Застряла• 16 ноября 2020

Одні вже позбулись свого Додона, коли ж і ми позбудемось?

Вперше в історії Молдови президентом цієї країни стане жінка. Та ще важливіше, що змагання за цю посаду виграла прозахідна реформаторка. Яка, до того ж, дуже тепло ставиться до України та планує радикально змінити відносини наших держав.

Експрем’єрка Мая Санду виграла президентські вибори із більш ніж переконливим результатом. Її відрив від Ігоря Додона у другому турі перевищив 15%. Санду виграла і у столиці, і загалом по Молдові, і тим більше – за кордоном.

Її попередник, чинний президент Ігор Додон будував кампанію на радикалізації суспільства, розраховуючи, що відчуття ворожнечі мобілізує його електорат. Цього виявилося недостатньо. А головне – це потягнуло за собою серйозні побічні ефекти.
Результат:
вже голосів: 62
30 (48.39%) все вже наїлись того Додона
21 (33.87%) хто тут?
6 (9.68%) Ні нам тільки додон
5 (8.06%) дайте йому ще 100 днів