Ще з цiкавого За скільки процедур лазера ви позбавилися волосся? +13 Спите на спине, чтоб не было заломов? +41 Как вы ухаживаете за собой? +47 Кто клеил тейпы на межбровку. Такой способ поможет? +48 Для вас это красивый типаж внешности? +42 Що б Ви зробили, якщо б вам зробили зовсім не таку стрижку як ви просили? +39 Мои кудри на пояс от халата :) +25 Хто робив лазерну епіляцію зайдіть будь-ласка +14 Натуральне волосся - автоматично не яскрава жінка? +28 Сколько сантиметров у вас талия? +82
Популярные вопросы! Сегодня Вчера 7 дней 30 дней Чому у украінців така доля?8+1778 Не встигаю за цінами6+1726 Сміливість чи дурість?5+1405 Как бежать в сзч ?4+1154 Той, хто у 2019 голосував за Зеленського, ви зрозуміли що зробили помилку?4+924 Видели уже? Мобилизовывают инвалидов. Разрешил суд3+833 Через 4 роки я зрозуміла що більше не чекаю свого чоловіка3+803 ещё
Сейчас читают! Через 4 роки я зрозуміла що більше не чекаю свого чоловіка3+563 Это просто раз....б,интервью Холоденко+511 Как бежать в сзч ?4+394 Видели уже? Мобилизовывают инвалидов. Разрешил суд3+373 Сніданок на схудненні 162+362 Не встигаю за цінами6+346 На Миколаївщині військовослужбовець розстріляв двох побратимів2+302