Дверной_Проем• 22 декабря 2020
Що робити? Ситуація на роботі
Доброго дня. Дівчата, порадьте тактику. Влаштувалась на нову роботу. Жіночий колектив. В обідню перерву дівчата сідають за стіл і кожна виставляє свої лотки з домашньою їжею. І всі своїми виделками їдять з кожного лотка... Не насипаючи в тарілки. Я несу з собою бутерброди. І здаюся всім як та криса, що їсть окремо від всіх. Мене запрошують їсти з ними (також їсти з і всіх лотків чужу їжу), а я до цього не звикла, мені набагато приємніше їсти своє. Я чітко знаю, скільки їжі на день мені потрібно взяти для себе, що я люблю. І вже тиждень мене дістають косими поглядами. Не знаю що робити. Виглядає як проблема, висмоктана з пальця, але впіймала себе на думці, що мене це грузить. І образити дівчат не хочу, і підстроюватись під їх традиції не хочу.
Слепок стопы• 22 декабря 2020
Ответ дляДверной_Проем
приношу кожен раз. і навіть чай та каву на всіх принесла, хоча вони кожна собі пакетики носять. І все одно ’ПОЇЖ’ :)))
Ну тогда просто с улыбкой стойте на своем ’спасибо, у меня свое’
Привыкнут постепенно
ПуФФынка_мисс• 22 декабря 2020
Ответ дляДверной_Проем
тепер вони хочуть вам ’віддячити’ за щедрість)
Дверной_Проем
• 22 декабря 2020
Ответ дляРевнивая жена
Автор, вот я точно такая же. Тоже не удобно есть своё и не делится (ведь бутеров на всех не хватит) , но и со всех тарелок есть это как минимум не гигиенично еще и с малознакомыми людьми, да и тем более во время вспышки эпидемии.
Сама не знаю как быть. Но лучше делайте как считаете вы правильным, при этом вежливо со всеми общаясь.
давайте думати разом :))))) має ж бути якась чарівна фраза щоб більше не чіплялися :)))
ПуФФынка_мисс• 22 декабря 2020
Ответ дляДверной_Проем
а ви давно так працюєте?
Дверной_Проем
• 22 декабря 2020
Ответ дляБлинчик Мой
Это где такой треш, кем работаете?
силова структура
Туфли в чешуе• 22 декабря 2020
І всі своїми виделками їдять з кожного лотка.
это треш, свинство какое-то, а как же карантинные меры?
Блинчик Мой• 22 декабря 2020
Ответ дляДверной_Проем
силова структура
у вас кафе, столовка есть? какие судки 21 век
Добрый Йиннот• 22 декабря 2020
Запам´ятайте прості правила сучасної адекватної людини:
1. Захищати свої особисті межі - добре.
Їжа - то є особистий простір, тому ви не мусите ділитися ні з ким.
2. Розпоряджатися власними ресурсами на власний розсуд - добре.
Ваша їжа - ваш ресурс, тому ви маєте право їсти свої котлетки чи бутерброди усамітнено. Ви не жадібне звірятко, а нормальна адекватна людина.
3. Порушувати чужі кордони, брати чужі ресурси - погано.
Ви не зазіхаєте на чужий обід, тому ви не скоїли жодного морального злочину.
Вас маніпуляціями змушують ділитися обідом - це погано.
Підсумок. Ви не просто можете їсти свою котлетку окремо. Ви мусите це робити. І тільки так, без жодних компромісів чи імітації колективізму.
Вважайте це новим правилом, що тренує вашу впевненість у собі.
Згода?
1. Захищати свої особисті межі - добре.
Згода?
Тут как тут• 22 декабря 2020
Ответ дляДверной_Проем
чарівна фраза ?
неее, с такими ’волшебными ’ она не подействует ... они привыкли с одного корыта
можно издалека начать... типа, а вы знаете, а вот моя бабушка была великосветская герцогиня и брезговала из чужой тарелки есть
или еще можно , каждый раз, когда они сунут ложку в чужой лоток, хвататься за рот, нагибаться и издавать такие звуки : ’ бууууууэээээ, бууууээээ ’
тогда может они поймут, что до герцонинь им как до неба рачки
селючки какие -то , в силовых структурах всегда работают селючки, устроились ’за сало ’
Я_на_кожухе• 22 декабря 2020
Ответ дляЗаведУющая
Небось государственная структура с обедами по часу, потом перекуры и так далее, пока люди сидят в коридоре) Где работать надо, там некогда рассиживаться с лотками.
Да,я в такой структуре работала.Застолье часами,часто с горячительным ,все из общих тарелок своими вилками.Только я и моя коллега-одногодка брезговали,ели только нарезку,собственноручно приготовленные бутербродики,или что-то приготовленное порционно.Потом как самые молодые шли это все пересыпать,мебель расставлять,злых посетителей (и своего отдела,и не своего)принимать. а матерое бабье на веселе к часу дня уходило по домам...
Миледи• 22 декабря 2020
Автор, мне вас жаль, действительно ’ традиция дебильная’ .
Может сказать шо вы например гепатитом А болели и теперь боитесь такого и по привычке не хотите никого заразить.
Это бред конечно оправдываться перед тётками за свою правильную позицию, но с своим уставом в чужой монастырь...(((
Может вам ещё и не оправдываться, что бы как вы говорили не смеялись, быстрее привыкнуть к этой теме. Просто улыбаться и переводить тему вместо ответа.
Если они догадаются, что вы брезгуете, будут злится( может и не покажут сразу)
Ежик Хрюха• 22 декабря 2020
Скажите, что калории считаете, но тогда и конфетами не угощайтесь. Или просто - спасибо, я так не привыкла. Или - девочки. вы готовите, а мне лень. Так что я на скорую руку, бутербродиком...
ИМХОля• 22 декабря 2020
Ответ дляДверной_Проем
я саме так і роблю. а вони кажуть - ’що ти на своїх бутерах сидиш весь день? поїж нормальної іжі’. І так кожен раз.
Блин, фу((( Автор, как я вас понимаю...Что это вообще за треш такой((. Еще и когда в мире с вирусом такая ситуция вдвойне, да и без него тоже... Я вообще не понимаю этой еды из одного корыта, даже в семье, а тут тетки посторонние...Бррр...фу!

После 18• 22 декабря 2020
Ответ дляГидроусилитель руля
У моей бывшей свекрови на работе была дебильная традиция - в свой день рождения именинник накрывает коллегам стол, но не просто стол, а они садились, составляли меню (жаркое, отбивные, котлеты, бутерброды и т.д) и давали это меню имениннику. И вот каждый год она покупала продукты, готовила еду и перла сумки с судками и кастрюлями на работу.
Я никогда не понимала этого бреда. Купи торт, купи фруктов, вина и ок
У мене на роботі (університет) є один відділ, де по черзі кожного дня такі сумки пруть і обідають - з салатами, голубцями, варениками і т.д.
Дверной_Проем
• 22 декабря 2020
Ответ дляИМХОля

отож, я і за своїми дітьми ніколи не доїдала :))) а тут буду грістися в чужих лотках...
ИМХОля• 22 декабря 2020
Ответ дляДверной_Проем
ні, дуже незвична установа. ніхто ніде не стоїть і не очікує.
Может, наоборот так сделать чтобы они сами не предлагали? Ну, вавку нарисовать, типа герпес, может быть дойдет??
Эскиз бесконечности• 22 декабря 2020
Ответ дляДверной_Проем
А чим бутерброди гірші за кашу? І знов таки - от візьму я собі наприклад кашу з котлетою :))) Мені це потрібно ставити на спільний стіл і казати ’пригощайтесь’? дівчата саме так і роблять
нет ,для себя .Я не писала ,что со всеми делиться .Это для себя
Дверной_Проем
• 22 декабря 2020
Ответ дляИМХОля
оооо доречі, одна з них з вавкою під носом була.
Эскиз бесконечности• 22 декабря 2020
Ответ дляДверной_Проем
Грушки-яблочки• 22 декабря 2020
Автор, у нас такая же ситуация на работе. Но я там работаю уже 20 лет . И мы находимся на работе сутки. Так вот , я не могу есть с общих лоточков, не могу и всё. Люди тем более все разные, одни чистоплотные, а другие и руки после туалета не моют. Я уже привыкла и меня это вообще не напрягает, сажусь вместе со всеми, но ем свою еду из своих судочков, кому хочется моей еды- без проблем угощу, отсылаю. Что про меня говорили или говорят, мне насрать. Да и народ вроде уже и привык , что я так ем. Ну не могу с одной тарелки, до рвоты доходило. Так, что садитесь со всеми, болтайте, улыбайтесь, но кушаете из своей посуды.
Добрый Йиннот• 22 декабря 2020
Хочете чарівних фраз?
Ні. Не з того починаєте.
Починати треба з внутрішнього діалогу та встановлення ДЛЯ СЕБЕ певних правил.
Чи добиратимете ви фрази, коли, наприклад, безхатько запропонує вам доїсти його бутерброд чи розпити с ним залишок горілки за компанію?
Ваша свідомість рефлекторно видасть ’ні’.
І це ’ні’ буде категоричним.
Чому? Тому що у вас сформована впевненість у небажанні доїдати безхатченків обід, це нонсенс для вашої свідомості.
Для мене, наприклад, колективне длубання у чужих тарілках - нонсенс.
І я дію навпаки: не слова добираю, а починаю атакувати.
- Ви так на мене дивитесь, наче бажання їсти свій обід - то є щось пагане!!!!
- Але в нас заведено інше...
- А мене привчили до іншого. І я ще в жодній організації не бачила таких дивних правил. Смачного, колеги.
Ні. Не з того починаєте.
І це ’ні’ буде категоричним.
- Але в нас заведено інше...
ИМХОля• 22 декабря 2020
Ответ дляДверной_Проем

Жесть!!!! Блин, ну что за люди такие... Это по мимо заразы, я еще и не ем много и мне невкусно когда другие готовят..А у вас там прям барак какой-то....Не знаю, как вам разрулить...Разве что сказать что привыкли к такому рациону и приносить конфеты, и приходить пить чай к ним, может отстанут...
Ответ дляИМХОля

тут темы как почитаешь, то минет таксисту сделала, то с сантехником пооралилась, а потом после них вилки облизывать.
Едимнаморе• 22 декабря 2020
Ответ дляДверной_Проем
Ну бумаю привыкну, у нас одна девочка вобще не ела, только кофе в течение дня, тоже её постоянно спрашивали и тд, ниче такого
Дверной_Проем
• 22 декабря 2020
Ответ дляДобрый Йиннот
Хочете чарівних фраз?
Ні. Не з того починаєте.
І це ’ні’ буде категоричним.
- Але в нас заведено інше...
Ні. Не з того починаєте.
І це ’ні’ буде категоричним.
- Але в нас заведено інше...
це вже буде конфлікт. а я цього не хочу, мені з цими дівчатами ще працювати. да і люди вони непогані, просто з іншої культури.