19 января 2021

Я - просто погана господиня. Ніколи це не зміниться мабуть

В мене бувають крайності: коли я все прибираю і чищу як не нормальна. Але такі часи вже минули
В хаті відверто срач. Ну тільки посуд мию, пишесошу кожен день і сміття вчасно виношу.
В шухлядах бардак настає вже через 3-5 днів
І я так і не прибираю то
В тумбочках на кухні жесть (
В холодильнику жесть
Готую ні до чого і толком не вмію і ніколи не навчусь смачно готувати
А так мріяла навчитись смачно готувати щоб вдома завжди смачно пахло і наготовлено було..і нічо з того нема
Навіть одяг випрати нормально не вмію речі псую всі
Як часто ви готуєте? Як ви стали супер господинькою?)
Який у вас графік? Наприклад може а якісь дні чітко готування , в якісь прибирання , в якісь прання
Ванну я мию раз мабуть в 2 місяці
Крани і стан дзеркала , думаю розумієте
Я так то все повільно чомусь роблю((
Розкажіть як ви даєте собі раду з домашніми справами бо я якась пропаща(
автор Кукусики 19 января 2021
І розкажіть про страви які готуєте найчастіше
Буду дуже вдячна кожній з вас
Вытворунка 19 января 2021
Может это не Ваше? Стоит заняться тем, что любите?
Магиня 19 января 2021
Ну и забейте. Вам с этим жить, а не кому-то.
автор Кукусики 19 января 2021
Ответ дляВытворунка
Может это не Ваше? Стоит заняться тем, что любите?
Моє не моє нема такого
Це елементарні речі які повинні бути зроблені
Це не щось таке типу хоббі
Хочеш робиш а хочеш - ні
Таки в курсе 19 января 2021
Боже така драма
Найміть прибиральницю
Та опануйте італійську кухню
Готуйте раз в місяць та заморожуйте
мадам Везувий 19 января 2021
Я - хозяйка ужас, но никто не жалуется. Вы работаете?
Таки в курсе 19 января 2021
Ответ дляКукусики
Моє не моє нема такого
Це елементарні речі які повинні бути зроблені
Це не щось таке типу хоббі
Хочеш робиш а хочеш - ні
Та ні, не повинні
автор Кукусики 19 января 2021
Ответ дляТаки в курсе
Боже така драма
Найміть прибиральницю
Та опануйте італійську кухню
Готуйте раз в місяць та заморожуйте
Нема грошей на прибиральницю)))
Італійська кухня потім привіт гастрит може бути))
все по ГОСТу! 19 января 2021
Ви просто перевтомились мабуть.
Таки в курсе 19 января 2021
Ответ дляКукусики
Нема грошей на прибиральницю)))
Італійська кухня потім привіт гастрит може бути))
Без грошей то не діло.
А ви що, хворієте на жкт?
Ну купіть собі пароварку и паруйте там собі м‘ясо:)
Принцепесочка 19 января 2021
У меня с уборкой еще хуже дела - я ее очень редко делаю. Еда - самые элементарные блюда готовлю, а если есть вдохновение и время, то могу что-то сладкое приготовить.

И вообще у меня практически все домашние дела (кроме простых блюд) по вдохновению, иначе не могу себя заставить.
Меряно-перемеряно 19 января 2021
Ответ дляКукусики
Нема грошей на прибиральницю)))
Італійська кухня потім привіт гастрит може бути))
Ну смотря на итальянцев( какая у них кожа , в частности лица), как известно,если проблемы с жкт, то все проявляется на лице, то все прекрасно. Или вы думаете они только спагетти и пицу едят?!
все по ГОСТу! 19 января 2021
Я би прибирала все життя, тільки щоб не готувати, теж не люблю цю справу. Шукаю максимально прості рецепти, найчастіше в тіктоці, ніби смачно виходить
Некомильфо 19 января 2021
Може Ви гроші непогані заробляєте? То того і достатньо.
Трынди-брынди 19 января 2021
прибирання раз в тиждеть, пилесос вручіть чоловіку, їжа раз в три дні.
автор Кукусики 19 января 2021
Ответ дляНекомильфо
Може Ви гроші непогані заробляєте? То того і достатньо.
Я - ніщєброд який не заробляє нічого
Я роботи знайти не можу
А всі свої мрії викинула в смітник не вірячи більше що коли не будь вони здійсняться
Я нічого собі дозволити не моду в тому житті
Я 0.
автор Кукусики 19 января 2021
Ответ дляТрынди-брынди
прибирання раз в тиждеть, пилесос вручіть чоловіку, їжа раз в три дні.
Нема чоловіка ..
Трынди-брынди 19 января 2021
Ответ дляКукусики
Нема чоловіка ..
так для кого ви виготовлювати збираєтесь? І хто срач розводить?
Таки в курсе 19 января 2021
Ответ дляКукусики
Я - ніщєброд який не заробляє нічого
Я роботи знайти не можу
А всі свої мрії викинула в смітник не вірячи більше що коли не будь вони здійсняться
Я нічого собі дозволити не моду в тому житті
Я 0.
Так вам вообще не о готовке и грязной ванне надо печалиться..
Вытворунка 19 января 2021
Ответ дляКукусики
Я - ніщєброд який не заробляє нічого
Я роботи знайти не можу
А всі свої мрії викинула в смітник не вірячи більше що коли не будь вони здійсняться
Я нічого собі дозволити не моду в тому житті
Я 0.
Тогда зачем Вам тратить время на готовку? Ищите работу. А готовить можно простые блюда в духовке: котлеты, жаркое, просто картошку, каши варить, раз в неделю или две сварить суп или борщ.
vihola 19 января 2021
Ответ дляКукусики
Нема чоловіка ..
У вас депресія. Тому прибирати не хочеться.
Треба починати з прибирання, потім себе в порядок привести, потім виходити на вулицю, в люди. Шукати роботу, потім чоловіка. Ну а як інакше?
Нема іншого виходу. Хіба сидіти, плакати і остаточно загнутись.
Да Щас же 19 января 2021
Шикарный пост
Таки в курсе 19 января 2021
Ответ дляКукусики
Нема чоловіка ..
Тиць пиздиць
Кому куховарити збираєтесь?
Дедуськина бабуська 19 января 2021
Готовлю,когда СОВСЕМ ВСЕ ЗАКОНЧИЛОСЬ) Порядок в ящиках навожу под настроение,раз в пятилетку.Пылесошу временами,пару раз в месяц,бывает,чаще. Даже посуду бывает в падлу мыть.Особенно грустно,когда и мужу впадлу) Радует,что его не злит это засранство)
Ванну,бывает,мою.Когда злит ее вид.Но я стрессоустойчивая)
Готовить меня учил гугл) Мой критерий - похоже на еду- уже хорошо)) Но да,если прям и первое у меня готово,и второе,та еще и пирожок испекла - прям настроение повышается.
Короче,люблю чисто и вкусно,а убирать и готовить не люблю)
Губной рояль 19 января 2021
Чтобы все время было наготовлено, это каждый день поход в магазин 300-400 грн и половина в мусор ((( готовить надо по мере того, как хочется есть, а не лишь бы полные кастрюли, тем более для одного человека
Таки в курсе 19 января 2021
Ответ дляГубной рояль
Чтобы все время было наготовлено, это каждый день поход в магазин 300-400 грн и половина в мусор ((( готовить надо по мере того, как хочется есть, а не лишь бы полные кастрюли, тем более для одного человека
Ващет есть морозилка
А у нас макарошки 19 января 2021
Ответ длявсе по ГОСТу!
Я би прибирала все життя, тільки щоб не готувати, теж не люблю цю справу. Шукаю максимально прості рецепти, найчастіше в тіктоці, ніби смачно виходить
підтримую)
А у нас макарошки 19 января 2021
Ответ дляКукусики
Я - ніщєброд який не заробляє нічого
Я роботи знайти не можу
А всі свої мрії викинула в смітник не вірячи більше що коли не будь вони здійсняться
Я нічого собі дозволити не моду в тому житті
Я 0.
а хто ви по гороскопу?
vihola 19 января 2021
Ответ дляТрынди-брынди
так для кого ви виготовлювати збираєтесь? І хто срач розводить?
Ще цікаво хто в шухлядах і тумбочках робить бардак. В самотньої жінки до тумбочок можна роками не підходити, як в музеї.
Ноу коммент 19 января 2021
у меня генералит помошница
я по мелочи тоже убираюсь, но ее генералки выручают и очень.
в шухлядках все сложено очень аккуратно + много контейнеров поастиковых для сортировки.

готовлю самые простые блюда и на пару дней. Затовки делаю.
не напрягаю себя.