Подумывающая• 09 февраля 2021

Продаж будинку під Києвом

Дівчата, доброго вечора.Потрібна порада:планую продавати будинок під Києвом. На яких сайтах подавати об´яву?Олх і лун?Якщо в кого є досвід,поділіться будь ласка
пышка_мышка• 09 февраля 2021
Найбільше переглядів, зазвичай, на ОЛХ. Але обов´язково розміщати і на спеціалізованих сайтах. Можна деталі по будинку?

автор Подумывающая • 09 февраля 2021
Дякую.Будинок з землею.9 соток.Під ремонт,72року побудови.Козин,центр села.Газ,світло,каналізація.Будинок мій,там жила мама.На жаль ,1лютого померла.Будинок мені не потрібен.Буду десь після 40днів виславляти на продаж.Якщо цікаво,забийте інформацію про Козин відносно інфраструктури.
ЯяяКакаджамбо• 09 февраля 2021
Ответ дляТихомандражная
Кто ж его купит до 6 месяцев, может еще наследники объявятся..
автор Подумывающая • 09 февраля 2021
Я власниця будинку по документам.
Цветов Мне срочно• 09 февраля 2021
Ответ дляТихомандражная
Я власниця будинку по документам.
Повесьте табличку на самом доме, местные должны клюнуть.
Коренная киевлянка• 09 февраля 2021
дом риа юа хорош
Танцепесенная• 09 февраля 2021
Чому під ремонт? Жити можна? Ціну вже хоч приблизно знаєте?
палка-копалка• 09 февраля 2021
Фото есть? За сколько продаете?
natadr• 09 февраля 2021
Автор, дайте фото дома и цену

автор Подумывающая • 09 февраля 2021
Ответ дляТанцепесенная
Жити можна,але кажу чесно ,що під ремонт.Він міцний,теплий.Чотири кімнати,кухня,ванна,туалет,котельня.Ціну поки визначаю. будівлі господарські:кухня,погреб,гараж.
Пупс• 09 февраля 2021
За скольео думаете продать?
автор Подумывающая • 09 февраля 2021
Дівчата,фото нема.Я ще не готувала на продаж.Ціну визначаю.
автор Подумывающая • 09 февраля 2021
Мене цікавить більше де давати об´яви та чи брати ріелтора.
Танцепесенная• 09 февраля 2021
я вам як потенційний покупець кажу, не вірю ріелторам, тому буду шукати хто сам продає, так ціна менша і можна торгуватися.
автор Подумывающая • 09 февраля 2021
Може Ви і праві.Мені порахували недавно вартість ремонту всього дому,паркану із заміною електрики та інше,то сказали 20тис у.е.Думала зробити ремонт та здавати.Ціна оренди в Козині 12-15тисяч.Але ,поки мама лежала в клініці,то я будинок здавала сім´ї з дітьми...Більше в орендний бізнес не граюся.Так що буду продавати
Зубачистка• 09 февраля 2021
Ответ дляТихомандражная
Сколько км до старообуховской трассы?
Ул Соловяненко?
Цену напишите - не менее чем..
автор Подумывающая • 09 февраля 2021
Так.Вулиця Соловяненка.Ціна не менше 80 тис у.е. До траси мабуть хвилин 10пішки.До школи,Фори,центру села теж хвилин 10.До пляжу хвилин 15.Вихід до озера з лебедями.Дім знаходиться в провулку.Асфальт під будинок.
КвартираЧья• 09 февраля 2021
Автор, ми теж продаємо будинок + 63 сотки землі.Раджу в першу чергу олх, там переглядів і дзвінків найбільше.Ще безкоштовно можна розмістити на домік, кантрі, дом.ріа, безплатна.Раджу шукати також місцеві сайти з оголошеннями.У нас нерухомість в макарівському районі, розміщуємо ще і на сайті Макарова.
автор Подумывающая • 09 февраля 2021
Ответ дляКвартираЧья
Дякую)

ЖенаАйтишнеГа• 09 февраля 2021
Ответ дляТихомандражная
Брать риелтора
aiKasha• 09 февраля 2021
Автор, напишите мне в личку, пожалуйста. Мы ищем варианты