Перловая Кашка• 19 ноября 2020
Чекаємо відосики прямо з літака!
У президентському літаку покращать супутниковий зв’язок за 32 млн.
Модернізована станція Honeywell JetWave (США) забезпечуватиме доступ в інтернет із використанням швидкісних стандартів Inmarsat Аеrо Global Хрrеss service з максимально можливою швидкістю 50 Мбіт/с. Строк гарантійного обслуговування – 2 роки.
А скільки ви витрачаєте на інтернет? ;-)
Чемодан-Вокзал-Майами• 19 ноября 2020
Ответ дляШумелка Мышь
и красииииивый....
и хуже нииииииибудет )))
Вумна вутка• 19 ноября 2020
Нелох делает себе баннер для видосиков. И кресло пусть туда затянут с феофании
Накрыло-не отпускает• 19 ноября 2020
Ответ дляШумелка Мышь
и красииииивый....
Странные представления о мужской красоте)))
Мания-Величия• 19 ноября 2020
Ответ дляШумелка Мышь
и красииииивый....
Кто красивый? Он мне попугая с мультика напоминает ’А вы не были на Гаити’.
Перловая Кашка
• 19 ноября 2020
У нього, сук*, і так є інет у літаку, але не вистачає швидкості!!! Це пизд*ць!!! Невже немає куди діти 32 млн. грн??!!
Люблю порядок• 19 ноября 2020
Ответ дляПерловая Кашка
Ну так это ведь не свои из кармана достать
Перловая Кашка
• 19 ноября 2020
Щодня думаєш, що вчора був максимальний зашквар, а потім....ні, виявляється можна і круче))
Бойцовская• 19 ноября 2020
А де це Політейка пропала? Може б вона нам обгрунтувала доцільність таких витрат?
Перловая Кашка
• 19 ноября 2020
Ответ дляЛюблю порядок
Аби свої, то пофіг, нехай витрачає. Але ж це гроші українців, тобто ми йому скинулись на новий роутер, за 32 ляма. Чому такі питання він не ставить на опитування? Люди ви хочете платити за мій кортеж? а за дачу? а за інет? а за лікування?
Леплю из пластилина• 19 ноября 2020
Ответ дляБойцовская
Та ні, вона б зараз вср.лась доказувала, що Порошенко витратитив так само 64млн.
Перловая Кашка
• 19 ноября 2020
Ответ дляБойцовская
тут недалечко, у Феофанії. Але в мене таке враження, що його спеціально туді відправили, бо він вже дістав усіх....але воно не заспокоїлось, тепер відеоблог звідти веде))
Люблю порядок• 19 ноября 2020
Ответ дляПерловая Кашка
Та по х... йому простите, ему на людей начхать. Бачили очі шо купували...
Пушап Ми• 19 ноября 2020
Охренеть!!! 32млн. грн. из БЮДЖЕТА (то есть это деньги налоплательщиков) потратить на фигню какую-то
Перловая Кашка
• 19 ноября 2020
Ответ дляБойцовская
Туплю, це прополітейку))) То неЛОХ у Феофанії))
Ms. Скромность• 19 ноября 2020
Ответ дляБойцовская
Вона вже давно в не ненависній Європі догниває
Схема сыра• 19 ноября 2020
Ответ дляПерловая Кашка
the show must go on
Увас есть самолет, чтоб в нем покращуваты интерент? Узнайте сколько обходится содержание и модернизация самолета президента США.
Люблю порядок• 19 ноября 2020
Ответ дляСхема сыра
Сравнили) Ха ха три раза
Перловая Кашка
• 19 ноября 2020
Ответ дляПушап Ми
якщо бути точнішим, то на іграшку. Можливо в нього танки підвисали, або виступи кварталу.
Пульт от линолеума• 19 ноября 2020
Ответ дляШумелка Мышь
и красииииивый....
Он не красивый,что Петя что он,одинаковые.
Бойцовская• 19 ноября 2020
Ответ дляMs. Скромность
Бідолашна

Люблю порядок• 19 ноября 2020
Ответ дляСхема сыра
А сколько тратят на содержание самолета президента Па́пуа — Но́вая Гвине́я? Не подкажите?