Сосулька• 25 февраля 2021
Як врятувати борщ? Чим пофарбувати?
Вирішила зварити сьогодні, в процесі виявила, що немає червоного буряка. Чим його пофарбувати, може продається сік буряковий? Підскажіть, будь ласка?
KROX@• 25 февраля 2021
Ответ дляСосулька
Та Ви нічогоине варите, бо не вмієте.
То ви не вмієте навіть борщ зварити. Ніде не бачила, щоб так борщ готували.
Сосулька
• 26 февраля 2021
Ответ дляБарбитта
Автор, как борщ там?))))))) Поел ребенок без закраски?)
Дякую, борщ вийшов смаснючий як ніколи, я вкинула пару лусочок цибулі фіолетової, вони його притемнили, алемколір не такий як любить син. Насипала, він щапитав, що з ним, сказала, що мама купила рожевий буряк, а не темно червоний, що він погано пофарбував, що на смак це не вплинуло. Він комизився, я заговорила зуби, догодувала, хоча він борщ їсть з добавкою сам, сказав не смачно потім, а вже пізніше прийшов, прочитав лекцію, щоб я більше не купувала таких бурячків, я погодилась. Ми з дочкою і з чоловіком поїли нормально. Купила буряк, завтра , як дівчата радили тут потру, протушу і зафарбую, щоб не було питань.
Дюагональ• 26 февраля 2021
Ответ дляСосулька
Ну хорошо, главное, что ребенок не голодный) а способы готовки то такое)))