Сосулька• 25 февраля 2021
Як врятувати борщ? Чим пофарбувати?
Вирішила зварити сьогодні, в процесі виявила, що немає червоного буряка. Чим його пофарбувати, може продається сік буряковий? Підскажіть, будь ласка?
Форточка с диоптриями• 25 февраля 2021
Ответ дляАноним НаВсеГда
Є столовий буряк різних сортів, а про салатний і світлий борщовий ( можливо світлий кормовий?) я перший раз чую. Так само, як і про чорнильний. Це який?
І я перший раз.
41 рік мені
Тушь для2го класса• 25 февраля 2021
Ответ дляСосулька
Так, прийдеться.
Я тертий буряк жалкую в сотейнику, саме для кольору. Це швидко.
Форточка с диоптриями• 25 февраля 2021
Ответ дляАноним НаВсеГда
В чому різниця між борщем без буряка і капустняком?
Капустняк з квашеної капусти варять
Сосулька
• 25 февраля 2021
Ответ дляБорисфенка
Капусняк варять з кислої капусти і пшона, а борщ - з свіжої капусти і купи інших овочів, без крупи.
В нас варять капустняк - зі свіжої.
Безимени890123• 25 февраля 2021
Ответ дляАноним НаВсеГда
Буряк не може бути з кислинкою. Можливо, коли бабуся його квасила додавала оцет.
Ніякого оцту! Буряк складали в діжечки і заливали розсолом,таким,як на квашені огірки. Під дією молочнокислих бактерій ті бурячки сквашувалися,як огірки або капуста,і потім додавалися в борщ для кислоти.
Сосулька
• 25 февраля 2021
Ответ дляАноним НаВсеГда
Ні, природній процес.
Сосулька
• 25 февраля 2021
Ответ дляФорточка с диоптриями
Капустняк з квашеної капусти варять
Не скрізь
Борисфенка• 25 февраля 2021
Ответ дляСосулька
В нас варять капустняк - зі свіжої.
Можна і з свіжої, але він все одно інший. Там головне гарне м´ясо і трошки пшона.
ТигрЛьвович• 25 февраля 2021
Ответ дляБорисфенка
Для себе я б його також не готувала, лінь. Стейк значно краща страва
Согласна на все 100!
Аноним НаВсеГда• 25 февраля 2021
Ответ дляПоследний вагон
Капустняк вариться с квашеной капустой. И капустняк это не всегда суп.
Щи основная составляющая капуста.
А що таке капустняк? Суп з переважно квашеною капустою, з додаванням інших інгрідієнтів. Те , що зварила автор більше нагадує капустняк ніж борщ.
Безимени890123• 25 февраля 2021
Ответ дляФорточка с диоптриями
І я перший раз.
41 рік мені
Кормовий - то окрема тема. А це два різні види. Столовий червоний-червоний, а борщовий зовні рожевий,частіше видовжиної форми,а в середні світлий зі смужками,колами. Він твердіший від столового
Сосулька
• 25 февраля 2021
Ответ дляБорисфенка
На домашній курочці бабуся готувала, м´яско таке розварене було, я теж готую, але не часто, діти їдять, чоловік ні, бо в них немає такого.
Сосулька
• 25 февраля 2021
Ответ дляАноним НаВсеГда
Чим?
Сосулька
• 25 февраля 2021
Ответ дляБезимени890123
Ось фото знайшла
Безимени890123• 25 февраля 2021
Ответ дляБорисфенка
І все те томити довго,і капусту у нас січуть дрібно-дрібно. Робиться спеціальна закладка для сквашування капусти саме на капусняк дрібно січена.
Сосулька
• 25 февраля 2021
Ответ дляБезимени890123
Так, дрібно-дрібно. Ви з якого регіону?
Борисфенка• 25 февраля 2021
Ответ дляСосулька
Ось фото знайшла
У нас такий кормовим називається і борщ з нього не варять. А на півдні України бачила, що тільки з такого варять.
Тушь для2го класса• 25 февраля 2021
Ответ дляФорточка с диоптриями
І я перший раз.
41 рік мені
Про сорты свёклы я знала, а вот то, что и морковь бывает белая, жёлтая - это для меня было открытие.
Сосулька
• 25 февраля 2021
Ответ дляБезимени890123
А ще треться сира картоплина дрібно і вариться ціла, а потім трвчеттся і назад, для загущування.
Безимени890123• 25 февраля 2021
Ответ дляСосулька
Ось фото знайшла
Так,він. Я вже писала, внас з розсолом від таких буряків роблять хрін домашній. Смачно! Куди тому вассабі братися.
Безимени890123• 25 февраля 2021
Ответ дляСосулька
Так, дрібно-дрібно. Ви з якого регіону?
Черкаська область
Аноним НаВсеГда• 25 февраля 2021
Ответ дляСосулька
Чим?
Так готують капусняк в моїй області: м´ясо + картопля потім додається, квашена або свіжа капуста, томати, потім зажарка або тушкують моркву з цибулею.
Безимени890123• 25 февраля 2021
Ответ дляСосулька
Так,цілу картоплю варять,виймають , товчуть і кидають назад у капусняк. Ще додають терте сухе пшоно,в макітрі втерають разом з салом і дають хвилин десять прокипіти. Але і ціле пшоно додають на початку готування.
Аноним НаВсеГда• 25 февраля 2021
Ответ дляСосулька
Ось фото знайшла
На вашому фото, той що цілий- столовий, а той що в розрізі кормовий.
Сосулька
• 25 февраля 2021
Ответ дляАноним НаВсеГда
А він один насправді
Сосулька
• 25 февраля 2021
Ответ дляБезимени890123
В мене не так все, і є буряк. А капустняк зовсім по іншому.
Сосулька
• 25 февраля 2021
Ответ дляТушь для2го класса
Фіолетова ще.
Сосулька
• 25 февраля 2021
Ответ дляБезимени890123
Черкаська область
Сусіди, я родом з Полтавської, тому і рецепти однакові.
Сосулька
• 25 февраля 2021
Ответ дляБезимени890123
Ой, попередній пост не Вам.
Последний вагон• 25 февраля 2021
Ответ дляАноним НаВсеГда
Чтоб долго не рассказывать про капустняк)