Та легко!• 17 января 2021
Яку з цих книжок вже читали? А є ті, хто прочитав вже всі три?
3 цитати, після яких ви захочете прочитати ці книжки
⠀
Можна довго розповідати про ту чи іншу книжку, але нічого не охарактеризує твір краще, ніж влучна цитата. Сьогодні обирали для вас три сильні цитати з книжок сучасних українських авторів. Читайте і обирайте, з якою книжкою проживете два зимові місяці
«"Я змішаю твою кров із вугіллям". Зрозуміти український Схід» Олександр Михед
Радянський пломбір коштує не двадцять дві копійки, його ціна — ГУЛАГ і неіснування. (Олена Стяжкіна)
«Пальці поміж піском» Степан Процюк
Близько десятка озброєних людей оточували його. Микола ще помітив, що вони були подібні до лісорубів. Хтось, для людського ока, тримав у руках бензопилу. Але то були чекісти. То були не лісоруби, а людоруби…
«Точка неповернення» Дмитро Вербич
Він поставив собі за мету не просто протирати штани під обстрілами, вартуючи позицію, а максимально навчитись військового ремесла в досвідчених бійців, прокачати скіли, так би мовити. А Яшка справляв враження непересічного вояки. Цей хлопець ніби вмів бувати одночасно в кількох місцях. І коригував вогонь, і спостерігав, і розвідував.
⠀
«Пальці поміж піском» Степан Процюк
«Точка неповернення» Дмитро Вербич
Забыла что?• 17 января 2021
Не читаю такое, книги явно политизированы, интереса для меня не представляют
ПИПИКНУТАЯ• 17 января 2021
Я люблю читати, але зараз і так багато негативу навколо. Тому я перечислене Вами в иемі не читатиму точно. Краще надам перевагу легкій книжці про пригоди чи навіть любов. Хепі енд завжди в моді.
Та легко!
• 17 января 2021
Ответ длямесяцкие
И так полно негатива вокруг. Зачем еще таким чтивом грузить себя?
Где негатив? Вербич вообще читается за два дня.Отличнейшая вещь.
месяцкие• 17 января 2021
Ответ дляТа легко!
Читайте на здоровье.
Лично я не люблю военную тематику, еще и с политическим уклоном.