет чтобы обе женщины остались в его жизни.