Кто крайний?• 10 февраля 2021
Син розбив однокласнику окуляри...
Така ситуація: мій син вирішив зробити "пранк", як він каже. Залізти в шафу в класі і налякати того, хто перший зайде. При цьому був присутній хлопчик, який з силою закрив двері шафи, прищемивши пальці мого сина. Він вибіг з шафи і вдарив хлопчика ( дав здачу), з того впали окуляри і зламались.
Хочу запитати вашої думки - на моєму місці ви б відшкодувати вартість окулярів або їх ремонту?
Солнечный зайчик• 10 февраля 2021
Да, прищемить пальцы парень мог случайно, а вот ударить в ответ, это уже умышленно.
Добрый Жук• 10 февраля 2021
Да. А сыну объяснить, что нельзя залазить в шкаф(его безопасность прежде всего), нельзя пугать других (реакция может быть разной). По факту - ваш виноват.
Неугомонная• 10 февраля 2021
Ответ дляДетсадовский полицейский
Ремонт да, новые не знаю
Не все оправы подлежат ремонту.
Жабры жабы• 10 февраля 2021
прям сломал или линзы разбил? заменить линзы в таком случае, оправу не покупать
Кто крайний?
• 10 февраля 2021
Ответ дляИзЮмрудная
З силою зачинив - слова Вашого сина у своє виправдання?
В деякій мірі так, але він визнає, що вчинив неправильно, вдаривши однокласника і шкодує про це.
ИзЮмрудная• 10 февраля 2021
Ответ дляКто крайний?
По совісті поступіть
Я б оплатила
Диверсификация• 10 февраля 2021
Ответ дляКто крайний?
Он признает, а вы?
Неугомонная• 10 февраля 2021
Ответ дляКто крайний?
Ну так в чем тогда вопрос от вас?
Кто крайний?
• 10 февраля 2021
Ответ дляДиверсификация
Он признает, а вы?
Так, звичайно, я визнаю вину свого сина.