Радикальная• 13 февраля 2021
Питання про зубнну коронку
Поставила коронку на кутній зубі десь 12 років тому. Весь цей час вона мене не турбувала. Але теер відчуваю, що на її місці послена чутливість. У спокійному стані ледь-ледь відчутно, а от коли їм, то більше. Я звичайно до лікаря піду. Але чому так? там ж канали запломбовані, нерву немає. Розкажіть, у кото стоять коронки, як вам їх міняють?
Стекловыжималка• 13 февраля 2021
Воспаление в десне может быть. Или опущение десен и пища тревожит соседний живой зубик.
Радикальная
• 13 февраля 2021
Ответ длясама себе прекрасная
Время вышло .коронка какая?
металокераміка здається
Радикальная
• 13 февраля 2021
Ответ длясама себе прекрасная
Время вышло .коронка какая?
напевно, вийшло. якраз недавно думала, що вона вже у мене стільки часу) добре зробена мабуть)
сама себе прекрасная• 13 февраля 2021
Ответ дляРадикальная
металокераміка здається
Не должно
У меня 20 стоят.может воспаление какое то .содой и не горячей водой прополощите.
Радикальная
• 13 февраля 2021
Ответ длясама себе прекрасная
Не должно
ого! насправді не знаю, яка саме. По кольору трохи відрізняється від натуральних. Ну а по ціні на ті часи, ам’ятаю, що була з дорожчих. Тому вирішила. що це таки металокераміка
Схема сыра• 13 февраля 2021
Ответ дляРадикальная
Дорожча - була б безметал..
БезВзяток• 13 февраля 2021
Ответ дляСхема сыра
Дорожча - була б безметал..
20 лет назад вряд ли ставили безметалл
Схема сыра• 13 февраля 2021
Ответ дляБезВзяток
20 лет назад вряд ли ставили безметалл
Точно ставили.