Смячиком• 15 февраля 2021

Египет на майские, посоветуйте недорогй но классный отель с рифом

2+2. Спасибо.
Бутылка Кифира• 15 февраля 2021
Травневі вихідні і недорого не сумісні поняття.
Вік дітей? Хургада чи Шарм? Аквапарк потрібен чи ні?

автор Смячиком • 15 февраля 2021
Ответ дляБутылка Кифира
Ну це як на мене оптимальний час для Єгипту тому всього тиждень, але в цей час.
автор Смячиком • 15 февраля 2021
Ответ дляБутылка Кифира
8 і 11 р, аквапарк це плюс, але не обов´язкова умова, хочемо рибок побачити.
Бутылка Кифира• 15 февраля 2021
Ответ дляСмячиком
Оптимальний час не лише для Вас, а і для тисяч українців. Довгі вихідні автоматично означають вищий попит і ціну.
Визначтесь з курортом) далі чи потрібен захід з берега, аквапарк. Шарм в більшості це снорклінг з понтону.
Діти вільно плавають?
Укуси меня• 15 февраля 2021
не знаю границы вашего недорого..посмотрите сеть отелей Шамлилион или Альбатрос
СиренаФеоктистовна• 15 февраля 2021
Для нас всегда риф главное, а это Шарм. Из последних понравился Nubian Village 5*. И риф и горки и питание хорошее
Умничка-помощничка• 15 февраля 2021
Амфора
автор Смячиком • 15 февраля 2021
Ответ дляБутылка Кифира
Діти вільно плавають?
Хочеться гарного моря, риф з рибками, еккурсія якщо Шарм то в Каїр, Хургада-Луксор. Ми вперше, хочеться по максимуму побачити, ми їдемо за враженнями. Діти один плаває добре, мала з жилетом.
Бутылка Кифира• 15 февраля 2021
Ответ дляСиренаФеоктистовна
Одразу напишіть, що це Набк. З вітром і хвилями біля понтону. Понтон зачинено як мінімум до обіду. Дитина з жилетом з такого понтону точно плавати не буде. Лише біля берега трохи в лагуні.
Автор подивіться Sultan Gardens, Sunrise Diamond Beach.

автор Смячиком • 15 февраля 2021
Ответ дляБутылка Кифира
Дякую!
Бутылка Кифира• 15 февраля 2021
По темі, йдіть до турагента або на сайті туроператора вбийте у пошуку Впше обмеження по ціні. Подивитися пропозиції. Читайте відгуки на тріпедвайзері.
Вам треба для меншої дитини захід з берега. В Шармі таких готелів мало. А в Хургаді не така краса підводного світу.
...аяприкольная• 15 февраля 2021
Ответ дляБутылка Кифира
Султан и Санрайз - это классные, но далеко не ’недорогие’ отели.
автор Смячиком • 15 февраля 2021
Ответ для...аяприкольная
Подивилась ціни, не дешеві..
...аяприкольная• 15 февраля 2021
Ответ дляСмячиком
Подивилась ціни, не дешеві..
Я взагалі не розумію, як можна їх радити при проханні про недорогий готель. Це одні з найдорожчих готелів у Шармі. Подивіться Альбатрос Аква Блу 4* - він теж ані трохи недешевий, але орієнтований на сімейний відпочинок, і у ньому часто склад 2+2 виходить відносно вигідно у порівнянні з іншими готелями. Ваші діти будуть у захваті від аквапарку на його території.
Раздражевская• 16 февраля 2021
Ответ дляСмячиком
Риф оазис подороже, фараана риф дешевле, есть и понтон, и заход.
автор Смячиком • 17 февраля 2021
Ответ дляРаздражевская
Дякую!
Снежнакомка• 17 февраля 2021
Не понимаю я этого восторга от Султана совсем, были в августе, я очень разочарована, подниматься от пляжа да номера по крутому подьему и далеко, автобуси ходит нечасто и не по расписанию, еда вся однотипная, манго было всего один раз, креветки один раз, один ресторан, много локаций на территории были закрыты или ремонтировались, бары как то странно работали по часам, некоторые, были закрыты, горка работала два часа до обеда и два часа после
Вообщем не понимаю я диких восторгов от него и такого ценика
Да чай и кофе в ресторане, в бумажных стаканах, берёшь в руки стакан а он с кипятком складывается у тебя в руках ((
Снежнакомка• 17 февраля 2021
Да ещё и Мороженое, искусственное какое-то, когда растает как молочная вода с красителем((