Садоводница• 22 ноября 2020

Девочки, где заказываете семена цветов, овощей и каких магазинов избегать?

Очень обожглась с Агромаркетом и ДомИСад. Растения просто ужасные, не все, но половина - полный треш. Не взошли некоторые семена цветов.
Какие у вас фавориты для покупки?
автор Садоводница • 22 ноября 2020
Ой, ник какой
Срочнокпсихологу• 22 ноября 2020
Тоже Агромаркет, ужас ужасный.
ПП-шница• 22 ноября 2020
Яка актуальна тема! Теж зараз обираю, що і де замовляти)
Я вже років з 10 дачниця, маю деякий досвід. І він підказує, що 100% схожість насіння не буває, а 85-90 може бути хіба в тепличних умовах. Якщо сієте у відкритий грунт - там 60% вже гарний показник, і це якщо кліматичні умови не підкачали, а цього сезону вони були жахливі. А ще майже в усіх насіннєвих фірмах має місце пересорт. Десь більше, десь менше, але він є кругом, в кого налагоджений конвейєр з фасування насіння.
Я замовляю Геліос. Окрім їхніх пряних і лікарських трав - там багато пересорту((( Основні культури і квіти мене цілком влаштовують. Якийсь час я відмовлялася від них, замовляла по рекомендації в інших, але... ті ж яйця, тільки в профіль... ще й дорожче.
Прянощі, екзотика - магазин Браво. Знайшла їх минулої весни, замовила. Майже все зійшло, пересорту не помітила. Замовлю ще й цього року, люблю повозитися з якоюсь екзотичною фігньою)))
Помідори, моя пристрасть! Найпоширеніші сорти типу сливок на консервацію - в тому ж Геліосі, а якісь особливі салатні, незвичного окрасу чи якоїсь надплодючості - на сайті Сирая, це селекціонер з Чернігівщини, вже кілька років замовляю в нього насіння томатів і перців, маю хороші результати.
Украиночка• 22 ноября 2020
Агромаркет отвратительный сайт. Многое беру в интерфлоре. Пересортицы не было ни разу и посадочный материал отличный
Пацан к успеху шел• 22 ноября 2020
Ответ дляПП-шница
Загляньте в Екзотомат.
Там теж цікавинки.
Фруты_Буты• 22 ноября 2020
Інтерфлора
ПП-шница• 22 ноября 2020
Ответ дляПацан к успеху шел
Загляньте в Екзотомат.
Там теж цікавинки.
Вже зазирала. Непогано, вражає. Але дорогувато... Я поки не готова. Просто я вже примірялась - набрала у віртуальні кошики в різних магазинах насіння, подивилася на підраховану вартість... до хріна, скажу я вам... Я тих же помідорів не саджаю 5-6 сортів, як нормальні люди... мені треба, щоб і сливки червоні, і жовті, і білі, і смугасті, і чері, і салатні усіх кольорів і форм... коротше кажучи, як брати насіння, то суцільне розорення. Я і своє збираю, це економить витрати, але цього року врожай був поганий, а з минулого року насіння мало лишилося. Доведеться купувати. Подивлюся ще, поїду на дачу, пориюся в коробці з насінням, я не все пам´ятаю. Може як скорочу витрати, то й замовлю тих екзотоматів кілька сортів, гляну...
Пацан к успеху шел• 22 ноября 2020
Ответ дляПП-шница
То кілька років бограєтесь,а потім відберете для сеье по урожайності і смаку.
Я теж через це проходила.
Тепер лише рожеві і черрі.
Втомилась)
ПП-шница• 22 ноября 2020
Ответ дляПацан к успеху шел
Я теж через це проходила.
Тепер лише рожеві і черрі.
Втомилась)
В мене дача вже 12 років (уточнила тільки що))) Так, було, що стомлювалася і сіяла-садила менше сортів. Але було некомфортно. От капусти не посадила - по фіг, зелень висохла від спеки - на фіг!, перці не вдалися - жаль, але не трагедія, куплю... а от помідорів не вистачає... вже так звикла, що в мене в сезон є зелені помідори, сливки для соління і сливки для в´яління, і жовті салатні сливки, і білі солодкі, і чорні у смужечку... стали вже балованими, щось їмо в салаті, а щось тільки з цілого кусаємо, а черіки з куща дочка обриває... і коли мама забила на все це... якось воно стало нудно. Я пішла іншим шляхом, я зменшила загальну кількість кущів. Саджаю 50 кущів низьких сливок на консервацію і високорослих по 3-5 кущів одного сорту. Певно, надто любимо саме помідори
Борщец• 22 ноября 2020
Томаты в прошлом году покупала здесь у девочки, взошли 100%, сеяла по 5 семян, коллекция огромная, каталог с фото.
Фасоль у бабушек на рынке, сорта разные и можно уточнить как растет, все потом можно найти у дяди Гугла)), всхожесть лучше чем с магазина... разве что то декоративное покупать, то да.
Огород - заказывала некоторые семена о которых у нас в магазинах и не знают - всхожесть отличная, но огурцы не взошли вообще.
Пацан к успеху шел• 22 ноября 2020
Ответ дляПП-шница
У Вас ще й клімат ,можливо,кращий для помідор.
В нас вологість підвищена і від фітофтори навіть теплиця не спасає.
Колись було більш терпимо.
А ці роки -біда...
ПП-шница• 22 ноября 2020
Ответ дляПацан к успеху шел
Колись було більш терпимо.
А ці роки -біда...
А ви де вирощуєте? Я на Чернігівщині. Не рай для помідорів, чесно кажучи... Останні роки посухи сильні, наче це краще, ніж вологість. А з іншого боку - у липні вже тумани стеляться над городами. Тому фітофтора так, підзадовбує(
Пацан к успеху шел• 23 ноября 2020
Ответ дляПП-шница
У нас по два місяці зливи регулярні вже пара років.
Все весняне пропадає,городи щатоплюються
Вологість повітря завжди дуже висока.
Карпати.
Я город булу садити ,певно,аж в кінці червня.
Раніше -все пропаде
ПП-шница• 23 ноября 2020
Ответ дляПацан к успеху шел
Вологість повітря завжди дуже висока.
Карпати.
Раніше -все пропаде
Співчуваю
В кожного своя біда. В нас навпаки дощів нема, вже криниці попересихали вщент( Дійшло до того, що купуємо воду на приготування їжі, бо із свердловини вона з присмаком, а з посухами присмак посилився. А дивлюся репортажі з вашого краю, де людей топить разом з усім майном і працею - теж душа болить. Якось зараз одні крайнощі(
І виходячи з цих кліматичних викрутасів, однозначно порадити того ж виробника насіння не можна - бо то сохне, то топить, в результаті схожість насіння об´єктивно оцінити дуже важко, бо ніхто не візьметься сказати точно, чому не зійшло чи чому врожай поганий - насіння погане, господарі не господарі, чи погода перекреслює все на світі і диктує свої умови.
автор Садоводница • 23 ноября 2020
Ответ дляПП-шница
Співчуваю
Да, это точно.
У меня один песок на участке, земли вообще нет, завозим камазами. Но дождей тоже нет. Все лето все сухое настолько стояло, колодцы сухие, поливать нечем. Даже кукуруза с подсолнечником не выросли, потому что на них воды не хватало уже. А в песок льешь, вода моментально впиталась и все, нет ее, на солнце через несколько часов на штык лопаты копаешь, а там сухо(((
Растет все только в искусственных клумбах.
ПП-шница• 23 ноября 2020
Ответ дляСадоводница
Да, это точно.
Я вже вирішила відмовитися від посадки кукурудзи. Бо по-перше, я постійно спізнююся зібрати молоді качани, я ж дачниця і дача не за 20-30 км, тому кожного тижня не завжди виходить приїхати. Тому частина врожаю старіє, навіть бондюельні сорти. Ну і той факт, що кукурудза вимоглива до родючості грунтів і вологості. Бо те, що виростає останні 2 сезони - ту то сміх... не варте воно ні грошей на насіння, ні труда. Соняхи в мене тільки декоративні, я їх дууууже люблю, в мене різні-всякі, але буду зменшувати кількість теж через їхню ’ненажерливість’.
Словом, думаю, як оптимізувати посадки, бо є культури, які дешевше купити і не мучитися, ніж вривати здоров´я. Наприклад, білокачанна капуста - саджаю максимум десяток, і то якщо сусідка нав´язує свою розсаду. А то й взагалі не висаджую. Цвітну, броколі, брюсельську - по десятку. То перші 2 родять непогано, а брюсельська теж останні роки ніяк не в´яжеться, викидаю в кінці сезона.
В мене не пісок, але земля супіщана, тож вологість сходить дуже швидко при відсутності дощів. Думаю про крапельне зрошення, але в мене сам город незручно розташований відносно точки роздачі води... треба переносити, теж клопіт...