парИла я парИла• 30 ноября 2020
Дочка хоче піти вчитися на художника
Дочка закінчує 11 клас, планує поступати вчитися на художника, але не навчалася у художній школі чи у студіях образотворчого мистецтва. Малює гарно. Чи є шанси поступити в університет, не маючи професійних вмінь, які мають діти після художньої школи?
Пацаааааааан• 30 ноября 2020
Автор не слушайте вы этих бабок. Европейское образование таки европейское. А наши закостенелые препады застряли ещё в совке.