Лагшмивара• 03 февраля 2021
Как вы согласились на тату у своих детей?В каком их возрасте?
Сыну 16, очень хочет сделать, прям мечта у него, а я против. Не знаю, что и делать.
ДолькиКабана• 03 февраля 2021
Ответ дляБлoшка-матрешка
если поискать, можно найти фото плоховыведенных
так что чушь говорите вы
идите набейте себе на лбу пару бабочек, чтоб соответствовать
так что чушь говорите вы
Я в реальности видела выведеные татуировки а не на картинках, попасть к нормальному мастеру нужно что бы убрать без шрамов, так что хамить не обязательно.
Спасатель Малибу• 03 февраля 2021
Ответ дляНагайна
У подруги дочь ооочень хотела,в 18 сделала от запястья до локтя, покрыв всю кожу. Страшновастенько, но ладно. Ходила довольная, пока не устроилась на работу своей мечты. И тут сюрприз: руководство фирмы попросило или убрать тату или мы с вами прощаемся. Удалила. Уже лет 5 -6 прошло, не жалеет, говорит, что карьера и зарплата того стоили.
Зачем было удалять? Это легко решается одеждой с длинным рукавом в офисе. Собственно, деловая одежда и не приемлет короткий рукав. А то, что не на видимых частях тела, руководства не касается.
mashabukasha• 03 февраля 2021
Моей дочке в 15 лет захотелось. Я не против. Сама очень долго мечтаю о татухе. Договорились что не на видном месте можно.
Олька Модниця• 03 февраля 2021
Ответ дляЕтитьская богомышь
В разы опаснее люди с таким мнением
Я не стою з транспорантами біля тату салонів. Не відмовляю клієнтів.
Але для моєї сім´ї це недопустимо.
Фокус-Покус• 03 февраля 2021
Ответ дляОлька Модниця
Але для моєї сім´ї це недопустимо.
тиран і диктатор)
Олька Модниця• 03 февраля 2021
Ответ дляФокус-Покус
тиран і диктатор)
Помиляєтесь.
Я нічого не забороняю. Але від осинки не народжуються апельсинки
Фокус-Покус• 03 февраля 2021
Ответ дляОлька Модниця
Помиляєтесь.
то звісно, але ваша дитина буде просто боятись зробити щось не таке, щось неприпустиме з вашої точки зору, я не вважаю, що це добре
Олька Модниця• 03 февраля 2021
Ответ дляФокус-Покус
Тобто своїм дітям ви дозволяєте наркотики, алкоголь, цигарки, секс, кражі? Щоб ваша дитина не боялась зробити щось неприпустиме з вашої точки зору?
Фокус-Покус• 03 февраля 2021
Ответ дляОлька Модниця
я звісно вибачаюсь - але що спільного у всьому вами перерахованому і тату? якщо є тату - то людина сміття для суспільства? злодій? хвора людина?
ви нормальна?
Спасатель Малибу• 03 февраля 2021
Ответ дляФокус-Покус
ви нормальна?
Она - сектантка, из тех, что ходят в платочке носочках и длинной юбке. Не стоит спорить, это люди, живущие в другой реальности.
Фокус-Покус• 03 февраля 2021
Ответ дляОлька Модниця
взагалі, у вас якісь дивні поняття
невже людина з тату - це маргінал за замовчуванням? або якщо зробив тату - то зразу пішов красти, пити або на панель?
що це у вас за логіка така чудернацька?
невже людина з тату - це маргінал за замовчуванням? або якщо зробив тату - то зразу пішов красти, пити або на панель? що це у вас за логіка така чудернацька?
Фокус-Покус• 03 февраля 2021
Ответ дляСпасатель Малибу
а, тоді зрозуміло
Олька Модниця• 03 февраля 2021
Ответ дляФокус-Покус
ви нормальна?
Якщо дитина в 14 років живе статевим життям, це якось шкодить оточуючим?
Фокус-Покус• 03 февраля 2021
Ответ дляОлька Модниця
а це як пов´язано з тату?
Олька Модниця• 03 февраля 2021
Ответ дляСпасатель Малибу
В платочці не ходжу, в носочках не ходжу, довжина спідниць різна.
Спасатель Малибу• 03 февраля 2021
Ответ дляОлька Модниця
Вы когда-то писали о себе, так что неважно, в чем вы ходите, суть не меняется. Просто эти темы не для вас.
Олька Модниця• 03 февраля 2021
Ответ дляФокус-Покус
взагалі, у вас якісь дивні поняття
що це у вас за логіка така чудернацька?
Я десь говорила про маргіналів?
Просто в кожній сім´ї свої поняття норм. В кожній сім´ї свої обмеження. Чому ваші обмеження - це нормально. А інші - це тиранія?
Фокус-Покус• 03 февраля 2021
Ответ дляОлька Модниця
а на сектантку нічого не заперечили
Олька Модниця• 03 февраля 2021
Ответ дляФокус-Покус
а на сектантку нічого не заперечили
Я вірю в Бога і намагаюсь виконувати всі заповіді (і про відсутність тату також), якщо це для Вас сектантство - то без проблем.
Фокус-Покус• 03 февраля 2021
Ответ дляОлька Модниця
Я десь говорила про маргіналів?
тому що будь-які обмеження - тиранія
а у вас ще якісь дивні, нічим не обумовлені, і не логічні
навіть якщо ви у секті - на здоров´ячко, але нащо інших осуджувати? за тату - сміх та й годі) вже тату приплели до смертних гріхів
Олька Модниця• 03 февраля 2021
Ответ дляФокус-Покус
тому що будь-які обмеження - тиранія
Тоді і обмеження дітей в доступі до алкоголю, наркотиків, цигарок, сексу - це тиранія.
Тоді кожні нормальні батьки - тирани.
Фокус-Покус• 03 февраля 2021
Ответ дляОлька Модниця
а де у біблейских заповідях про тату? число звіра? але це зовсім про інше
так, сектантство - це нав´язування своїх забобонів іншим
у вашій голові вселенський хаос
Фокус-Покус• 03 февраля 2021
Ответ дляОлька Модниця
Тоді кожні нормальні батьки - тирани.
я ще раз вас питаю: як пов´язане все вами перераховане і тату?
Фокус-Покус• 03 февраля 2021
зрозуміло одне, сперечатись з фанатиком - собі дорожче
і не забувайте заповідь - не суди, да не судим будешь! християнка ви наша
Сижуревувшоке• 03 февраля 2021
Ответ дляФокус-Покус
Нахамили от души. Полегчало?
Олька Модниця• 03 февраля 2021
Ответ дляФокус-Покус
Шкодить людині.
Олька Модниця• 03 февраля 2021
Ответ дляФокус-Покус
Не дозволяти своїй дитині - це осуд?
А що тоді, що мені тут навішали ярлики і сектанка, фанатичка, тиран - це не осуд?
Фокус-Покус• 03 февраля 2021
Ответ дляСижуревувшоке
Нахамили от души. Полегчало?
нахамила? боже упаси
Фокус-Покус• 03 февраля 2021
Ответ дляОлька Модниця
Не дозволяти своїй дитині - це осуд?
ви отримали рівно те, з чим прийшли